Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakim typem budowniczego jesteście?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#81 kukilet

kukilet

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 45 postów
  • kukilet

Napisano 22 February 2014 - 15:11

Na xbox360 buduje ładne domki na kmpie idzie mi gorzej :(


:D Sygnatura

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#82 Samukernii

Samukernii

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 23 February 2014 - 12:03

Ja jesyem budkwniczym tylko wtedy gdy mi się nudzi. A tak ogólnie nie nawidze budować na bogato wole użyć kolorowej wełny niż bloków diamentu, metalu, złota itp.



#83 michal115

michal115

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • michalkopec115

Napisano 28 February 2014 - 17:19

ja buduję domek w skale



#84 michal115

michal115

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • michalkopec115

Napisano 28 February 2014 - 17:20

też budiję wieże lub labirynty a potem je przechodzę. :)



#85 frexus

frexus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • b6l7_PL

Napisano 14 March 2014 - 18:51

ja tam redstona lubię


Bo będzie jeszcze gorzej...


#86 LaCreepa

LaCreepa

    Zastępca Herobrine na zmianie.

  • Użytkownik+
  • 323 postów
  • Różne :P

Napisano 14 March 2014 - 21:22

Więc tak: Nie robię szkiców ani szkieletów.

Zaczynam wszystko od du** strony.

Najpierw robię ścianę przednią a potem dom, a nie szkielet a potem dom.

Podobnie jak w moich rysunkach nie robię szkiców tylko od razu (tylko że rysunki wychodzą mi ładniej niż budowle).


jRQdN.gif1A8sh.gif0taFB.gifrjEAF.gifMW51j.gifMMVhB.gifyHew9.gifaysff.gif
 


#87 chomik

chomik

    Inteligentny chomik

  • Użytkownik+
  • 140 postów

Napisano 14 March 2014 - 21:57

Ja buduję tylko żeby było użytecznie. Rzadziej żeby cieszyło oko.


aeN1WWp_460sa.gif


#88 Sherds

Sherds

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 100 postów
  • GitMajonez

Napisano 14 March 2014 - 23:39

Ja lubię budować projekty w stylu średniowiecznym/fantazy lub modern i bawić się w dodawanie ciekawych szczegółów, na których można zawiesić oko (nie dosłownie oczywiście ;d )

#89 Shokan97

Shokan97

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 22 March 2014 - 20:51

Lubię budować domy połączone z krajobrazem, wystający z góry, drzewa, spod ziemi itp. c:



#90 quxxo

quxxo

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 1118 postów

Napisano 06 April 2014 - 19:19

ja najczęściej bawię się w tworzenie map na krjejtiwie z Custom NPCs. Próbuje zrobić mapkę RPG, ale coś mi to nie wychodzi bo zawszę sejw mi ginie lub mi się odechciewa.


Error


#91 Biskup

Biskup

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • biskup_release

Napisano 04 May 2014 - 22:27

Dosyc nietypowo, ale duza uwage przywiazuje do otoczenia. Uwielbiam bawic sie w edycje terenu, dbam o najmniejsze detale podczas tworzenia.

Co do budowli, rowniez jestem tutaj perfekcjonista, uwielbiam symetrie, ktora jest prawdziwym pozeraczem czasu.
Dysponuje wlasnymi stylami budowy - sredniowiecze, fantasy, orient, daleki wschod - bedace przykladami, sa zarazem najchetniej przeze mnie uzywanymi zestawami.
Zwykle koncze projekty, nim rozpoczne tworzenie kolejnych.

#92 SheaniX

SheaniX

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SheaniX

Napisano 05 May 2014 - 20:02

Ja tworzę średnie budowle, z wieloma szczegółami, najczęściej w stylu gotyckim bądź renesansowym. Często je starzeję. Poza tym lubię stworzyć coś z  RedStona  :)


mca.png


#93 Gość_Internetowy Kret_*

Gość_Internetowy Kret_*
  • Gość

Napisano 06 May 2014 - 06:34

Ja nieudolnie tworzę w stylu który sam nazywam NY XIXw. (jakieś tam podobieństwo jest)

Budowle masywne, z płaskim lekko wykrzywionym dachem, małe okna, szerokie gzymsy, główny budulec: kamienne cegły i drewno

Jeden z przykładów i zarazem jedna z najnowszych moich budowli:

med_gallery_74848_179_19174.jpg



#94 frexus

frexus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • b6l7_PL

Napisano 13 May 2014 - 14:21

ja jeszcze lubię robić latające wyspy


Bo będzie jeszcze gorzej...


#95 Piku

Piku

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • pikulaaug

Napisano 18 May 2014 - 00:01

Ja buduję, głównie typowo francuskie budowle z różnych epok historycznych, skupiam się najbardziej na baroku klasycyzującym we francji (najczęściej region Île-de-France), ogólnie lubię zarówno małe jak i duże budowle, małe składają się czasem z jedynie pojedyńczych budynków (pałacyki), jeżeli mi się chce i mam ochote to rozbudowywuje je. Tych większych projektów, jak się można spodziewać, mam mniej, bardzo często jeżeli zaczynam duży projekt to stosunkowo szybko mi się on nudzi i zaczynam nowy, czasme, niedokończony usuwam, a czasem zostawiam i kończę kiedy przyjdzie mi wena, zostawiając inny projekt, i tak powstało mi setki niedokończonych kompleksów, do których wracam co jakiś czas żeby coś jeszcze rozwinąc, teraz pracuję nad pałacem zainspirowanym podparyskim Wersalem, nadałem mu imię Château de Ciel (Niebiański Pałac), z nazwą nawiązującą do popularnej w XVII wieku nazwy Versailles - Château du Ciel (Słoneczny Pałac). Moje ulubione kompleksy pałacowo-ogrodowe to: Château de Maisons, Château de Versailles (Wersal), Château Vaux-le-Vicomte, Château de Fontainebleau, Château du Chamboard, Château du Chenonceau, a z Austrii Schloss Schonbrunn i Schloss Sanssouci.

 

I am awesome


#96 Eresv6

Eresv6

    Nowy

  • Użytkownik
  • 45 postów
  • ERESV6

Napisano 19 May 2014 - 13:41

Ja zazwyczaj tworzę budynki śmierci i zniszczenia. Takie które w prawdziwym życiu najlepiej omijać szerokim łukiem :)



#97 Nexes AngerGod

Nexes AngerGod

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 19 May 2014 - 14:08

Obiekty nie związane z monokulturą, najczęściej wszystko co nie przypomina domu, gmachu, budowli mieszkalnej. 


yo1t.png


#98 MrBloodySheep

MrBloodySheep

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • MrBloodySheep

Napisano 20 May 2014 - 17:54

Buduje najczesciej  w stylu sredniowiecza a na superflacie najczesciej robie jakies mechanizmy i bawie sie komendami :D



#99 frexus

frexus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • b6l7_PL

Napisano 21 May 2014 - 15:03

comandblokami można też budować - ostatnio zgłębiałem wiedzę na ten temat i całkiem fajna sprawa (chodzi o to że ustawia różne bloki na wybranych kordach)


Bo będzie jeszcze gorzej...


#100 JJayZiom123

JJayZiom123

    Nowy

  • Użytkownik
  • 45 postów
  • JJayZiom123

Napisano 21 May 2014 - 15:33

Ja no jestem słabym budowniczym ale kocham średniowiecze i nowożytność. buduje rzadko i słabo.


CraftPortal.pl%20Super!%20JJay%20Pisze%20: