Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kącik fanów Gry o Tron


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
261 odpowiedzi w tym temacie

#61 KomuroK

KomuroK

    Harder Better Faster Stronger

  • Użytkownik+
  • 41 postów
  • KomuroPL

Napisano 02 April 2014 - 15:31


 

;___________;


76561198051428424.png EV6IX.gif


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#62 Dice

Dice

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 04 April 2014 - 00:36

Oczywiście, że warto przeczytać książki. Podobno są dość duże różnice między serialem a książkami (sam nie mogę potwierdzić, oglądałem tylko jeden sezon).
Jestem już dawno po przeczytaniu wszystkich książek + opowiadań. Można powiedzieć, że "Pieśń..." wciągnęła mnie do reszty. Nie mogę doczekać się kolejnego tomu, który, jeśli się nie mylę, ma niedługo wyjść (niedługo w sensie w okresie jednego roku).
A co do Stannisa, co o nim sądzę...

Ulubiona postać? Hmm, chyba żadnej nie mam. Tyrion imponuje mi inteligencją, umiejętnością posługiwania się ironią oraz ciętym językiem, Varys swoją "pajęczą siecią" oraz intrygą, Petyr Baelish swoją bezczelnością i przebiegłością. Samwell Tarly wywołuje u mnie sympatię swoją "misiowatością". Starkowie wzbudzają we mnie odrazę swoją wymuszoną prawością, bohaterskością i w ogóle jacyś tacy mdli i bez charakteru są.

#63 KomuroK

KomuroK

    Harder Better Faster Stronger

  • Użytkownik+
  • 41 postów
  • KomuroPL

Napisano 04 April 2014 - 16:06

Komplet ośmiu tomów już wczoraj zamówiłem, pozostaje jedynie trzymać kciuki, aby kurier jak najszybciej dojechał. :3


76561198051428424.png EV6IX.gif


#64 KomuroK

KomuroK

    Harder Better Faster Stronger

  • Użytkownik+
  • 41 postów
  • KomuroPL

Napisano 05 April 2014 - 20:19


 

Ah te Targaryeny. ;_______;


  • DetinureT lubi to

76561198051428424.png EV6IX.gif


#65 DetinureT

DetinureT

    Denaturat Pikacz IV

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • DetinureT

Napisano 07 April 2014 - 19:33

Wardęga jako jeden z nielicznych w Grze o Tron przeżył spotkanie ze smokami.


76561198093813226.png

 

,,Chcialem dobrze, ale ok, nie bede musial przynajmniej placic ci za kredki, ty pijawko ;/"

                                           KomuroK po tym jak powiedziałem mu,że nie jest moją mamą.


#66 KomuroK

KomuroK

    Harder Better Faster Stronger

  • Użytkownik+
  • 41 postów
  • KomuroPL

Napisano 07 April 2014 - 19:54

Książki dzisiaj dotarły, zaraz zabieram się do czytania Gry o Tron. <3 Tak swoją drogą, niezłe cegły z tych tomików. ;-;

Oglądał ktoś już 1 odcinek 4 sezonu? Za darmo można obejrzeć od dzisiaj na hbogo.pl (nie wiem jak będzie z następnymi odcinkami, miejmy nadzieję, że nie będą wymagały abonamentu), dobra alternatywa dla osób, które nie mają HBO. Ja już jestem po seansie. Odcinek nie był jakoś bardzo emocjonujący, w końcu to rozpoczęcie sezonu, jednak nie można narzekać na jego jakość. ;) Jeśli ktoś lubi reklamy, to przypominam, że emitowany jest o 22:05.


76561198051428424.png EV6IX.gif


#67 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 07 April 2014 - 22:14

1 odcinek 4 sezonu serialu za mną. Cieszy mnie, że twórcy nie zboczyli z kursu, który wyprowadził ich na aktualną pozycję. (tak poetycko) : >
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#68 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 08 April 2014 - 14:38


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#69 Shamge

Shamge

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 08 April 2014 - 17:10


Słońce zachodzi, nadeszła pora żerowania. Stado Shamg wyruszyło na polowanie ~Tiberian.

