Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Pomysł] Real life ;)hmm ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 MrsRemember

MrsRemember

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 28 August 2013 - 03:03

Witajcie ,

 

Nie wiem czy dobrze napisałam, jak nie to proszę o przeniesienie ;)

Od dłuższego czasu interesuję się serwerami typu Real Life. Nie znalazłam ich zbyt wiele godnych mojej uwagi , hmm chyba powinnam napisać, że prawie ich nie ma, bo jak każdy widzi w Polskim Mc góruje "survival/frakcje". Mam gotowy spawn, a raczej można go nazwać ratuszem.Jeśli byście chcieli mogę wkleić ss.Otóż planuje stworzyć serwer typu prawdziwe życie. W którym można by było pracować,zdobycie prawa jazdy,brać śluby, jeździć karetka,ciężarówka i innymi pojazdami. Ale nie miałby być  typowy Freebuild,że byłby warp piach i tym podobne tylko każdy idzie poza miasto i wydobywa itemki.Myślałam o usunięciu ulepszeń i teleportów. Brak pomysłów mam na ciekawy jakiś inny handel niż dotychczas oraz nazwę serwera, bo wkurza mnie te idiotyczne nazwa ***craft ;p

 

Jeśli bylibyście chętnie udzielić mi porad, będę wdzięczna ;))

 

Buziaczki ;*



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Will

Will

    Zwiadowca

  • Użytkownik+
  • 1621 postów

Napisano 28 August 2013 - 06:49

Musisz określić, ile serwer miałby mieć slotów. Jeśli masz dobra reklamę (np. MinecraftKB) na YT - proponuje do 100 slotów.

Jeżeli chodzi o te karetki, śluby itp. - to potrzebujesz masę autorskich pluginów i skryptów, modyfikacji (może takie już są) na nowe pojazdy.
Dochodzi też koszt. 80 slotowy serwer na Craftserve kosztuje 170 złoty. Lecz jeżeli masz ponad 16000 widzów (ew. osoba, która to zareklamuje) to Craftsreve może zasponsorować taki serwer.
Jeżeli nie - musisz szukać sponsora.
Dobry serwer powinien generować przynajmniej 120% kosztów jego utrzymania.

Mam pomysł na prawo jazdy - zawsze może być do kupienia książka "Prawo Jazdy" :D


Edit: 500 postów! :P

#3 Myy

Myy

    Bezbronny android

  • Użytkownik
  • 343 postów

Napisano 28 August 2013 - 08:19

Zakładanie firm, prawo jazdy, mieszkania komunalne D:



#4 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 28 August 2013 - 08:20

Wszystko ładnie pięknie tylko jak to zrobić ;)


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#5 Minecrafcik666

Minecrafcik666

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 98 postów
  • Rasputlix

Napisano 28 August 2013 - 08:54

Powstawało dużo serwerów tego typu, lecz żaden nie wypalił :P


o01.gif
 

#6 AdiDi

AdiDi

    Dr. Anime

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 28 August 2013 - 11:04

ja bym dodal:

-kupno gotowego domu

-kupno mieszkania w bloku

-mozliwosc wybudowania wlasnego domu

-wiele kolorow samochodu ;P



#7 Ryptun

Ryptun

    ✈ █ █

  • Użytkownik+
  • 1590 postów

Napisano 28 August 2013 - 11:10

A może by tak komuna? Każdy ma w cholerę pieniędzy, towaru w sklepach mało, wszystko się kupuje na kartki, milicja bije, pewexy...

 

KomunaCraft he he D:



#8 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 28 August 2013 - 11:33

A nie lepiej wyjść z domu? XDD


  • TexasEsc, Minecrafcik666 i Miecio lubią to

Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#9 Pitbull

Pitbull

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 396 postów
  • _Pitbull_

Napisano 28 August 2013 - 14:14

Jeśli bylibyście chętnie udzielić mi porad, będę wdzięczna

Ogranicz minecrafta i znajdź przyjaciół...

 

Granie na trybie "Real Life" na jakiejkolwiek platformie (Mc czy SAMP) jest dla osób bez życia prywatnego. Siedzenie przez godzinę na du**e w jakiejś firmie tylko po to by zarobić równowartość 1/20 pojazdu jest bezsensu. Nie szanuję osób grających na takich trybach, bo bezproduktywnie wykorzystują czas wolny...


  • zigman, Mankom i Minecrafcik666 lubią to

#10 RedisNogard

RedisNogard

    Następca śmierci

  • Użytkownik+
  • 940 postów
  • DragonSider

Napisano 28 August 2013 - 14:34

Ogranicz minecrafta i znajdź przyjaciół...

Granie na trybie "Real Life" na jakiejkolwiek platformie (Mc czy SAMP) jest dla osób bez życia prywatnego. Siedzenie przez godzinę na du**e w jakiejś firmie tylko po to by zarobić równowartość 1/20 pojazdu jest bezsensu. Nie szanuję osób grających na takich trybach, bo bezproduktywnie wykorzystują czas wolny...

