Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.6.2][Narzędzia]Craftable Animals


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Will

Will

    Zwiadowca

  • Użytkownik+
  • 1621 postów

Napisano 11 September 2013 - 15:05

Nazwa: Craftable Animals

Autor: Naruto1310

Link do tematu modyfikacji: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Zdjęcia z gry na prezentowanej modyfikacji: 

JvaCspM.gif

 

GeP9Q.jpg

Wideo prezentujące modyfikację:

Opis modyfikacji:

Modyfikacji dodaje do gry crafting mobów, które możemy później zrespić.


  • kisiell051999 i Zeus1970 lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 radekrad

radekrad

    Noscoper

  • Użytkownik+
  • 997 postów

Napisano 11 September 2013 - 15:08

No, pięknie, niedługo będzie można zcraftować spawner, co? Z tak na serio to modyfikacja przydatna, aczkolwiek jest to nierealistyczne i zbytnio ułatwiające grę.


giphy.gif


#3 Myy

Myy

    Bezbronny android

  • Użytkownik
  • 343 postów

Napisano 11 September 2013 - 15:11

Bezsensowna modyfikacja, która jest nierealna. A crafting zbyt łatwy.



#4 Azon

Azon

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 237 postów
  • Azon_PL

Napisano 11 September 2013 - 18:20

Nie ma jak mówić o nierealoności w grze w której rudy żelaza topi się na idealne sztabki w zwykłym piecu a potem bez użycia jakichkolwiek narzędzi robi się z nich kilof.

 

Zastanawia mnie tylko dlaczego nie tworzy się od razu jajek potworów... Po co dodawać nowe przedmioty, które mają identyczną funkcje jak obecne w grze?


  • SpustNaBiust lubi to

#5 xDsser

xDsser

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 21 October 2013 - 19:05

Trochę ten mod trochę... nierealistyczny!

Wiem, że w przypadku Minecraft'a to nie powinno mieć znaczenia, ale jednak każdy taki mod obiera coś grze!



#6 Seth

Seth

    Żelazny Prawiczek

  • Użytkownik+
  • 1077 postów

Napisano 03 November 2013 - 09:34

Pomijając kwestię ogromnego ułatwienia rozgrywki trzeba wspomnieć o ważniejszej kwestii;

 

Po co dodawać nowe przedmioty, które mają identyczną funkcje jak obecne w grze?

 

Mod wydaje mi się nieciekawy, raczej na nim nie zagram.


MfNfsRk.gif


#7 Dasdi

Dasdi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • Dazdi

Napisano 17 November 2013 - 21:39

Od kiedy majngrawd jest realistyczny? Modyfikacja dobra, chociaż ten crafting na serio jest za łatwy.



#8 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 17 November 2014 - 05:08

Realizm to kwestia względna. Powiedzmy, że w wielu rzeczach trzyma się jednak realizmu.


sob7f7.png


#9 tymoteusz22

tymoteusz22

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • HEJOD

Napisano 11 December 2014 - 15:49

no aplikacja wydaje się fajna ale wedlug mnie i innych się nie przydaję bo kto chciałby scraftowac enderdragona



#10 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 07 April 2015 - 15:59

Crafting za łatwy, oprócz tych przedmiotów które w nim obecnie przydałby się jakiś nowy item, np. esencja życia czy coś. A żeby scraftować to coś to mogłoby to wymagać np. jabłka ( bo mało ich leci z liści i gracz nie mógłby scraftować tak od niechcenia całego miasta NPC) żeby aż koxy to nie, ale chociaż coś rzadkiego. 

A w dodatku nie wiem, po co tworzyć crafting bałwana i withera na stole, skoro można to zrobić na powierzchni świata? W dodatku do moda powinno się dodać nowe moby z 1.8 i kurzego jeźdźca.



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#11 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 09 June 2015 - 12:51

Mi by się przydała żeby na świecie gdy chcę coś zespawnować to nie przełączać /gamemode tylko żeby sobie zcraftować i żeby nie musieć wpisywać /give adrianCK mob_spawner i nie szukać wiosek na świecie domyślnym tylko znaleść 1 wioskę lub zrobić farme pszenicy i zcraftować osadnika.


Użytkownik adrianCK edytował ten post 16 June 2015 - 17:34


#12 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 09 June 2015 - 13:07

fajna modyfikacja aczkolwiek zbyt ułatwia grę.

 

 

Mod dla dzieci które się uczą grać.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


#13 DarkAlienRV

DarkAlienRV

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 136 postów
  • Kayt

Napisano 14 July 2015 - 23:43

Ja raczej nie będę grać na tej modyfikacji, jednakże po co od razu krytykować? 

Modyfikacja może stać się ciekawa, gdy zostanie dodane kilka nowych bloków, coś w rodzaju laboratorium. W jednym bloku będzie się tworzyć coś innego, w drugim będzie się to wszystko składać itp.

     Niech tylko zmieni się crafting, np. zostanie dodane mięso do wszystkich mobów, więcej ich naturalnego dropu itp. aby całe okno craftingu zostało zapełnione. Niech tworzy się części mobów, ale już istnieje taka modyfikacja ( nie podam jej nazwy bo nie pamiętam )


No, pięknie, niedługo będzie można zcraftować spawner, co? Z tak na serio to modyfikacja przydatna, aczkolwiek jest to nierealistyczne i zbytnio ułatwiające grę.

zauważ, że w modyfikacji można zcraftować spawner, a do tego w minecart'cie xD



#14 RupSon

RupSon

    Znawca

  • Użytkownik
  • 269 postów
  • Rupson

Napisano 27 April 2016 - 20:46

To jest tak OP że nie tyknę tego nawet kijem...
To jest tak OP że nie tyknę tego nawet kijem...