Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwer z Bukkit - problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 13 September 2013 - 20:19

Witam!
 

 Otóż chciałem założyć na chwilkę serwer bukkit (na hamachi) do pewnych testów. IP podane poprawnie, sieć włączona, w pliku RUN wszystko poprawnie drukuje, a tu próbuje się zalogować i serwer wyrzuca "can't reach server". Nie wiem, może to wina Hamachi, w każdym razie proszę o odpowiedź, co jeszcze moze być popsute. Pluginy wgrane na serwer to Skript i PermissionsEX.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Cranckey

Cranckey

    Kranik

  • Weteran
  • 866 postów
  • CranckeyPL

Napisano 13 September 2013 - 20:55

Co masz na myśli "ip podane poprawnie"?

Nie wiem czy wiesz, ale w server.proporties musisz chyba zostawić wolne pole z ip, i łączyć się przez ip swojego komputera.


Dołączona grafika

#3 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 13 September 2013 - 21:01

Witam!
 

 Otóż chciałem założyć na chwilkę serwer bukkit (na hamachi) do pewnych testów. IP podane poprawnie, sieć włączona, w pliku RUN wszystko poprawnie drukuje, a tu próbuje się zalogować i pisze can't reach server. Nie wiem, może to wina hamachi, w każdym razie proszę o odpowiedź, co jeszcze moze być popsute. Pluginy wgrane na serwer to Skript i PermissionsEX.

Być może to wina hamachi w jakiś sposób.



#4 Gość_bobekrobal_*

Gość_bobekrobal_*
  • Gość

Napisano 13 September 2013 - 21:42

Tez mialem z tym problem, jezeli chcesz te testy robic sam to postaw bez hamachi wpisujac w serwer.properties w pole od ip "localhost" i to samo w grze. A jezeli z kims, to nastepuje pytanie: masz zewnetrzne IP?

#5 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 13 September 2013 - 21:47

Dziękuję, przetestuję z tym localhostem do testów. Bo naprawdę to tylko do tego potrzebne.

 

Localhost nie działa.



#6 Michał

Michał

    Młody Cytrusek

  • Użytkownik+
  • 1425 postów

Napisano 13 September 2013 - 22:38

Wejdź na hosting pukawka/fiberhost i zamów wersje testową serwera (na pukawce 12h ale trzeba czasami czekac, na fiberhost 2h i nie ma kolejek)



#7 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 14 September 2013 - 19:32

Dobrze, a czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi jak to rozwiązać bez żadnych pukawek, fiberhostów? Bo sposób z localhost nie działa. :(



#8 Gość_bobekrobal_*

Gość_bobekrobal_*
  • Gość

Napisano 14 September 2013 - 21:00

Jakim cudem localhost ci nie dziala? :0 pisz na skype: bobek.robal po prostu nie wierze, ze ci nie dziala :0 cos MUSISZ robic zle!

#9 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 14 September 2013 - 21:25

Robię tak. W serwer.properties w polu server ip wpisuje localhost, potem uruchamiam serwer przez RUN i wchodzę w grze w adres serwera wpisuję również localhost.

 

Ze skajpaja nie korzystam.

 

A tak z tego co pamiętam to chyba pisało Connection Refused czy jakoś tak, ale to musze sprawdzić bo nie pamiętam.



#10 Gość_bobekrobal_*

Gość_bobekrobal_*
  • Gość

Napisano 14 September 2013 - 23:34

To co ty masz za system, ze nie potrafi localhosta obsluzyc? ;0 Mi to sie tylko na starym Gentoo pojawialo... ;_;

#11 Will

Will

    Zwiadowca

  • Użytkownik+
  • 1621 postów

Napisano 15 September 2013 - 13:57

Wejdź w hamachi, skopiuj pierwsze IP, wpisz to w server proporties.



#12 Wojtek

Wojtek

    Ekspert

  • Użytkownik
  • 1707 postów

Napisano 15 September 2013 - 15:03

Robiłem tak.