Skocz do zawartości


Zdjęcie

Welcome to Dota 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
379 odpowiedzi w tym temacie

#81 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 13 December 2013 - 15:42

Volvo nie krul, serwery siadają i nie chcą wstać więc raczej sobie nie pogramy. 


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#82 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 15 December 2013 - 22:03

Skeleton king nie został usunięty... tylko zreworkowany



#83 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 16 December 2013 - 21:52

Event Wraith Night bardzo, ale to bardzo mi się podoba, a także dużo itemów z niech otrzymałem, niestety większość niewymiennych ... Expię teraz do 10 lvl żeby mieć więcej itemów :D
Jaką postacią wg. was się najlepiej gra na tym evencie? Wg. mnie chyba Axe i Legion Commanderem.

#84 Hjubi

Hjubi

    Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!

  • Użytkownik+
  • 127 postów

Napisano 17 December 2013 - 18:24

Windranger i Axe najlepsi :3


buVPmKQ.gif


#85 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 17 December 2013 - 18:28

Dzisiaj zagrałem 2 razy Axe, jest świetny na ten event, a Windranger muszę zagrać (Nigdy się nie przyzwyczaję do jej nowej nazwy)
 



#86 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 21 December 2013 - 01:46

Axe zdecydowanie dominuje na tej mapie aczkolwiek Magnus też nie jest słaby Legion Comander nie odstaje oraz ten Spirit całkiem niezły jak go widze



#87 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 21 December 2013 - 16:52

Zagrałem sobie dziś Templar Assasin (Czy jakoś tak) na tej mapie - bardzo dobra jest, łatwiej jest pokonywać większe moby przez jej obniżenie pancerza, a także łatwiej uciec przed np. ciosem ogra ponieważ ma niewidzialność.



#88 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 22 December 2013 - 09:36

W ogóle Puck'iem jak fajnie się troluje np. Sniper puszcza ulta a ty znikasz i Puff ulti zmarnowane



#89 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 27 December 2013 - 23:59

Otóż chciałbym ogłośić że z chęcią przyjme każdy item do Huskara Bristlbacka Bloodseekera Pudga Moge się również wymieniać za inne lub dać diaxa ew 2 ^^



#90 Burned123

Burned123

    Magia zniszczenia to moja domena

  • Użytkownik+
  • 280 postów
  • dogwithmanyfaces

Napisano 01 January 2014 - 20:55

DotA2 to nie LoL i nie ma w niej łatwych postaci. Są jedynie takie, którymi się przyjemniej gra. CM łatwą postacią? Nie powiedziałbym. Mejden jest ofensywnym suppem i na pewno tanie przedmioty jej nie pomagają. Przede wszystkim jej build musi się składać z itemków, które przeszkadzaja przeciwnikowi. Oczywiście 2 sloty na ogólne itemki (Buty + Scepter). 

 

Przyjemną postacią do Jungli lub na solo lane jest Enchanterss. 

Polecam każdemu tą postać. Butki, Scepter, HoTa, Urna i jakieś 2 od inty i można ładnie ogarnąć meczyk.


jakubwilk.pl

strony i szablony html

strony one-page & wizytówki www


#91 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 02 January 2014 - 15:30

CM łatwą postacią? Nie powiedziałbym. Mejden jest ofensywnym suppem i na pewno tanie przedmioty jej nie pomagają. Przede wszystkim jej build musi się składać z itemków, które przeszkadzaja przeciwnikowi. Oczywiście 2 sloty na ogólne itemki (Buty + Scepter).

Wait, wait, wait. Ona jest niezależna od itemów (Duży regen, obrażenia magiczne się nie skalują, manapool jest wystarczający) co ułatwia nowym graczom którzy nie potrafią last-hitować bądź ogólnie farmić. CM ofensywnym suppem - jak najbardziej, ale nie oznacza to że ma porzucić kupno Mekansma czy Druma na rzecz Sheepsticka, albo Eula. I... Aghanim? Jesteś supportem, co za tym idzie kasy nie ma. Musisz wykupić observery tak żeby zawsze były na CD w sklepie (-150/300 co każdy wygaśnięty zestaw wardów tj. co 7 minut), Drum/Mekansm, buty, Force Staff/Blink przynajmniej, nie wspominając już o Sheepsticku który w late game jest po prostu must-have.

