Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seria GTA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pesio

Pesio

    0.29_a

  • Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 04 July 2010 - 22:35

Niekwestionowanym liderem wśród gier sandbox jest InFAMOUS, pobić go może tylko InFAMOUS 2. RDR podobno też jest dobry, ale... ale to nie InFAMOUS ;)

Co do tematu to grałem w:
- GTA 2 - Intro było super, ciągle je pamiętam :)
- GTA vice city - Misja ze zdalnie sterowanym śmigłowcem na budowie była straszna...
- GTA san andreas - Bardzo fajny gangsterski klimat i dobre nieoficjalne multi (Chociaż już trochę przestarzałe i nudne)
- GTA vice city stories - Gdy miałem jeszcze przerobione psp grałem w nie, ale potem zepsuł mi się soft i już nie mam przerobionego.( i nie chce go mieć ^^) Było to najlepsze gta w jakie grałem, ale kosztuje 60 zł, a za to można mieć owiele lepsze gry na psp.
- GTA liberty city stories - Grałem chwilkę i od razu wykasowałem, słaba gra.
- GTA IV - Grałem chwilkę u kolegi, nie wciągneła mnie za bardzo. Może za krótko w nią grałem? Jak będzie kiedyś tańsza to sobie ją sprawie na ps3.
Mam też GTA 1 i 3, ale jakoś nigdy w nie nie grałem. Były po prostu w komplecie :D

GTA, jak mówi Cyrec to bardzo zbugowana seria, jak niestety zresztą wszystkie gry Rockstara*
Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 mikidyb102

mikidyb102

    Three Days Grace

  • Użytkownik
  • 232 postów

Napisano 05 July 2010 - 02:02

Grałem w gta1, gta sa i gta liberty city.

Ciągle mi się przypomina misja z san andreas jak musiałem na dachu z miniguna strącać jakieś małe samolociki, to była masakra... udało mi się po 2h grania :o...
W gta liberty city już nie gram bo mi się znudziło, ale jak się coś tam zrobiło to mogła być zima :D...
ale gta1 to jednak klasyka tak jak contra czy mario bros, więc do tego najbardziej lubie wracać.

#3 Kostek667

Kostek667

    Jam Jest 660.. i 7

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 04 July 2010 - 21:53

Przyznam szczerze, nie grałem w pierwsze części serii m.in. ze względu na wiek ;) Najczulej wspominam czasy spędzone z San Andreas i bujanie się po całym stanie z CJ 8-) . Jedna z najlepszych serii świata, seria uwielbiana przez miliony fanów, i Rockstar, moje ulubione studio, które wydało najlepsze gry świata: serię GTA, Max Payne, Manhunt i Red Dead Redemption. Gta IV jest chyba niekwestionowanym liderem wśród gier sandbox. Ogólnie polecam

#4 Cyrec

Cyrec

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 04 July 2010 - 21:58

Mam sa i iv, ale ich nie lubie. Gta to seria przerąbana i jak na razie zbugowana... GTA IV z dobra opytmalizacją, świetnym gameplayem i dobrym multi dało by rade -.-

#5 Mofixil

Mofixil

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 05 July 2010 - 08:47

Podam w jakie grałem po kolei.
GTA III-Pierwsze w jakie grałem.
GTA II-Ah, stare dobre czasy bujania się Typ Z pod mieście...
GTA SA-Nasz ukochany sidżej
GTA LCS-Powrót do Liberty City z motorami na konsoli ;d
GTA IV-Wreszcie sensowny ragdoll, brak optymalizacji i godziny jazdy z jednego końca na drugi.
GTA I-Trylogia, wreszcie się dowiedziałem, że BYŁY TAM MOTORY :o
GTA 1969 London-j/w
GTA VCS na PSP-Sporadycznie, nie przypadło mi do gustu, i tak grywałem w to u kolegi.
Brakuje mi kwitka z CW ale i tak teraz męczę SR2.

