Skocz do zawartości


Zdjęcie

PermissionsEx problemy

permissionsex

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 RyuukuS

RyuukuS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 07 July 2014 - 23:24

Witam miał bym prośbę czy mógł by ktoś napisać mi poprawnie całe permissions pod dane plugi : AuthMe , Essentials,Factions,KondziuCzat,Mcore,Server Signs, World edit,World Guard.. (nikt nie może tworzyć nowych Frakcji) tylko Administratorzy Serwera

 

Prosił bym o utworzenie 7 grup Właściciel(z pełnym dostępem) Admin(z pełnym dostępem) Mod(kick,ban temp,czysczenie czatu bez latania),Sangwinar kit,msg,Sever Signs (możliwość użycia tabliczki nic wiecej),możliwość dołączenia do frakcji oraz atakowanie się z innymi frakcjami,i inne podstawowe czynności brak latania itp, Windaria,Waster,Eldores te trzy grupy te same uprawnienia co Sangwinar,Gracz tylko możliwość rejestracji oraz msg żadnych "kitów" i innych bajerów brak możliwości rozwalania klocków. z góry dziękuje ;).

 

Starałem się sam wszystko ustawić lecz nie mogę komendą zmieniać rang ciągle mam podstawową Gracz, nie mogę zmienić na inną Grupę oraz otrzymać od nich uprawnienia, komendy wpisałem na Op oraz w konsoli.

 

 

 

Problem już rozwiązałem.


Użytkownik Jakpok edytował ten post 23 November 2014 - 13:47


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: permissionsex