Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pojedynki... [#1] Pigmen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 King of Mobs

King of Mobs

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • PolskiSniper

Napisano 13 November 2013 - 20:45

Gdzie może być ciemniej, cieplej i straszniej niż w Netherze? To po co tam poszłeś?

Gdzie może być groźniej niż w Nether'owych fortecach? To po co po nich łazisz?

Teraz masz problem, Pigmen'a.

Wyciągasz swój diamentowy miecz i wpatrujesz się mu w oczy, widać że świnia.

Ta świnia jak ją nazwałeś wyciągnęła swój złoty miecz i wpatruje się w ciebie.

Stoicie tak z wyciągniętymi mieczami już jakiś kwadrans, ręka ci ścierpła. Trzepiesz nią.

I wreszcie ta świnia pobiegła na ciebie, jej złota wykałaczka nie ma ze mną szans... myślisz.

Widzisz błysk złotego miecza, robisz unik. Pigmen szybki, wykonał kolejny zamach -prosto w twoje nogi. Szybko podskakujesz i zaczynasz kontratakować. Pigmen kopnął cię prosto w brzuch, dopiero jadłem myślisz. Zdezorientowany nie wiesz co się dzieje, ale spokojnie -mówisz sobie, świni nie ma w zasięgu wzroku. Jednak lata nauki nie poszły na marne, wyuczony kopiesz za siebie. Błąd... przeciwnik uciął ci stopę. Nie poddajesz się jednak, robisz kolejny zamach, lecz mocny. Miecz Pigmena wyleciał w powietrze i wylądował na skraju przepaści. Pigmen mądry bo dwie nogi ciągle ma... heh. Ty skokami na jednej nodze próbujesz go dogonić lecz na marne. Świnia dobyła miecza i z wielką pewnością rzuciła w ciebie tym jej mieczem. Nie trafiła, śmierć przeleciała ci przed nosem. Ty jednak rzucasz celnie, i śmiertelnie... papa Świnko -..-

 

 

~Mam nadzieję że się spodoba, nieźle się napracowałem i proszę, doceńcie to! :pigman: :pigman:
 


Istnieje tylko jedna zasada!
Zabij lub bądź zabity!

"Być jak Shakespear"

 

mca.png

 

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 King of Mobs

King of Mobs

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • PolskiSniper

Napisano 13 November 2013 - 20:46

Przepraszam że raz jest rodzaj męski raz żeński ale śpieszyłęm się trochę z tym tematem. ;s


Istnieje tylko jedna zasada!
Zabij lub bądź zabity!

"Być jak Shakespear"

 

mca.png

 

 


#3 Exer

Exer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 13 November 2013 - 20:54

Z tym to chyba do działu "Opowiadania".  Poza tym, dużo błędów, szału nie robi.


 
 

#4 XSzynszylowaX

XSzynszylowaX

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 114 postów
  • Eillistraee

Napisano 13 November 2013 - 20:55

A poszłeś to jaki rodzaj? Poszedłeś, poszłaś jak już ;-;.

Chaotycznie to wszystko jest napisane. Jeżeli traktujesz to wszystko jako opowiadanie to słabo... bardziej przypomina mi to fragment jakiejś "średniej" książki.

Nie przepraszaj tylko usiądź nad tym, przemyśl fabułę i napisz to porządnie jeszcze raz.



#5 King of Mobs

King of Mobs

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • PolskiSniper

Napisano 13 November 2013 - 20:59

Szynlowa to miało być coś krótkiego na szybko i do tego to było wspomnienie więc poszłeś poszłaś... mówisz jak chcesz mówić -_-


Istnieje tylko jedna zasada!
Zabij lub bądź zabity!

"Być jak Shakespear"

 

mca.png

 

 


#6 XSzynszylowaX

XSzynszylowaX

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 114 postów
  • Eillistraee

Napisano 13 November 2013 - 21:11

*Szynszylowa (proszę cię D:)

Jesteś Polakiem (no przynajmniej tak sądzę), więc proszę żebyś pisał po polsku.

To tak samo jak ze słowami włączam-włanczam i wziąć-wziąść <--- jest tylko jedna poprawna i mówisz wziąć oraz włączam, ponieważ pozostałe "wytwory" zwyczajnie nie istnieją.

Na szybko to można pisać notatkę na lekcji. Nad opowiadaniem (czy jak określiłeś wspomnieniem) trzeba przysiąść, obmyślić jak to ma przebiegać, napisać na brudno, pomyśleć jeszcze raz i napisać porządnie.


  • OgoniastyPL lubi to

#7 Gość_Severiana_*

Gość_Severiana_*
  • Gość

Napisano 14 November 2013 - 15:54

Noes, noes, noes, thanks, get out of here.

Napracowałeś się nad tym? Proszę cię. Kilka linijek na krzyż (no ok, sama piszę mało, więc na to mogę przymknąć oko), w dodatku połowa... ehm.. opowiadania to błędy. Czy ty myślisz, że użytkownicy forum to jacyś niepełnosprawni umysłowo ludzie?

Nie mówię, że masz nie udostępniać swojej twórczości, ale szanuj tych, którzy mają to czytać, przyłóż się. Na moje oko pisanie kilku zdań na kolanie i oczekiwanie za to pochwał nie posiada sensu.

 

 

PS. Powstrzymałam się od poprawiania tekstu, ale nawet nie wiesz, jak korci mnie, żeby to zrobić.



#8 zizik22

zizik22

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 109 postów
  • zizik22

Napisano 20 November 2013 - 13:38

dużo błędów dokładnie.. typu "poszłeś" itd


baner1.png