 

Przejawia cechy typowego ucznia gimnazjum (albo i emo) ~Severiana

 


#70 KomuroK

KomuroK

    Harder Better Faster Stronger

  • Użytkownik+
  • 41 postów
  • KomuroPL

Napisano 09 April 2014 - 14:10

Świetne podsumowanie. : d



76561198051428424.png EV6IX.gif


#71 Dice

Dice

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 09 April 2014 - 18:37

Pytanie do tych co czytali książki i są na bieżąco z serialem



#72 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 09 April 2014 - 19:01


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#73 KomuroK

KomuroK

    Harder Better Faster Stronger

  • Użytkownik+
  • 41 postów
  • KomuroPL

Napisano 09 April 2014 - 20:22


76561198051428424.png EV6IX.gif


#74 Shamge

Shamge

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 10 April 2014 - 12:49

b4d6fe0b0c81964f0b861d7665a53ae1_page.jp


  • Dominatort lubi to

Słońce zachodzi, nadeszła pora żerowania. Stado Shamg wyruszyło na polowanie ~Tiberian.

 

Przejawia cechy typowego ucznia gimnazjum (albo i emo) ~Severiana

 


#75 Shamge

Shamge

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 14 April 2014 - 12:51

Starkowie wzbudzają we mnie odrazę swoją wymuszoną prawością, bohaterskością i w ogóle jacyś tacy mdli i bez charakteru są.

Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek coś takiego przeczytam ;__; Dlatego od Starków i Targaryenów wole Laninnsterów.

 

Z aktualności serialowych - HBO zapowiedziało dwa kolejne sezony. Piąty i szósty sezon pojawią się kolejnego w 2015 oraz 2016 roku. Składać się będą (tak jak dotychczas) z 10 odcinków.

"Twórcy serialu zapowiadają, że chcą zamknąć całą serię w siedmiu lub ośmiu sezonach, jednak ostateczne decyzje mają zostać podjęte w 2016 roku"

 

Gra o Tron otrzymała nagrodę podczas Managers Guild of America Adwards. Serial zdobył dwie statuetki, pierwsza za wspaniałe miejsca podczas kręcenia serialu. Drugą otrzymał mężczyzna o nazwisku Boake który był właśnie odpowiedzialny za wybór lokalizacji do serialu.

 

3zo8mp.jpg

 

Tutaj łapajcie wersje intro w roli głównej z social media:


 

Zapowiedź drugiego odcinka:


 

Wszystkie zgony z poprzednich sezonów:


 

 


Słońce zachodzi, nadeszła pora żerowania. Stado Shamg wyruszyło na polowanie ~Tiberian.

 

Przejawia cechy typowego ucznia gimnazjum (albo i emo) ~Severiana

 


#76 Gość_Adikso_*

Gość_Adikso_*
  • Gość

Napisano 14 April 2014 - 13:16

Przenoszę z:

"Inne > HydePark" do "Inne > Offtopic" na prośbę autora tematu.



#77 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 14 April 2014 - 14:57

Jaka według was była najbrutalniejsza śmierć w książce i serialu?  


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#78 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 14 April 2014 - 15:45

Książek jeszcze nie czytałem (tylko pierwszy tom niecały), ale w serialu nie tyle najbrutalniejsze co najgorsze dla mnie, były śmierć Neda, pamiętne wesele u Freyów i korona Viserysa. O ile nie liczą się tylko ludzie, współczuję także konikowi Góry (podczas tego turnieju w pierwszym sezonie ;-; )


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#79 Shamge

Shamge

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 15 April 2014 - 18:21

Hmmm. Wesele u Freyów chyba zasługuje na to miano. Jak wrażenia po drugim odcinku? Lena jak zwykle świetnie zagrała Cersei <3


Słońce zachodzi, nadeszła pora żerowania. Stado Shamg wyruszyło na polowanie ~Tiberian.

 

Przejawia cechy typowego ucznia gimnazjum (albo i emo) ~Severiana

 


#80 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 15 April 2014 - 18:39

Krótko podsumowując drugi odcinek:

Oczekuję gifa przedstawiającego umierającego Joffreya. Chociaż znając życie już jest. :D


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki