Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eskadra Łotrów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 15 May 2014 - 18:49

Cóż. Mogę powiedzieć, że zostałem przez ojca wychowany na filmach (wszystkie części) i grach (Battlefront II, Jedi Knight: Jedi Academy). Czytałem też kilka komiksów. Dopisuj, mimo że niewiele poza podstawami z tego uniwersum znam/pamiętam.


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Xkkk

Xkkk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 708 postów
  • Xeerix

Napisano 29 May 2014 - 09:40

O co chodziło w IV epizodzie z tym robotem ze strzykawką?


Nick w MC: Xeerix

 

 


#23 Shamge

Shamge

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 29 May 2014 - 12:39

Jaka scena?

Słońce zachodzi, nadeszła pora żerowania. Stado Shamg wyruszyło na polowanie ~Tiberian.

 

Przejawia cechy typowego ucznia gimnazjum (albo i emo) ~Severiana

 


#24 Xkkk

Xkkk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 708 postów
  • Xeerix

Napisano 29 May 2014 - 13:35

Vader poszedł do celi Lei z chyba dwoma Death Star Trooperami :P Za nimi leciał droid ze strzykawką :3


Nick w MC: Xeerix

 

 


#25 SandMander

SandMander

    Onii-Chan!

  • Użytkownik+
  • 950 postów
  • ja_twoj_fan

Napisano 29 May 2014 - 14:02

Do[pisuj :D


cc98e9956f0731463aa40d43bf4f3067919173a6


#26 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 29 May 2014 - 14:55

Xkkk, w tej strzykawce było serum prawdy, mieli wstrzyknąć je Lei, by ta powiedziała gdzie ukryła te plany Gwiazdy Śmierci. 

Chyba tak to było.


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#27 Xkkk

Xkkk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 708 postów
  • Xeerix

Napisano 29 May 2014 - 15:11

Dlaczego jej tego nie wstrzyknęli?


Nick w MC: Xeerix

 

 


#28 Shamge

Shamge

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 06 June 2014 - 08:17

Nie pamiętam tej sceny a szukać tego nie będę, prawdopodobnie nie było potrzeby po tym jak zniszczyli jej rodzinną planete chcieli ją złamać.

Słońce zachodzi, nadeszła pora żerowania. Stado Shamg wyruszyło na polowanie ~Tiberian.

 

Przejawia cechy typowego ucznia gimnazjum (albo i emo) ~Severiana

 


#29 Xkkk

Xkkk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 708 postów
  • Xeerix

Napisano 02 July 2014 - 00:20

Temat stoi w miejscu, pozwolę sobie zrefreshować pytaniem :) Jak wiadomo z nowej trylogi (1,2,3) Obi-Wana uczył Qui Gon Jinn, który zginął na samym początku. W starej trylogi (4,5,6) Obi-Wan ukazuje się młodemu Skywalerowi, i nakazuje mu udać się  do układu Dagobah, by szkolił go Yoda. Obi-Wan powiedział że to mistrz jedi który go szkolił, co jest sprzeczne z nową trylogią. Jest to niedociągnięcie czy Yoda uczył Obi-Wana?


Nick w MC: Xeerix

 

 


#30 Shamge

Shamge

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 02 July 2014 - 09:42

Yoda szkoli młodych Jedi, co jest ukazane w Zemście Sithów, więc ten szkolił go zanim został wybrany przez Qui Gona.

Słońce zachodzi, nadeszła pora żerowania. Stado Shamg wyruszyło na polowanie ~Tiberian.

 

Przejawia cechy typowego ucznia gimnazjum (albo i emo) ~Severiana

 


#31 Shamge

Shamge

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 15 July 2014 - 10:33

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

wut wut


Słońce zachodzi, nadeszła pora żerowania. Stado Shamg wyruszyło na polowanie ~Tiberian.

 

Przejawia cechy typowego ucznia gimnazjum (albo i emo) ~Severiana

 


#32 Xkkk

Xkkk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 708 postów
  • Xeerix

Napisano 11 August 2014 - 15:28

Czytał ktoś książkę Darth Plagueis ? Przymierzam się do zakupu, i chciałbym poznać jakąś opinię na temat tej książki ;)


Nick w MC: Xeerix

 

 


#33 radekrad

radekrad

    Noscoper

  • Użytkownik+
  • 997 postów

Napisano 13 August 2014 - 00:48

Czytał ktoś książkę Darth Plagueis ? Przymierzam się do zakupu, i chciałbym poznać jakąś opinię na temat tej książki ;)

Niedawno kupiłem i zabieram się za czytanie, ogólnie według wielu opinii jest to bardzo ciekawa książka, opisująca początki kariery Palpatine'a (Sidiousa) u boku Dartha Plageuisa - jego mistrza.


giphy.gif


#34 Xkkk

Xkkk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 708 postów
  • Xeerix

Napisano 13 August 2014 - 10:38

Jak zaczniesz czytać, to daj znać czy jest warta swojej ceny/uwagi :)


Nick w MC: Xeerix