Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żywot Creeper'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 King of Mobs

King of Mobs

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • PolskiSniper

Napisano 13 November 2013 - 18:39

Prolog

 

Była noc, ciemna jak ciało Withera. Nikogo nie widać. Księżyc zagląda przez okna śpiących podróżników, górników a nawet wojowników. Wszyscy spokojnie śpią w swoich kanciastych czerwonych łóżeczkach, oprócz paru strażników doglądających bezpieczeństwa wioski zwanej Kanciastą Doliną.

Każdej nocy, strażnicy mają nie mały orzech do zgryzienia. Tym "orzechem" są moby...wyłażące ze swoich ciemnych nor, każdej nocy napadają każdego kto im się nawinie.

Tej nocy było podobnie, stojący na wieży strażnik uzbrojony jedynie w kamienny mieczyk nagle słyszy niespodziewany huk. Ogląda się w stronę tego wybuchu i widzi wielką dziurę w murze i wylatującego w powietrze kolege. Nim zdążył zabić w wielki również kamienny dzwon, poczuł ogromny ból w okolicach serca.

-Mo...mo Moby -wykrzyknął ostatkami sił i runął na ziemię.

 

 

 

~Podobało się? Niedługo pojawi się kolejny rozdział (jeżeli wam się nie spodoba to oczywiście nie będe kontynuował). Poświęciłem na to opowiadanie nie mało czasu więc proszę byście docenili moją prace.

A teraz takie małe pytanko, jak myślicie jakie rodzaje mobów były w tekście?  ^_^


  • BZWBK lubi to

Istnieje tylko jedna zasada!
Zabij lub bądź zabity!

"Być jak Shakespear"

 

mca.png

 

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 SandMander

SandMander

    Onii-Chan!

  • Użytkownik+
  • 950 postów
  • ja_twoj_fan

Napisano 13 November 2013 - 19:11

Nawet, ale mało ciekawe, a co do mobków to myślę że creeper i szkielet :3


cc98e9956f0731463aa40d43bf4f3067919173a6


#3 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 13 November 2013 - 19:22

W opowiadaniu pojawia się słowo "moby", które spokojnie można by zamienić na np. potwory, stwory itp.

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#4 Gość_Severiana_*

Gość_Severiana_*
  • Gość

Napisano 13 November 2013 - 19:29

d2e67eb3ad8e7bdd58212fd3dc633b14.gif?133

 

Creeper, szkielet.



#5 radekrad

radekrad

    Noscoper

  • Użytkownik+
  • 997 postów

Napisano 13 November 2013 - 19:46

Creeper i szkielet zaatakowali strażników, nie pasuje mi zdrobnienie "łóżeczko", reszta nawet może być. Czekam na kontynuację.


giphy.gif


#6 King of Mobs

King of Mobs

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • PolskiSniper

Napisano 13 November 2013 - 19:55

Nawet, ale mało ciekawe, a co do mobków to myślę że creeper i szkielet p4-wub.png

 

Mam nadzieję że jak pojawi się kolejny rozdział to zmienisz zdanie KrawiecXXX

 

 

W opowiadaniu pojawia się słowo "moby", które spokojnie można by zamienić na np. potwory, stwory itp.

 

Wiem, ale o to właśnie chodzi ;)

 


A co do tego kto zaatakował wioskę to w Prologu tylko Creeper i Szkielet jak już powiedzieliście ale w kolejnym rozdziale dowiecie się że było ich więcej :slime:

 

Kontynuacja będzie prawdopodobnie jutro :D cieszę się że wam się podoba :3


Istnieje tylko jedna zasada!
Zabij lub bądź zabity!

"Być jak Shakespear"

 

mca.png

 

 


#7 higame_pl

higame_pl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 17 October 2014 - 20:25

Faktycznie, te moby zamieniłabym na potwory (lub ich synonimy, rzecz jasna). Kilka drobnych błędów, ale ogółem nie jest źle. Stanowczo za mało opisów! Do tego zawsze będę się przyczepiać, bo wszyscy o nich zapominają i w większości piszą same dialogi... :(