Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8-1.19 + Bedrock Edition][NP] [NETWORK] NETHERSTORM ::: Sieć serwerów z dużą liczbą graczy

1.7.2 NoPremium PvP Creative FreeBuild HardCore Frakcje

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
404 odpowiedzi w tym temacie

#321 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 06 January 2016 - 21:13

Ref ;)

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#322 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 12 January 2016 - 15:37

Ref



#323 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 15 January 2016 - 15:53

Ref

#324 eGhuthekPL

eGhuthekPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 156 postów
  • eGhuthek

Napisano 20 January 2016 - 20:16

Wbijać w piątek o 18 nowa edycja na Survivalu! 



#325 Webster

Webster

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 99 postów
  • czoperek

Napisano 30 January 2016 - 16:13

Autorskie pluginy? Z tego co ja wiem to wy po prostu je spolszczyliście co robi każdy serwer


sygnatura

 

 

 

 

 


#326 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 30 January 2016 - 17:12

Autorskie pluginy? Z tego co ja wiem to wy po prostu je spolszczyliście co robi każdy serwer


http://scr.hu/0duk/yb9gh
Jesteś w takim razie dość niedoinformowany. ^^


  • Libter lubi to

#327 PLayer7221

PLayer7221

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 30 January 2016 - 17:15

http://scr.hu/0duk/yb9gh
Jesteś w takim razie dość niedoinformowany. ^^

A ciekawe jaka zawartość w klasach jest :P.

 

"Autorskie pluginy? Z tego co ja wiem to wy po prostu je spolszczyliście co robi każdy serwer."

Uwierz mi tego nie robi każdy serwer, przecież nawet najprostszy plugin można stworzyć w kilka minut.


Użytkownik PLayer7221 edytował ten post 30 January 2016 - 17:18


#328 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 30 January 2016 - 17:17

A ciekawe jaka zawartość w klasach jest :P.


Pisałem już kiedyś na ten temat na przykładzie pluginu na logowanie.

http://scr.hu/0duk/160xp
http://scr.hu/0duk/tn0wp
http://scr.hu/0duk/fj5bx
 
Masz SS mojego całego workspace ;* -> http://scr.hu/0duk/dm16e
Nie wypowiadaj się gdy gó**o wiesz a Twoja wypowiedź to spam.
Pozdrawiam i cześć.


Użytkownik Xayanix edytował ten post 30 January 2016 - 17:17


#329 PLayer7221

PLayer7221

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 30 January 2016 - 17:19

UnixejPL cos mi to mowi czyzby OtekPlay? 


Użytkownik PLayer7221 edytował ten post 30 January 2016 - 17:24


#330 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 30 January 2016 - 17:24

UnixejPL cos mi to mowi OtekPlay?

 

Napisz to zdanie jeszcze raz, bo nie wiem o co pytasz...


  • PLayer7221 lubi to

#331 PLayer7221

PLayer7221

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 30 January 2016 - 17:26

Dobra, mniejsza z tym kiedys na jakims innym forum cos slyszalem o UnixejuPL, ale chyba Ciebie z kims innym pomylilem, lap lajka za pomylke :).


Użytkownik PLayer7221 edytował ten post 30 January 2016 - 17:26


#332 PLayer7221

PLayer7221

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 30 January 2016 - 17:33

Marny troll. xD

Lel, to zaden troll po prostu tak gdzies czytalem, ale widocznie pomylka.

 

//TOPIC Co do serwera nawet moge polecic, jakis kawal czasu temu wchodzilem okazyjnie i nawet spoko atmosfera byla jak teraz nie wiem.



#333 TheDarkLeinter

TheDarkLeinter

    Speed Cuber

  • Użytkownik
  • 254 postów
  • TheDarkyN

Napisano 31 January 2016 - 18:33

Nie jest to serwer marzenie ale jak najbardziej polecam.



#334 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 31 January 2016 - 20:30

Nie jest to serwer marzenie ale jak najbardziej polecam.

 

Dzięki za opinię, powiedz nam co moglibyśmy zmienić aby polepszyć grę na naszym serwerze? ^^



#335 Swiezu

Swiezu

    "No i pyś pyś"

  • Użytkownik+
  • 120 postów
  • Swiezu

Napisano 01 February 2016 - 05:30

Na samym wejściu serwer odpycha. Reklama nieestetyczna, widać że była robiona w krótkim okresie czasu, przez co nie ma ani ładu ani składu.
Dodatkowo;
 

Nie wypowiadaj się gdy gó**o wiesz a Twoja wypowiedź to spam.
Pozdrawiam i cześć.

Nie podoba mi się takie podejście do (prawdopodobnie) potencjalnego użytkownika serwera lub/i wypowiadającego się na jego temat.


swiezu.png


#336 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 01 February 2016 - 11:02

Na samym wejściu serwer odpycha.

 
Nie byłeś nawet na serwerze, więc nie jest dla mnie ważny ten komentarz.

 

Reklama nieestetyczna, widać że była robiona w krótkim okresie czasu, przez co nie ma ani ładu ani składu.
Brak argumentów, reklama nie była robiona w krótkim okresie czasu a osobiście dla mnie ma "ład i skład".
 
