Skocz do zawartości


Zdjęcie

aktywacja two worlds 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 MrPawel1

MrPawel1

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 200 postów

Napisano 12 October 2013 - 12:48

Witam, Podczas rejestracji gry two worlds 2 wpisuje najpierw numer seryjny, i potem ,musze wpisać adres imie i nazwisko kod pocztowy, po co mam to podawać? po co im mój adres zamieszkania do aktywacji gry?



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Ressin

Ressin

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 12 October 2013 - 12:50

Po to, żeby w nocy ukraść twoje nerki.

Twoja interpunkcja mnie dobija.

 

Stary nie przesadzaj... Niestety 2 punkty ci się należą /Mat530


  • Ter0 lubi to

#3 BlackReven

BlackReven

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 41 postów
  • blackreven

Napisano 12 October 2013 - 12:52

Takie zabezpieczanie przed botami/hakami

Jeśli wykryją u ciebie takie oprogramowanie to w najbliższych trzech dniach roboczych możesz spodziewać się wizyty panów o 4 rano i od razu mogę uprzedzić, że będzie nie wesoło. Natomiast jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, odpowiedzialność biorą za to rodzice, a dzieci najczęściej wysyła się do poprawczaka, a tam tez jest niezbyt wesoło, szczególnie jeśli jesteś spokojnym chłopczykiem.


AX8WAtX.png
 
 

 
 

 
 
 
AKfshLT.png



fq27u0M.gif
Rika moja waifu <3


 
http://ask.fm/Revenkykyky Taki tam >.>
http://grandeno.deviantart.com/ Taki tam DeviantArt :3


#4 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 12 October 2013 - 13:09

Najpierw polecam zakupić taką książkę, dokładnie poradnik poprawnego pisania po Polsku. Czyli słownik.

A co do tematu: W pierwszym Two World's też tak było. Wpisz wszystko oprócz swoich danych osobistych i spróbuj aktywować grę.


"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#5 Evoxs

Evoxs

    Hodor hodor?

  • Użytkownik
  • 66 postów
  • Evoxs

Napisano 12 October 2013 - 20:09

Nie musisz wpisywać danych, po prostu przed wpisywaniem kodu aktywacyjnego odznacz "Zarejestruj grę teraz" (czy jakoś tak) i będziesz musiał podać tylko kod z instrukcji.



#6 MrPawel1

MrPawel1

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 200 postów

Napisano 12 October 2013 - 20:22

@edit

 

Guwno za przeproszeniem, jak daje zapytaj mnie później to pisze że będę miał wersje demo, dopóki nie zaktywuje. To nic tam jest opcja aktywuj telefonicznie, zadzwonie do pomocy technicznej cd projekt oni podadza mi kod dostępu. Chciałbym sie zapytać tych co dzwonili, czy dużo kosztuje połączenie, czy będą wymagane dane osobowe itp>?

Za połączenie będą jakieś dodatkowe koszty pobierane itp ?


Użytkownik MrPawel1 edytował ten post 12 October 2013 - 20:30


#7 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 12 October 2013 - 21:13

Ehhhh.... po prostu wpisz swoje dane i po problemie. Na pewno tysiące ludzi tak zrobiło i sobie grają.

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#8 Evoxs

Evoxs

    Hodor hodor?

  • Użytkownik
  • 66 postów
  • Evoxs

Napisano 13 October 2013 - 10:16

@edit

 

Guwno za przeproszeniem, jak daje zapytaj mnie później to pisze że będę miał wersje demo, dopóki nie zaktywuje. To nic tam jest opcja aktywuj telefonicznie, zadzwonie do pomocy technicznej cd projekt oni podadza mi kod dostępu. Chciałbym sie zapytać tych co dzwonili, czy dużo kosztuje połączenie, czy będą wymagane dane osobowe itp>?

Za połączenie będą jakieś dodatkowe koszty pobierane itp ?

To nie wiem co jest u ciebie, ja odznaczyłem rejestracje i po prostu wpisałem kod aktywacyjny i jest pełna wersja. A jak już coś to po prostu wpisz te dane osobowe...