Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historia twojego nicku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

#61 oposek3

oposek3

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • mr_oposek

Napisano 31 July 2014 - 08:02

Ja miałem NICK opol takie byle co na klawiaturze wstukałem Potem potrzebowałem inny na szybko więdz opo Tak zostało na dłuższy czas Następnie kolega zaczął mówić na mnie OPOsek Dalszy rozwija mojego nicku zawdzięczam pewnemu serwerowi hardcore nopremium Kiedy ginąłem wchodziłem tam na innym kącie opo->oposek->oposek1->oposek2->oposek3-> serwer usunięto :( Zostało oposek3 na którym grałem prawie rok Kiedy kupiłem premium chciałem zostać przy oposek więc zrowiłem MRoposek Niestety był zajęty to wpisałem mr_oposek i tak zostało

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#62 LaCreepa

LaCreepa

    Zastępca Herobrine na zmianie.

  • Użytkownik+
  • 323 postów
  • Różne :P

Napisano 01 August 2014 - 14:59

Taki temat już był.

A moja nazwa, jak już mówiłem bierze się trochę z francuskiego, trochę jakby z meksykańskiego czy coś .-. (Stąd wziął się creeper w sombrero z fajką w mojej sygnaturze, która jest już za duża na dzisiejsze kryterium sygnatur).

Poza tym chciałem żeby to było coś z akcentem, a z pamięci wygrzebałem słowo ,,Creepah''. No i jeszcze dopiska ,,La'' i na końcu tak po prostu wyszło ,,LaCreepa'' chociaż pierwotnie miało być coś w stylu ,,LaCreepah''.


jRQdN.gif1A8sh.gif0taFB.gifrjEAF.gifMW51j.gifMMVhB.gifyHew9.gifaysff.gif
 


#63 minecraftczlek

minecraftczlek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 47 postów
  • minecraftczlek

Napisano 01 August 2014 - 18:05

bardzo wtedy lubiłem więc wziołem minecraftowyczłek jednak był za długi i polskie znaki więc minecraftczlek  


Usunąć konto najlepszego redaktora na forum...

Coś mi się wydaje, ze to koniec tak dobrej jakości "nowości wersji 1.9" na CraftPortal


#64 Serainox

Serainox

    Nowy

  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 01 August 2014 - 18:32

Smok z Warcrafta III :D Sirinax, kiedys to zle przeczytalem i tak oto powstalem :D



#65 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 01 August 2014 - 19:35

Rozdzielmy mój nick: wilczy _ wojownik Wilczy bo od dzieciństwa uwielbiam wilki. Wojownik bo lubię sie klepać. A _ bo - złe wyglądało.

2AyfJ3g.png


#66 Tickey

Tickey

    Nowy

  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 02 August 2014 - 10:07

mój wziął się stąd iż w grze Juiced był koleś o imieniu T.K. i co się ścigamy Mitsu Eclipse na początku gry a potem Tickey a potem doszło co ciekawe nazwisko Holland od traktorów New Holland i wyszło Tickey Holland


17t6z.gif


#67 Maciej 316

Maciej 316

    Nowy

  • Użytkownik
  • 65 postów
  • maciek316

Napisano 03 August 2014 - 16:23

Poprzedni nick to ddff ponieważ nie wiedziałem jaki wymyślić, a teraz mam maciek316.



#68 Gość_bobekrobal_*

Gość_bobekrobal_*
  • Gość

Napisano 13 August 2014 - 08:35

Bobek Robal to taki epizodyczny charakter z Kaczora Donalda.

Ten nick mam już 8 lat! ;_;



#69 Piervotek

Piervotek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 16 August 2014 - 22:48

A więc: pewnego dnia na lekcji przyrody uczyłem się o pierwotku.

Spodobało mi się to słowo, więc w najprostszy sposób je przerobiłem i mamy Piervotka :D



#70 Xevrrer

Xevrrer

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 251 postów

Napisano 18 August 2014 - 21:18

Przeróbka nazwy poduszkowca z GTA SA który zwał się vortex



#71 Prz3m3kPL

Prz3m3kPL

    ☢Prz3m3k☢

  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 20 August 2014 - 09:25

Prz3m3k->Myślałem długo nad moim nickiem chciałem wymyśleć jakis orginalny ale  nie udało się wieć postanowiłem jakoś zmodyfikować moje imie do MC

zamieniłem litery "e" na "3"



#72 Magnum

Magnum

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 123 postów
  • Magnum69

Napisano 21 August 2014 - 15:01

Mój pierwszy nick i aktualny to Magnum. Mam go, ponieważ kojarzy mi się z bronią i to bardzo mocną bronią.


