Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Supernatural Mobs" Parodia Katy Perry "California Gurls"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 29 July 2014 - 13:23

Witajcie! W dzisiejszym news'ie chciałbym wam przedstawić produkcję niejakiego TheAtlanticCraft. Przed dziewięcioma miesiącami ten użytkownik na swoim kanale zamieścił bardzo interesującą parodię znanej piosenki Katy Perry. Parodia przedstawia króla szkieletów który wraz z podległymi mu potworami został zaatakowany przez armię steav'ów*. Sama animacja świetnie się prezentuje i w ciągu dziewięciu miesięcy zyskała ponad 20 milionów odsłon na YouTube.


Użytkownik Ransey edytował ten post 23 August 2014 - 15:20
News został zaakceptowany, a jego opracowana zawartość trafi na stronę główną. Diaxxy zostały przelane na Twoje konto.

2AyfJ3g.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Jeff The Morderca

Jeff The Morderca

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 822 postów
  • nie wiem

Napisano 30 July 2014 - 16:36

Denerwują mnie ludzie którzy myślą że minecraftowa wersja to minecraftowa parodia... parodia to coś smiesznego kiedy wy to zrozumiecie a to to wogóle jakiś szajs jest 0/10


Dołączona grafika
[img[http://www.troll.me/...d/wc-donald.png[/img]
glupota123.blogspot.com - R.I.P Normalny Internet [*]

MIAŁEM ESSENTIALS PRZETERMINOWANE.


ludzie nie miejcie serca z cabelston


#3 TheVoidek

TheVoidek

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 329 postów
  • Piechacz

Napisano 30 July 2014 - 19:17

Ja nie lubię piosenek Katy Perry, bo nie lubię takich klimatów w kwestii muzyki dam z litości 3/10

Co do animacji... Na tym obrazku (nie wiem jak to nazwać, ale chodzi mi o obrazek który pokazuje się w okienku filmu przed jego załączeniem) widać salutujące szkielety przed szkielecim królem. Szkielety salutują jedną ręką, bo drugiej nie mają, a miecze lewitują przed nimi. Animacja nie jest zła ale... jednorękie szkielety.

 

Przed dziewięcioma miesiącami

 

A ja głupi myślałem, że na głównej mają być newsy.

 

armię steav'ów. 

Raczej ludzi, bo mieli skiny i na stevów nie wyglądali

 

 

Nie będę tak surowy jak michau, ale i tak zostawię 4/10


uJnjwIB.png


#4 Gość_Nupek_*

Gość_Nupek_*
  • Gość

Napisano 05 September 2014 - 21:32

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Temat przeniesiony z forum
InneKącik redakcyjny
do
InneKącik redakcyjnyWykorzystane