#6 Vatx

Vatx

    Cień

  • Użytkownik
  • 142 postów

Napisano 05 July 2010 - 10:00

Gta do dobra seria, była by lepsza gdyby nie obrzydziły mi jej dzieciaki które zabijają wszystko co się rusza bo nie wiedzą na czym ta gra polega
teraz moja lista...
GTA - Omg mogę chodzić i robić co chce, jeszcze nigdy nie grałem w taką grę
GTA II - Omg jaka piękna grafika, wszystko takie inne... więcej wszystkiego... no i te intro...
GTA III - OMG! GTA w 3D! :o! Jaakie to fajne
GTA: Vice City - Hm, kolejne GTA?... Dobra Historia, Klimat świetny... dobra gra!
GTA: San Andreas - Hm, Robią w około tej gry ogromny szum, gra jest fajna, misje są dobre, historia też, świat jest ogromny, dobra gra gdyby nie obrzydziły mi jej dzieciaki, no i bardzo dobry nieoficjalny multi
GTA: Vice City Stories - Prequel GTA VC?, Gra się wojskowym? fajne ma ruchy, a tak poza tym to to powtórka z Vice City
GTA: Liberty City Stories - Jeszcze nie grałem więc nie mam nic do powiedzenia o tym
GTA: Chinatown Wars, omg bardzo dobra historia z humorem, bardzo dobre "mini gierki" i wykonywanie czynności, Grafika też bardzo dobra, gra jest STRASZNIE wciągająca i bardzo dobrze zrobiona... jeżeli miałbym wybrać najlepszą część oceniając po "uzależnieniu" od niej na pewno było by to Chinatown Wars
GTA: IV - Świetne Postacie, Dobra Historia, ogólnie fajnie się gra... mam dopiero 24% więc dużo nie powiem... ale model jazdy czasem naprawdę wkurw... i mógłby być lepszy

Podsumowując GTA to dobra seria, ale jest Overhyped i oblegana przez HORDY dzieci które robią tą grę już niezbyt dobrą... jak widać grałem w prawie wszystkie części GTA, brakuje tylko jednej :F

#7 Wirtualnosc

Wirtualnosc

    Twórca CG

  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 05 July 2010 - 12:11

GTA - Bardzo mi się podobało. Naprawdę. Brak słów.
GTA 2 - Lepsze wykonanie. Lepsze efekty. Możliwość grania w nocy! W ogóle, najlepsza część GTA na PC w jaką kiedykolwiek grałem.
GTA III - GTA w 3D. Fajnie zrobione, i w ogóle. Nawet mi się podobało.
GTA: Vice City - Równie fajne, ale mogłoby być lepsze...
GTA: San Andreas - Mogłoby być lepsze, znowu...
GTA: Liberty City Stories - Nie grałem.
GTA: Vice City Stories - Nie grałem.
GTA: Chinatown Wars - Podoba mi się nawet bardzo. Te minigierki, i w ogóle... Przyjemnie się gra. :D
GTA IV - Nie grałem (wymagania sprzętowe, heh).

Podsumowując, jak dla mnie:
GTA 2 > GTA: Chinatown Wars > GTA > GTA III > GTA: Vice City > GTA: San Andreas

I jeszcze coś: Nie pisze się GTA II tylko GTA 2 (jak to widać w samej grze, nawet loga takie się zbierało... :)

@Down: Ah, chyba że tak. Usunąłem z listy :P

#8 Vatx

Vatx

    Cień

  • Użytkownik
  • 142 postów

Napisano 05 July 2010 - 12:21

Jak coś to GTA London jest tylko dodatkiem, ba w sumie to reskinem bo zmienia tylko wygląd... wszystkiego.

#9 Pivot18

Pivot18

    Nowy

  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 13 July 2010 - 09:25

Ja grałem chyba w każdą część oprócz GTA episode from liberty city.

Ogółem fajna gra. Najbardziej lubie GTA SA i Czwórkę :)

#10 kubasi

kubasi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 19 July 2010 - 14:51

Grałem w:
GTA 2 - Początki mej przygody z serią GTA, zawsze brałem czołg i robiłem zadymę.
GTA 3 - OMG!!!GTA W 3D!!! Wygrzebałem kiedyś stare CD-ACTION, właśnie była wtedy premiera GTA 3 i pisali, że seria GTA nie ma świetlnej przyszłości :o Tak to ja wpisywałem kod na latanie, czołg, wbijałem na callahan bridge i leciałem (max do 2 miasta, mój brat jest pr0 doleciał do 3 miasta) bo nie umiałem przejść ostatniej misji w 1 mieście (z tym statkiem)
GTA SA - Gram do teraz :I Lecz wyrosłem z SG, gram w MTA, SAMP i robie mapki w MTA map editor

Wiem, mało D:

#11 Mofixil

Mofixil

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 19 July 2010 - 15:06

bo nie umiałem przejść ostatniej misji w 1 mieście (z tym statkiem)

Bo tam się snajpi a nie idzie jak Rambo :<

#12 kordny02

kordny02

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 19 July 2010 - 16:57

Gta 3 - grałem w to chyba połowę mojego dzieciństwa, ciągle tylko wszystkich rozjeżdżałem xd. I na kodach jechałem.
Gta Vice City - grałem trochę u kuzyna, prawie niczym się nie różni od GTA 3 oprócz klimatu.
Gta SA - Przeszedłem cały wątek główny, ale nie za bardzo mi się ta gra spodobała xd... Bez modów bym nie grał.
Gta 4 - Gra fajna choć trochę bugów bym znalazł xd.
Gta Episodes From Liberty City - Gram do teraz choć nie często, poprawili trochę bugów i fajny jest np. spadochron :P.