Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Fantasy] Ostatnia szara wiewiórka.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krafto.

Krafto.

    Znawca

  • Zbanowany
  • 268 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 29 November 2013 - 21:40

 TXbF6e5.png

 

Wstęp:

Piszę ten wypocinowy blok tekstu, bo mam w moim regionie fajny konkurs, to myślę, można by co wyskrobać. Łapcie. Może to rozwinę, dodam że pisane pod wpływem muzyki, więc mogą wystąpić nieoczekiwane zwroty akcji. No i jak kiedyś chyba Infernal powiedział czy napisał, a może i kto inny - jak ma się wenę, to trzeba pisać do wyczerpania jej zasobów. 

 

psIUoT4.png

A więc, przemierzając skuty mrozem szlak między Adudae a Atar-beleg, zakapturzony elf o imieniu Eler nucił cicho jedną z jego rodzimych pieśni. Płatki śniegu raz po raz wpadały mu to w jego długie rzęsy, lekko wychylające się spod ostrej krawędzi lnianej szaty z kapturem, ręce schowane w długich, głębokich kieszeniach co jakiś czas otrzymywały lekką dawkę mrozu z lodu osadzającego się na płatach ubrania, a czubek nosa był lekko zaczerwieniony mimo jego jaskrawożółtej karnacji.

Stopniowo delikatnie kontrolował poślizg po wilgotnej, pokrytej lodem drodze, i starał się za wszelką cenę nie przewrócić. Drzewa słaniały się, niczym poobdzierane ze szmat żebraczki, tak bardzo gołe, jakoby - skore do płaczu z powodu braku swego okrycia, swych setek małych listków, które były niczym ich dzieci...

Zasmucił ten widok elfa, który powoli zwalniając kroku i rozglądając się po smutnych drzewach, wyjął zza pazuchy mały flecik. Był on wykonany z drewna drzewa wiśniowego, zdobiony, z kilkoma otworami dzięki którym można było pięknie grać, o ile miało się umiejętności. Zamknął oczy, i zatrzymawszy się, wdmuchnął delikatnie powietrze do fletu. Wnet rozbrzmiał dźwięk podobny do piania koguta, jednakże cichszego znacznie, i łagodniejszego. Dźwięk z kolei podnosił się co raz, to i upadał. Dążył jednak do utrzymania się w stałej swej wartości, i postanowił nie poprzestawać na jednym dźwięku, który przeto urozmaicał eskapadą innych różnorakich barwnych odgłosów.

Elf zaczął delikatnie się poruszać na boki, żwawo poruszony muzyką która wydobywała się z instrumentu, i począł tańczyć. Skoki, hece, obroty i klekotania obcasami - napawało go to niesamowitą energią, chęcią czynienia dobra. Elf uśmiechnął się od ucha do ucha grając na flecie, i dął jeszcze mocniej, aż w końcu poprzestał, zatrzymał się...

Spojrzał raz jeszcze na smutne drzewa - i odszedł w kierunku do którego zmierzał.

 

<wena zanikła, łapcie na razie tyle. to sie zaktualizuje, zobaczyta>


  • Grycio lubi to

i0uiMw7.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Pan_Pirania

Pan_Pirania

    Znawca

  • Użytkownik
  • 395 postów
  • ReSeT

Napisano 10 February 2014 - 14:33

Czekamy na cd



#3 Krafto.

Krafto.

    Znawca

  • Zbanowany
  • 268 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 02 March 2014 - 00:17

Dobra, dopisze cos na dniach. Ja to sie opierdzielam : /


i0uiMw7.png


#4 PoweredDragon

PoweredDragon

    All in one Bitches

  • Użytkownik+
  • 1206 postów
  • PoweredDragon

Napisano 02 March 2014 - 00:32

Dobra. To teraz moje wnioski.

 

- Szału nie ma

- Jak to czytam wpadam w szał

- Jeszcze raz to czytam, żeby się uspokoić

- Kiedy skończyłem to znowu wpadam w szał

- Gdzie są do jasnej cholery kolejne częsci? To coś mnie wciągnęło bardziej niż pralka kota


  • Krafto. lubi to
Dołączona grafika