Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na wyjście jakiej gry czekasz :P ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#41 Danio

Danio

    szatan piekło 666

  • Użytkownik+
  • 2695 postów

Napisano 20 January 2014 - 15:45

Starcraft 2: Legacy of the Void


Don't hold me back

This is my own hell


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 20 January 2014 - 16:38

Dark Souls 2. Hands down, najlepszy RPG.


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#43 Ciach

Ciach

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 231 postów

Napisano 20 January 2014 - 16:48

Nie wiem czy się śmiać czy płakać   ಠ_ಠ

Możesz płakać. Po prostu jestem nieogarnięty w temacie, a niedawno czytałem w cda jakichś pokemonów. Uświadom mi mój błąd. ;__;



#44 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 20 January 2014 - 19:33

Tibuch, zależy pod jakim względem. Ja nadal uważam za najlepszego RPG Wieśka 2. Za nim są, kolejno: Skyrim, Torchlight 1 i 2 i Mass Effect.

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#45 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 20 January 2014 - 20:17

Fabuła, fabuła i jeszcze raz fabuła. Najlepsze jest to że nie masz wszystkiego na wierzchu, a musisz się dopatrywać, łączyć wątki, czasem poteoretyzować zamiast mieć wszystko na wierzchu. Kto najzwyczajniej w świecie chce się jak najszybciej przez to przeciąć niczego nie wyniesie ze swojej podróży.
+ Dobre multi nie wyrywające się z lore (Nie na zasadzie "Sklejmy to jakoś sensownie w kupę żeby pasowało do gry")
+ SPRAWIEDLIWA rozgrywka. Tak, nie kłamię. Praktycznie każdy przeciwnik jest nam równy, czasem też mocniejszy. Nie to co Skyrim gdzie po pewnym czasie potwory najzwyczajniej w świecie robią w gacie na twój widok
+ PRAISE THE SUN \[T]/


  • Piotr1234PL lubi to
Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#46 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 20 January 2014 - 20:56

Wiedźmin 2 moim zdaniem pod względam fabuły jest bardzo dobry. Jedyne czym byłem zasmucony to brak otwartego świata i to, że był ona taki krótki. Gdyby był o wiele dłuższy, brak otwartego świata wybaczyłbym. Jedank to wszystko ma się zmienić w 3.
Chciałbym też jakiegoś porządnego RPG'a w stylu Wieśka z multi. Takim, żeby szło pograć np. w co-opie.

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#47 Irdo

Irdo

    B A S S S L U T

  • Użytkownik+
  • 709 postów

Napisano 20 January 2014 - 21:28

Tib mam pytanie :P ciężko jest odstrzelić smokowi ogon :P ?



#48 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 21 January 2014 - 08:35

~20-30 strzał poleci, do tego 5 strzał do wycelowania... Więc tak, ciężko. Ale nawet nie marz o tym że miecz przeskaluje się do mid-late game'u. Musisz pomyśleć o jakiejś broni która dobrze skaluje się z atrybutami (Siła - Zweihander/pałka, Zręczność - Uchigatana itd.)
Muszę przyznać, że jako RPG dla kogoś kto nie jest masochistą, albo nie lubi szczególnie trudnych wyzwań Wiedźmin jest całkiem dobrą alternatywą. Mimo świata zamkniętego to nie jest on tragiczny.


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#49 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 21 January 2014 - 19:40

Podobno Wiesiek 3 ma być na najwyższym stopniu trudności bardzo hardkorowy.

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#50 Ciach

Ciach

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 231 postów

Napisano 21 January 2014 - 19:44

Podobno Wiesiek 3 ma być na najwyższym stopniu trudności bardzo hardkorowy.

Tylko żeby nie był to hardkor taki jak w dwójce. Czyli ty masz mało hp, wrogowie mają dużo etc.



#51 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 21 January 2014 - 19:46

Mam 2 więc wiem. :D Nie mogę się doczekać 3

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#52 Ciach

Ciach

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 231 postów

Napisano 21 January 2014 - 19:57

Mam 2 więc wiem. :D Nie mogę się doczekać 3

Heh, ja też. Gra roku 2014 xD.



#53 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 21 January 2014 - 20:11

W końcu otwarty świat będzie. Heh. Szczególnie podoba mi się to, że zwierzęta i monstra będą reagować na poczynania gracza.

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#54 Ciach

Ciach

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 231 postów

Napisano 21 January 2014 - 22:11

W końcu otwarty świat będzie. Heh. Szczególnie podoba mi się to, że zwierzęta i monstra będą reagować na poczynania gracza.

Mam nadzieję że będzie jakiś porządny endgame. I wgl. gra była dłuższa. I jeszcze jakaś dobra optymalizacja by się przydała. ;__;



#55 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 21 January 2014 - 22:33

Ja nie miałem problemów z grą. Wszystko płynnie chodziło.

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#56 Ciach

Ciach

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 231 postów

Napisano 21 January 2014 - 23:08

Ja nie miałem problemów z grą. Wszystko płynnie chodziło.

Też nie miałem, grałem na ultra chociaż nie w full hd. Ciekawe jak będzie z dzikim gonem, bo tam otwarty świat jest.



#57 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 21 January 2014 - 23:15

Co by nie było, i tak nie mogę się doczekać upuszczania krwi Nilfggardczykom za pomocą stalowego miecza. Hehe.

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#58 Ciach

Ciach

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 231 postów

Napisano 21 January 2014 - 23:40

Co by nie było, i tak nie mogę się doczekać upuszczania krwi Nilfggardczykom za pomocą stalowego miecza. Hehe.

No właśnie... już Wiedźmin był bardziej grą o zabójcy ludzi, niż potworów. Ciekawe co będzie w trójce.



#59 Rooten

Rooten

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Rooten_

Napisano 22 January 2014 - 00:27

Wiedźmin 3 oraz World of Warcraft: Warlords of Dreanor



#60 Ciach

Ciach

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 231 postów

Napisano 22 January 2014 - 05:01

Dark Souls 2. Hands down, najlepszy RPG.

DS jest fajne. Tylko że usunęli gfwl i nie można sejwów robić. :<