Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Skript] Problem

skript

Najlepsza odpowiedź Ekipa MCSV , 19 February 2014 - 11:35

Witaj @benek

 

Na początek trochę zabawię się w społecznego moderatora.

Jeżeli już znasz rozwiązanie swojego problemu, w tym temacie -> link <- i sam odpowiedziałeś nawet na niego zakładając nowy temat tutaj, to chociaż łaskawie zakończ stary temat aby nie był on ponawiany próba jego rozwiązania. Chociaż chcąc dobrze, rozwiązałem Ci tamten problem za pomocą innego pluginu, podając wszystko na tacy w tym poście To tyle społecznego moderatora...

 

Idąc dalej widzę nadal nie rozwiązałeś problemu dodania aliasów dwu i więcej członowych, zatem ponownie wskażę Ci rozwiązanie.

Wróć do wcześniejszego tematu który założyłeś z problemem. Jego rozwiązanie masz w ostatnim poście. Zastosuj je i przejdźmy dalej...

 

Teraz twój problem to kolejne komendy czyli /island invite <player> oraz /island [accept/reject]

Wystarczy, że do pliku o który pisałem w twoim problemie i poście wcześniej (config.yml) dodasz następujące wiersze. 

wyspa zapros:
    1: /island invite !1
wyspa potwierdz:
    0: /island accept
wyspa odrzuc:
    0: /island reject

 

To wszystko powinno nie tylko rozwiązać twoje problemy, ale również pokazać Ci bardzo ciekawe możliwości tego pluginu.

Pozdrawiam

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 benek

benek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 17 February 2014 - 23:01

Witam, wiem już że nie da się robić w tym (chyba) komend ze spacją czyli mamy w jednym /wyspa to w następnym nie mogę mieć /wyspa xxx tylko /wyspa-xxxx

Pytanie, a jak mam takie komendy:

/island invite <player>

/island [accept/reject]

 

To jak się takie cos robi ma być

/wyspa-zaproś <gracz>?? Czy jak?

 

Pozdrawiam.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 piesio98

piesio98

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 704 postów
  • piesio98

Napisano 18 February 2014 - 07:40

W takim razie skoro "niby" nie możesz w mycommand to zrób to w pluginie skript 

pobierz go z tej strony :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

a potem zainstaluj.

wwejdz w folder tego pluginy a potem w skripts, następnie stwórz nowy plik np. IslandKomendy.sk (musi być .sk)

wejdz w niego i wklej takie coś:

podam na priv

762_szczeniaczek.gif


#3 benek

benek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 18 February 2014 - 17:05

ok.  wszystko mam przygotowane.



#4 Ekipa MCSV

Ekipa MCSV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 19 February 2014 - 11:35   Najlepsza odpowiedź

Witaj @benek

 

Na początek trochę zabawię się w społecznego moderatora.

Jeżeli już znasz rozwiązanie swojego problemu, w tym temacie -> link <- i sam odpowiedziałeś nawet na niego zakładając nowy temat tutaj, to chociaż łaskawie zakończ stary temat aby nie był on ponawiany próba jego rozwiązania. Chociaż chcąc dobrze, rozwiązałem Ci tamten problem za pomocą innego pluginu, podając wszystko na tacy w tym poście To tyle społecznego moderatora...

 

Idąc dalej widzę nadal nie rozwiązałeś problemu dodania aliasów dwu i więcej członowych, zatem ponownie wskażę Ci rozwiązanie.

Wróć do wcześniejszego tematu który założyłeś z problemem. Jego rozwiązanie masz w ostatnim poście. Zastosuj je i przejdźmy dalej...

 

Teraz twój problem to kolejne komendy czyli /island invite <player> oraz /island [accept/reject]

Wystarczy, że do pliku o który pisałem w twoim problemie i poście wcześniej (config.yml) dodasz następujące wiersze. 

wyspa zapros:
    1: /island invite !1
wyspa potwierdz:
    0: /island accept
wyspa odrzuc:
    0: /island reject

 

To wszystko powinno nie tylko rozwiązać twoje problemy, ale również pokazać Ci bardzo ciekawe możliwości tego pluginu.

Pozdrawiam


55k1H6h.jpg






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skript