Skocz do zawartości


Zdjęcie

PS4 czy XBox One


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 XSzynszylowaX

XSzynszylowaX

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 114 postów
  • Eillistraee

Napisano 15 December 2013 - 08:30

PS4 nie wymaga internetu.

M$ przy każdym pokazie zaliczał wtopę.

PS4 jest chyba troszkę tańsze.

I teraz jeżeli rozchodzi się o move'a to chyba te "różdżki" będą kompatybilne z PS4, choć pewna nie jestem.

Zapomnieliście o jednym ważnym błędzie w PS4...

Błąd przez internety został okrzyknięty "Niebieskie światło śmierci" czy jakoś tak. Konsola po zaliczeniu takiego czegoś nie chce się odpalić i trzeba wieźć ją z powrotem do sklepu żeby ją wymienili albo oddali do naprawy.

Jeśli chodzi o gry to PS4 powala mnie na kolana Killzonem.

M$ w tej kwestii oferuje nam grę Forza Motorsport 5.

Na ten czas są to najlepsze, wg. mnie, gry na te konsole. Z innych to na PS4 Knack, a na zarówno XOne i PS4 Call of Duty: Ghosts z którym było trochę zamieszania.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 FullMocny

FullMocny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Porywaczdzieci

Napisano 15 December 2013 - 10:28

@2up przecież MS już nie ma tej polityki która była zapowiadana na targach E3.
skyland.png

#23 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 15 December 2013 - 12:20

PS4 nie wymaga internetu.

M$ przy każdym pokazie zaliczał wtopę.

PS4 jest chyba troszkę tańsze.

I teraz jeżeli rozchodzi się o move'a to chyba te "różdżki" będą kompatybilne z PS4, choć pewna nie jestem.

Zapomnieliście o jednym ważnym błędzie w PS4...

Błąd przez internety został okrzyknięty "Niebieskie światło śmierci" czy jakoś tak. Konsola po zaliczeniu takiego czegoś nie chce się odpalić i trzeba wieźć ją z powrotem do sklepu żeby ją wymienili albo oddali do naprawy.

Jeśli chodzi o gry to PS4 powala mnie na kolana Killzonem.

M$ w tej kwestii oferuje nam grę Forza Motorsport 5.

Na ten czas są to najlepsze, wg. mnie, gry na te konsole. Z innych to na PS4 Knack, a na zarówno XOne i PS4 Call of Duty: Ghosts z którym było trochę zamieszania.

PS4 ma "BLOD", za to XBO ma awaryjne napędy płyt, przez co konsola nie chce czytać płyt. Poza tym PS4 ma lepszą wydajność, przez co nie ma u niego takich spadków klatek.


Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#24 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 15 December 2013 - 19:01

Sporo PS4 ma problemy.

Najczęstsze to Niebieskie Światło Śmierci i błąd z automatycznym wysuwaniem płyt (Na początku co godzinę, potem co 5 minut:/).

Błąd z wywalaniem płyty jest aktualnie głównie przy Killzone, ale z Assassynem jest ten sam problem.

 

Chyba zdecyduje się na XOne, ze względu na 360-tkę.

XBox 360 spisuje mi się wzorowo (Do tej pory 0 napraw), i jeżeli One będzie działać tak samo, to zostanie moim zwycięzcą :D

 

Po za tym do oficjalnej premiery w Polsce (Listopad) naprawia te błędy (Konsola już jest w 13 krajach, jak u nas wydają to te błędy będa naprawione). A przypomnę, że teraz strach kupić PS4 bo może się zepsuć (A z wymianą nie jest tak kolorowo, bo na sklep jest 10-20 sztuk, i nie mają z czego wydawać zastępczych...)


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#25 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 15 December 2013 - 20:06

Sporo PS4 ma problemy.

Najczęstsze to Niebieskie Światło Śmierci i błąd z automatycznym wysuwaniem płyt (Na początku co godzinę, potem co 5 minut:/).

Błąd z wywalaniem płyty jest aktualnie głównie przy Killzone, ale z Assassynem jest ten sam problem.

 

Chyba zdecyduje się na XOne, ze względu na 360-tkę.

XBox 360 spisuje mi się wzorowo (Do tej pory 0 napraw), i jeżeli One będzie działać tak samo, to zostanie moim zwycięzcą :D

 

Po za tym do oficjalnej premiery w Polsce (Listopad) naprawia te błędy (Konsola już jest w 13 krajach, jak u nas wydają to te błędy będa naprawione). A przypomnę, że teraz strach kupić PS4 bo może się zepsuć (A z wymianą nie jest tak kolorowo, bo na sklep jest 10-20 sztuk, i nie mają z czego wydawać zastępczych...)