Jeżeli NAPRAWDĘ chcesz tych dmg to Veil of Discord wykonuje robotę lepiej. Krótka analiza -

Aghanim's Scepter (4200g) - cztery całkiem trudne dla supporta do wyfarmienia przedmioty, spowalnia postęp w kierunku ważniejszych itemów late-game'owych, dając nam za swoją cenę ulepszenie ulta do 310 obrażeń i zwiększenie slowa AS/MS do 50% (Który i tak już masz na Q). Całkiem sporo kasy jak na wzrost obrażeń o 60 + trochę HP, MP i 10 statystyk. Dla supporta - nieopłacalne.

Veil of Discord (2670g) - zawiera tylko dwa przedmioty które mogą sprawić faktyczne problemy przy farmieniu. Za trochę więcej niż pół ceny Aghanima dostajesz 6 armora, hp regena i inteligencji oraz 3 pozostałych statystyk i obrażeń. Nie zapomnijmy też o zdolności aktywnej zwiększającej obrażenia magiczne o 25%. W ten sposób amplifikujemy obrażenia każdego zaklęcia które rzuci twoja drużyna, co za tym idzie jest bardziej wydolny jeżeli idzie o złoto. Dokonajmy trochę prostej matematyki żeby nie było - Aghanim: 310 obrażeń. Veil: 250*1/4 = 62.5 | 250+62.5=312.5 | Więc dostajesz za tyle golda nawet 2.5 obrażenia więcej. Jak dla supporta - super. Dodajmy do tego zaklęcia od innych i wychodzi że jednak Veil opłaca się bardziej. Nie wspominając już że armor z Veila skaluje się super w late game (EHP zwiększa o całkiem sporo)
I uwierz, istnieje podział na łatwiejsze postaci. I tu argument że Dota=/=LoL nie ma nic do rzeczy :P


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#92 RedisNogard

RedisNogard

    Następca śmierci

  • Użytkownik+
  • 940 postów
  • DragonSider

Napisano 02 January 2014 - 15:39

Jesteś supportem, co za tym idzie kasy nie ma.

 

Chyba ze ja gram xD


HD29Czt.png


#93 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 02 January 2014 - 15:50

Jesteś supportem, co za tym idzie kasy nie ma.

Chyba że jesteś Rafaxem i używasz supportów jak carry.

#94 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 02 January 2014 - 15:52

Chyba ze ja gram xD

A weź ty idź, #1 Lich OP


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#95 Jeff The Morderca

Jeff The Morderca

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 822 postów
  • nie wiem

Napisano 04 January 2014 - 01:10

Naprawde tib? Naprawde? 

Temat powinien się nazywać "Welcome to the ota. The D is silient" :|


Dołączona grafika
[img[http://www.troll.me/...d/wc-donald.png[/img]
glupota123.blogspot.com - R.I.P Normalny Internet [*]

MIAŁEM ESSENTIALS PRZETERMINOWANE.


ludzie nie miejcie serca z cabelston


#96 dr.joint

dr.joint

    Zagorzały Bronies

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 04 January 2014 - 03:24

UP wcale na pewno nie GlaDoS

A tak po za tym są łatwe postaci w Docie Wraith King? TYLKO 1 SKILL tego się za przeproszeniem nie da zj*b*ć....

Albo inaczej Meppo ? ciekawe kto ze świeżaków go ogarnie...

 

 

PS ciekawostka po ulti Faceless Voida może się poruszać tylko on i jego minionki co za tym idzie?

Rubick może mu dać te dodatkowe sekundy xDDD



#97 Jeff The Morderca

Jeff The Morderca

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 822 postów
  • nie wiem

Napisano 13 January 2014 - 14:13

Heh , troche odświeżam i wogóle znacie to:



Dołączona grafika
[img[http://www.troll.me/...d/wc-donald.png[/img]
glupota123.blogspot.com - R.I.P Normalny Internet [*]

MIAŁEM ESSENTIALS PRZETERMINOWANE.


ludzie nie miejcie serca z cabelston


#98 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 18 January 2014 - 13:57

Zagrałem sobie dzisiaj Drow Ranger... akurat w zdjęcie musiało się wbić rozdawanie itemków :C

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#99 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 18 January 2014 - 19:26

Lepiej użyć dotabuff i pokazać ID meczu/screen tablicy niż ryzykować takie coś xd

W każdym razie, kolejny event nachodzi. Zgadujemy co to będzie? :D


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#100 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 18 January 2014 - 19:27

Hmm... Greeveling? D:

Nie mam pojęcia ;_;