Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam pluginu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mago

mago

    Nowy

  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 14 July 2014 - 13:04

1.Witam. Poszukuję pluginu na możliwość budowania latających/pływających statków.

2.Jeżeli nie ma takich, to chociaż jedną funkcje do pluginu, która umożliwi poruszenie jednym blokiem. Wtedy zrobię samemu plugin.

 

Mam nadzieję, że dostanę odpowiedź na to drugie.

 

//Fix. - Rhagui


Pomogłem zostaw like :P

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Azon

Azon

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 237 postów
  • Azon_PL

Napisano 14 July 2014 - 15:06

Plugin czy modyfikacja? Jeśli to pierwsze to nie jestem w stanie pocóc (zwłaszcza, że taki plugin jest zbędny ponieważ jeden ze snapchotów pozwala na przemieszczanie bloków za pomocą komend), w drugim przypadku szukasz dokładnie tego:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.



#3 mago

mago

    Nowy

  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 14 July 2014 - 15:11

Plugin czy modyfikacja? Jeśli to pierwsze to nie jestem w stanie pocóc (zwłaszcza, że taki plugin jest zbędny ponieważ jeden ze snapchotów pozwala na przemieszczanie bloków za pomocą komend), w drugim przypadku szukasz dokładnie tego:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.


a mogę po prosić tą komende?


Pomogłem zostaw like :P

#4 Azon

Azon

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 237 postów
  • Azon_PL

Napisano 15 July 2014 - 14:59

/clone x1 y1 z1 x2 y2 z2 x y z replace/masked/filtered move

x1, z1, y1 to kordynaty wycinanego obszaru, x2, z2, y2 to kordynaty docelowego obszaru. replace/masked/filtered - od wyboru zależy w jaki sposób bloki zostaną przeniesione jeśli miejsce docelowe będzie już zajęte przez inne bloki.

Nie jest to super płynne, ale jeśli istnieje jakiś plugin to będzie działał na tej samej zasadzie (wycinanie i wklejanie blok dalej).



#5 mago

mago

    Nowy

  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 15 July 2014 - 20:27

ok dzięki. Widzę że czeka mnie pisanie moda na serwer :P
Pomogłem zostaw like :P