Nie podoba mi się takie podejście do (prawdopodobnie) potencjalnego użytkownika serwera lub/i wypowiadającego się na jego temat.
To nie jest potencjalny użytkownik, tylko osoba która od dłuższego czasu wymyśla bajki na temat mojego serwera aby mu zaszkodzić.

Użytkownik Xayanix edytował ten post 01 February 2016 - 11:03


#337 Swiezu

Swiezu

    "No i pyś pyś"

  • Użytkownik+
  • 120 postów
  • Swiezu

Napisano 02 February 2016 - 00:19

Nie byłeś nawet na serwerze, więc nie jest dla mnie ważny ten komentarz.

Dobrze, że wiesz czy byłem na serwerze. Wgląd do IP na forum? Czy może 100% pewność takiego samego nicku?
I znowu "dla mnie". To nie dla ciebie ma być ważny ten komentarz, komentarze są również dla innych.
Jak bym chciał, żeby cię jakoś wybitnie zachwycił, zainteresował (lub cokolwiek zrobił) ten komentarz, wysłał bym ci go na PW.

Brak argumentów, reklama nie była robiona w krótkim okresie czasu a osobiście dla mnie ma "ład i skład".

- czcionka nie zawiera polskich znaków, lub nie jest przystosowana do ich użytkowania

- nieproporcjonalne liczby

- "[...]Zabezpieczyliśmy serwer pod każdym kątem, czat jest estetyczny. Filtry antyspamowe weryfikują pisanie treści na czacie[...]"; tu warto podkreślić głównie min. składnie pierwszego zdania (Uprzedzę, nie będę wymieniał wszystkich błędów. Nie jestem od tego żeby ci poprawiać całą prezentację)

I to nie dla ciebie ma mieć "ład i skład", tylko dla innych. Prezentacje na forum wywieszasz dla innych, prezentacje w formie plakatu w pokoju - dla siebie.

To nie jest potencjalny użytkownik, tylko osoba która od dłuższego czasu wymyśla bajki na temat mojego serwera aby mu zaszkodzić.

Jak na razie jedyny, kto szkodzi w tym temacie jesteś ty, który szkodzi sam sobie.


Więc zamiast naskakiwać o każdy negatywny komentarz, weź tabsy i ochłoń.

xxx

Postanowiłem powstrzymać się od reszty krytyki strony. Trzymajmy się serwera, jak i jego reklamy.


Użytkownik Swiezu edytował ten post 02 February 2016 - 00:27

swiezu.png


#338 I'm Nikt.

I'm Nikt.

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 755 postów

Napisano 03 February 2016 - 09:51

Serwer polecam. Według mnie Wasz tryb Survival z Gildiami był najlepszy... Aż do czasu, gdy dowiedziałem się, że moja gildia sobie kopie sety i koxy, a inni kupują te itemy w waszym sklepie sms. Jednym słowem Pay2Win.
Najlepszym u Was trybem jest CS:GO i PvP, RealLife. Reszta trybów to syf.
201011_drift-3d.gif

#339 xXBartoszXx

xXBartoszXx

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 125 postów
  • NickzMinecraft

Napisano 11 February 2016 - 14:40

Dobrze, że wiesz czy byłem na serwerze. Wgląd do IP na forum? Czy może 100% pewność takiego samego nicku?
I znowu "dla mnie". To nie dla ciebie ma być ważny ten komentarz, komentarze są również dla innych.
Jak bym chciał, żeby cię jakoś wybitnie zachwycił, zainteresował (lub cokolwiek zrobił) ten komentarz, wysłał bym ci go na PW.

- czcionka nie zawiera polskich znaków, lub nie jest przystosowana do ich użytkowania

- nieproporcjonalne liczby

- "[...]Zabezpieczyliśmy serwer pod każdym kątem, czat jest estetyczny. Filtry antyspamowe weryfikują pisanie treści na czacie[...]"; tu warto podkreślić głównie min. składnie pierwszego zdania (Uprzedzę, nie będę wymieniał wszystkich błędów. Nie jestem od tego żeby ci poprawiać całą prezentację)

I to nie dla ciebie ma mieć "ład i skład", tylko dla innych. Prezentacje na forum wywieszasz dla innych, prezentacje w formie plakatu w pokoju - dla siebie.

Jak na razie jedyny, kto szkodzi w tym temacie jesteś ty, który szkodzi sam sobie.


Więc zamiast naskakiwać o każdy negatywny komentarz, weź tabsy i ochłoń.

xxx

Postanowiłem powstrzymać się od reszty krytyki strony. Trzymajmy się serwera, jak i jego reklamy.

Widzę ze lubisz krytykować ludzi którzy osiągnęli coś ciężką pracą... ach ta zazdrość...



#340 Tarqen

Tarqen

    Uczony

  • Użytkownik
  • 631 postów
  • debileg

Napisano 12 February 2016 - 16:19

Serwer bardzo mi się podoba. Szczególnie zwrócę uwagę na tryb ,,Survival" ponieważ jest solidnie dopracowany, dodatkowo na serwerze gra bardzo dużo osób.

Polecam !


             

 

              

 

 

                                                                                       






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.7.2, NoPremium, PvP, Creative, FreeBuild, HardCore, Frakcje