To ze tobie sie to nie podoba nie znaczy ze osoby ktore to lubia sa w jakis sposob gorsze.Ty mozesz lubic jedno a inni drugie jedno ani drugie nie ma tak naprawde wplywu na twoje zycie prywatne.
w/e kilka zdan od redisa

HD29Czt.png


#11 Pitbull

Pitbull

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 396 postów
  • _Pitbull_

Napisano 28 August 2013 - 14:53

Ja nie mówię, że są gorsze. Mówię, że takich osób nie szanuję :)

Od tego jest forum by wyrażać swoją opinię.


  • needpvp lubi to

#12 TexasEsc

TexasEsc

    Uczony

  • Użytkownik
  • 403 postów

Napisano 28 August 2013 - 15:31

No już, już Pitbull, spokojnie. :P

 

@Topic

Chcecie - róbcie, chcecie - grajcie. Wasza sprawa. Jednak stworzenie takiego serwera jest niemożliwe bez co najmniej dobrego programisty, a najlepiej kilku. Samo tworzenie serwera zajmie bardzo dużo czasu (coś o tym wiem :< ) i ja na twoim miejscu bym nie ryzykował.


Dołączona grafika Adventure is my life


#13 Sareth22

Sareth22

    Znawca

  • Użytkownik
  • 205 postów
  • Sareth22

Napisano 28 August 2013 - 16:04

@Up Może zajmuje dużo czasu ale jeżeli znajdziesz ogarniętą ekipę to wszystko może znacznie szybciej pójść( chodzi mi przynajmniej o budowę miasta :D )

 

@topic pomysł ciekawy tylko... obawiam się że to będzie się zbyt bardzo opierało na grze The Sims  :)



#14 radekrad

radekrad

    Noscoper

  • Użytkownik+
  • 997 postów

Napisano 28 August 2013 - 16:23

Pomysł super epicki, na 100 % bym zagrał i został na dłużej. Trzeba by było wynająć dobrego programistę by zrobił autorskie pluginy.


giphy.gif


#15 Myy

Myy

    Bezbronny android

  • Użytkownik
  • 343 postów

Napisano 28 August 2013 - 17:15

Ogranicz minecrafta i znajdź przyjaciół...

 

Granie na trybie "Real Life" na jakiejkolwiek platformie (Mc czy SAMP) jest dla osób bez życia prywatnego. Siedzenie przez godzinę na du**e w jakiejś firmie tylko po to by zarobić równowartość 1/20 pojazdu jest bezsensu. Nie szanuję osób grających na takich trybach, bo bezproduktywnie wykorzystują czas wolny...

 

A jak ktoś na osiedlu ma patologię a znajomych ze szkoły daleko to co ma robić? A do serwera dodać osiedla z płyty, czy nowoczesne.



#16 MrsRemember

MrsRemember

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 28 August 2013 - 22:18

Wszystko rozumiem, ale mnie nie obchodzi, że to jest trochę roboty ;) Jakoś zagranicznych takich serwerów jest dosyć sporo. Nie chce być typowym Polakiem,tzn. jak jest dużo roboty i bawienia się to rezygnuje. Czasem warto się pobawić - jakie później są emocje jak by się takiego stworzyło ;p mmm <ślinka cieknie> Może i jestem uparta, ale wiem że czasem warto.Zwłaszcza gdy takich serwerów nie ma.

 

Chciałabym jeszcze zaznaczyć jedno. Na pewno jeśli uda mi się ukończyć owy projekt to chce, żeby nie było w nim za łatwo, że np. ktoś kupi Vipa czy coś i już ma sporo diaxów itp. Dla mnie mija to się z celem prowadzenia serwera. Psuje to cała zabawę, jak to robi większość adminów.



#17 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 28 August 2013 - 22:33

Taki serwer byłoby trudno zrobić, ale jest to możliwe. Jeżeli taki by powstał to bym na pewno zagrał.



#18 Miecio

Miecio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 28 August 2013 - 23:46

Ciężka sprawa. Wymaga wielu pluginów i czasu. Do samej budowy musiałabyś znaleźć kilkunastu ludzi. Tak to widzę.


FALL0UT SERWER

1.6.4

s53.mineserv.eu:22028

ZAPRASZAM!


#19 MrsRemember

MrsRemember

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 29 August 2013 - 00:48

Czy ja wiem ? Może to zbyt ambitne,planuje to raczej sama stworzyć z chłopakiem i niewielką pomocą innych graczy. bo jakoś nie mam zaufania do nieznajomych graczy ;D Dużo czasu ? Jak dla mnie to spinając d** mogła bym chyba to zrobić w ciągu kilkunastu miesięcy ;D



#20 Rexe21

Rexe21

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 150 postów
  • .

Napisano 29 August 2013 - 06:47

Szczerze bym zagrał . Ale żeby nie było czegoś takiego że pewien pan jest na końcu mapy i pisze sobie spokojnie do tego co jest w ratuszu.