142740.gif


#73 TerrariaKacek

TerrariaKacek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • TerrariaKacek

Napisano 22 August 2014 - 17:19

Muj bo lubie Terrarie, i mam na imie Kacper!


card.png

#74 Davir

Davir

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 23 August 2014 - 16:28

Jak powstał mój nick... no cóż, szukałem jakiejś innej nazwy niż moja wcześniejsza, aż w końcu wpisałem losowe pięć liter. Wyszło mi avrdi. Po tym przerobiłem to na davir i dałem dużą pierwszą literę. 



#75 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 31 August 2014 - 17:50

przyszedłem z dworu umyć ręce mydłem



#76 eLeonardo

eLeonardo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 41 postów
  • Leo090, LeoPL

Napisano 01 September 2014 - 15:20

Mój nick to LeoPL Leo - moje imię PL - Polska



#77 Shota

Shota

    Łajza

  • Użytkownik+
  • 1468 postów
  • Shotyslawa

Napisano 14 September 2014 - 11:36

Nick pochodzi od wiedźmy Shoty z "Miecza Prawdy", zaś przeróbka na "Shotyslawa" wynikła stąd, że "Shota" było zajęte.


"Lecz cieniom zbrakło nagle sił, a cień się mrokom nie opiera!
I powymarły jeszcze raz, bo nigdy dość się nie umiera...

I nigdy dość, i nigdy tak, jak tego pragnie ów, co kona!...
I znikła treść — i zginął ślad — i powieść o nich już skończona!"

 

~ Bolesław Leśmian "Dziewczyna"


#78 Atexor

Atexor

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 133 postów
  • Atexor

Napisano 14 September 2014 - 11:59

Mój nick jest całkowicie zmyślony przeze mnie. Niegdyś używałem nicku "Kosmo", ale denerwowało mnie że z popularyzowaniem się internetu zaczął od być zajęty. Przy kupnie MC nie mogłem tego nicku wybrać. Więc myślałem, aby stworzyć nową oryginalną ksywkę. Lubię imiona na literę "A", a także literkę "x". W moim nazwisku jest litera "t". Dodałem jeszcze "e,o,r" i tak powstał mój nick ;)


Jeśli Ci na czymś zależy, broń tego bez względu na wszystko, bez względu

na przeciwności, nawet za cenę własnego życia, walcz do końca.

Nie poddawaj się, broń tego obiema rękami, a Twoje

oddanie zmieni się w pewność siebie.


#79 Matt01

Matt01

    I <3 explosions

  • Użytkownik+
  • 408 postów
  • Mateo365

Napisano 14 September 2014 - 12:32

Cała nudna historia moich nicków

1) MateuszXd321 Nie mogłem nic innego wymyśleć kiedy zaczynałem grać ._.

2) maTix_PL Z imienia mati + x a T duże bo było w środku . Kilkanaście razy zmieniałem na np. maTix_132 itp bo ciągle dostawałem bany nie bez powodu (

3) Matt01 Musiałem zmienić z matix bo na nim dostałem już pierdyliard banów i dużo ludzi się pode mnie podszywało a na ulubionych serwerach admini mnie nienawidzili. A na PvP mój nick działał na ludzi jak kolor czerwony na byka - wszyscy się na mnie rzucali ._. A Matt01 od imienia ale teraz zmieniam na...

4) Mateo365 Nick którego teraz używam na youtube, originie, steamie, uplayu, minecraftcie i kilku innych grach. Wziął się z tego, że połączyłem Mat od imienia z eo i wyszło, a że nikt nie ma takiego na youtube to go wziąłem :) A 365 na końcu wzięło się z tego:


Użytkownik Matt01 edytował ten post 14 September 2014 - 12:34

bb4e1b1475e8f813.png

 


#80 KoksuLaczek

KoksuLaczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Hejter86

Napisano 14 September 2014 - 13:37

Mój pierwszy nick to macio292199614 i nie miałem pomysłu na normalny nick, po czasie nick był nie praktyczny i wymyśliłem swój oryginalny nick KoksuLaczek (Koksu pochodzi od od mojej ksywy a laczek ponieważ kolega często mówi "Koksu ty laczku" :D


Użytkownik KoksuLaczek edytował ten post 14 September 2014 - 13:38