Zgodnie z tą logiką, to można zaczekać i kupić PS4, w której naprawią już to światło i wysuwanie płyt. Zresztą sporo X360 miały problemy z RROD, tobie trafił się sprawny egzemplarz. Podobnie jest zapewne z obecnymi konsolami, jednym chodzi bez problemów, innym trafia się typowa choroba wieku dziecięcego.


Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#26 FullMocny

FullMocny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Porywaczdzieci

Napisano 15 December 2013 - 21:38

@2up to czekasz ze mną do Polskiej premiery Xbox One ;p i gratuluje ci wyboru(mało ludzi kupi xbox one w Polsce :c)
@3up Bebechy konsol narazie są mało ważne z powodu źe nie wydziągniesz 100% z procesora i karty graficznej :/ i jeszcze coś masz potwierdzenie że na Xbox One spadają FPS?
skyland.png

#27 Tosteł

Tosteł

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 215 postów

Napisano 15 December 2013 - 22:38

Ps4.

#28 FullMocny

FullMocny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Porywaczdzieci

Napisano 15 December 2013 - 23:01

A i jeszcze ciekawostka o PS4, jak są gorące dni to konsola jest głośna jak odrzutowiec xD
Xbox One jest cichą maszyną bo ma lepszą wentylację(za to jest taki duży)
A z Polską premierą Xbox One jeszcze nic nie wiadomo, mówi się o czerwcu lub listopadzie i tak to nie jest potwierdzone przez MS
@up narazie jego faworytem jest Xbox One
skyland.png

#29 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 16 December 2013 - 12:46

@3up Bebechy konsol narazie są mało ważne z powodu źe nie wydziągniesz 100% z procesora i karty graficznej :/ i jeszcze coś masz potwierdzenie że na Xbox One spadają FPS?

 

Bebechy na dzisiaj może nie, ale w przyszłości programiści będą mieli problem, gdyż dotrą do granic wydajności sprzętu. A co do spadków FPS -


Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#30 quxxo

quxxo

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 1118 postów

Napisano 17 December 2013 - 22:05

Jak na razie obydwie konsole są słabe. Psujo się. Ale jakbym teraz miał wybrać konsole to Xbox One bo ma lepsze gry startowe (Dead Rising 3 na przykład, Killzone jakoś mi się nie podoba, bo to tylko taka gra pokazująca możliwości konsoli) i podobno nie psuje się tak jak PS4. No i jeszcze dla acziwmentów z Xboxa 360.

 

Między Xboxem One, a PS4 nie ma jakieś wielkiej różnicy, Xbox One ma troszkę słabsze bebechy (i tak jak trochę spadną FPSy to nie odczuje różnicy, hehe przyzwyczajony do lagów ;__; ) i od teraz za granie na multiplajer obydwie konsole wymagają kupowania Golda czy tam PS+.


Error


#31 Lemur

Lemur

    Niezależny Brony Polski. Forumowy derp

  • Użytkownik+
  • 5229 postów
  • Lemur#3890
  • Lemur112

Napisano 18 December 2013 - 02:41

Wciąż jestem zwolennikiem PS4 niżeli XO ze względów na jednak znaczące parametry, koszt konsoli, jakośc wykonania, gry startowe, przyszłe "ekskluziwy", na różne akcenty których nie chce mi się pisać.
PS4 zdecydowanie wygrywa dla mnie też padem :v
ofc imho
PC wciąż pozostaje dla mnie najważniejszy i najlepszy <3


CO ZA POST! CO ZA TEMAT! CO ZA WYDARZENIA!
Dołączona grafika

#32 Haszu

Haszu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 65 postów
  • Haszu

Napisano 27 December 2013 - 21:36

Według mnie warto poczekać na następną wersję PS4 (No wiecie jak z ps3 jest fat i slim :F )

Zawsze u konsol znajdą sie problemy wieku dziecięcego (no moze nie u nintendo)

A poza tym - nie ma za duzo fajnych gier na te konsole.

Podsumowując:

Poczekaj na następną wersję konsoli.

:)


Mój komputer:

-Płyta główna: ASUS B85M-G
-Procesor: i5 4440
-Karta graficzna: ASUS GTX660
-Zasilacz: Aerocool 500W
-Obudowa: Zalman Z3