Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ketjo mówi hej :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Ketjow

Ketjow

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 19 October 2013 - 23:51

Jestem wesoły Romek Wojtek i mam na przedmieściu domek.

Po długim czasie siedzenia na CraftPortal jako gość postanowiłem założyć sobie konto tutaj i się przywitać.

Jak już zdążyliście zauważyć, mam na imię Wojtek, i jestem takim sobie tam cichym człowieczkiem który w końcu postanowił dołączyć do społeczności.

Mam 15 lat, mieszkam w Szczecinie, interesuje się militariami/historią no i lubię oglądać filmy i czytać książki. Nie jestem ani bronym ani nie oglądam anime więc nie wiem czy znajdę przyjaciół ;__;

Na serwerach gram rzadko, bardziej wolę budować na singlu, ewentualnie pograć z kimś na jakimś małym serwerze. Buduję głównie w swoim własnym stylu, wzorowanym trochę na komunistycznych budowlach .__.

Słucham głownie Sabatonu i radzieckiej muzyki D: Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale radziecka muzyka jest taka jakaś epicka. Nie pogardzę jakąś inną muzyką, byle nie rapem, jakoś mi nie przypadł do gustu.

Avatar może mało oryginalny ale nie mam pomysłu co by tam dać. Może kiedyś coś się opracuje ;__;

No i to chyba wszystko.

A, zapomniałbym, oprócz MC pogrywam też w BF 3/4, Civilization 5, GModa i czasami Just Cause 2.

I teraz już wszystko o mnie wiecie ;__;

Na wszelkie pytania chętnie odpowiem ;)

 

Pozdrawiam

Ketjo

EDIT: Nah, zapomniałbym o małej notce dla moderatorów/administratorów.

Jeżeli kiedykolwiek były zakładane konta na tym IP to zapewne konta mojego kuzyna który jakiś czas u mnie mieszkał.

Więc można je usuwać, on i tak na nie nie wchodzi :P


Ketjow, taki tam człowieczek .__.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam