Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z odpaleniem minecraft.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#21 illidjan12

illidjan12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Yoyo

Napisano 16 August 2013 - 21:30

Mikers bez nerwów. Napisał wyraźnie, że mc by zyczu ma białe tło, więc dlaczego nie spróbować aktualizacji sterowników? Zresztą, może pomóc, ale na pewno nie zaszkodzi. Poza tym warto mieć najnowsze wersje.

Sterowniki najnowsze mam do karty spróbuje z javą 6



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 illidjan12

illidjan12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Yoyo

Napisano 16 August 2013 - 21:37

Wyskakują Ci jakieś errory podczas uruchomiania? Poprawnie zainstalowałeś Javę?

Nic nie wyskakuje mam najnowszą jave. Jak można źle jave zainstalować tego nie ogarniam ;D



#23 illidjan12

illidjan12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Yoyo

Napisano 16 August 2013 - 21:49

Więc tak co do java 6 hmmm zainstalowałem ale kiedy chce odpalić mc pisze żeby wgrać najnowszą jave



#24 mikers93

mikers93

    Uczony

  • Użytkownik
  • 595 postów

Napisano 16 August 2013 - 22:19

Mikers bez nerwów. Napisał wyraźnie, że mc by zyczu ma białe tło, więc dlaczego nie spróbować aktualizacji sterowników? Zresztą, może pomóc, ale na pewno nie zaszkodzi. Poza tym warto mieć najnowsze wersje.

oks sory :D ale i tak to nie ma znaczenia. Druga sprawa to aktualizacja czasem może popsuć :) znam z doświadczenia.

Więc tak co do java 6 hmmm zainstalowałem ale kiedy chce odpalić mc pisze żeby wgrać najnowszą jave

1 Edytuj posty
2 Czy możesz to jakoś zignorować?
2.1 jeśli nie to schowaj na bok (przesuń) i zobacz czy się odpala
3 Daj screena tego błędu
4 Powtórzę się. Edytuj posty :)

#25 illidjan12

illidjan12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Yoyo

Napisano 17 August 2013 - 07:15

oks sory :D ale i tak to nie ma znaczenia. Druga sprawa to aktualizacja czasem może popsuć :) znam z doświadczenia.1 Edytuj posty
2 Czy możesz to jakoś zignorować?
2.1 jeśli nie to schowaj na bok (przesuń) i zobacz czy się odpala
3 Daj screena tego błędu
4 Powtórzę się. Edytuj posty :)

Więc tak nie wyskakuje żaden błąd kiedy odpalam launchera od skallcraft.eu to sie nie włącza ;/ a kiedy odpalam minecraft by zyczu odpala sie okienko i jest białe tło ./



#26 Will

Will

    Zwiadowca

  • Użytkownik+
  • 1621 postów

Napisano 17 August 2013 - 07:51

Spróbuj z Java 8

#27 illidjan12

illidjan12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Yoyo

Napisano 17 August 2013 - 07:56

Spróbuj z Java 8

a Jest Java 8 ?? jak tak to daj do niej link na system 32 bitowy ( pierwsze słysze że jest java 8 )

 

Pobrałem jave 8 zainstalowałem i co ??? Ciągle to samo ;/



#28 Myy

Myy

    Bezbronny android

  • Użytkownik
  • 343 postów

Napisano 17 August 2013 - 09:47

Po pierwsze usuń MC by Zyczu (ma KeyLoggera). Jaką wersje miałeś przed reinstalacją systemu?



#29 illidjan12

illidjan12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Yoyo

Napisano 17 August 2013 - 09:55

Po pierwsze usuń MC by Zyczu (ma KeyLoggera). Jaką wersje miałeś przed reinstalacją systemu?


Hmmm nie wiem ale chyba java 7



#30 Myy

Myy

    Bezbronny android

  • Użytkownik
  • 343 postów

Napisano 17 August 2013 - 09:56

Ale nie Javy tylko MC.



#31 1999maciej100

1999maciej100

    Nowy

  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 17 August 2013 - 10:47

Z tego co widzę co piszesz zainstaluj jave 32 bit. Jeśli miałeś system z 64 bit to zainstaluj jave 64 bit.

 

Ps: Moim zdaniem Windows XP nie jest dobrym systemem dla Minecraft

 

Ps 2: Jak nie zadziała instalowanie javy to ostateczna decyzja jest jednoznaczna (Wymień kartę graficzną) 



#32 mikers93

mikers93

    Uczony

  • Użytkownik
  • 595 postów

Napisano 17 August 2013 - 12:31

Więc tak nie wyskakuje żaden błąd kiedy odpalam launchera od skallcraft.eu to sie nie włącza ;/ a kiedy odpalam minecraft by zyczu odpala sie okienko i jest białe tło ./

ale jest to wtedy kiedy uruchamiasz launcher by zyczu czy wtedy kiedy dajesz uruchom grę czy wtedy kiedy kończy się ładować pasek. takie szczegóły są ważne :)

Spróbuj z Java 8

ona jest bardziej na system windows 8 nie wiem czy ruszy od tak na xp

Po pierwsze usuń MC by Zyczu (ma KeyLoggera). Jaką wersje miałeś przed reinstalacją systemu?

Nie rozmieszaj się :)

1 nie ma keylogera a ta strona która pokazuje że ma to ja potrafię w 5min zrobić

2 java działa wtedy kiedy jest obsługiwana tzw jak ktoś wyłączy jave to i wyłącza też niby tego keylogera

3 zyczu by nie ryzykował i nie był taki debil by robić keylogera w launcher tylko napisałby już wirusa łatwiej szybciej i bezpieczniej :)

4 i co konta facebooka by kradł gimbusom? lol

5 miej twarde dowody na to :)

Z tego co widzę co piszesz zainstaluj jave 32 bit. Jeśli miałeś system z 64 bit to zainstaluj jave 64 bit.

 

Ps: Moim zdaniem Windows XP nie jest dobrym systemem dla Minecraft

 

Ps 2: Jak nie zadziała instalowanie javy to ostateczna decyzja jest jednoznaczna (Wymień kartę graficzną) 

karta graficzna nie ma tu nic do gadania :) a dwa to nie musisz mieć bardzo dobrej karty graf. Każdy wie że minecraft bazuje na javie a java na procesorze :)



#33 illidjan12

illidjan12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Yoyo

Napisano 17 August 2013 - 12:32

Z tego co widzę co piszesz zainstaluj jave 32 bit. Jeśli miałeś system z 64 bit to zainstaluj jave 64 bit.

 

Ps: Moim zdaniem Windows XP nie jest dobrym systemem dla Minecraft

 

Ps 2: Jak nie zadziała instalowanie javy to ostateczna decyzja jest jednoznaczna (Wymień kartę graficzną) 

jak wymienić karte jaja se robisz ??? Tylko minecraft mi nie działą inne gry działają Np : Lol, cs , Dark Messiah itp wale to jeśli mam wymienić karte to mam wywalone na minecraft -.-



#34 mikers93

mikers93

    Uczony

  • Użytkownik
  • 595 postów

Napisano 17 August 2013 - 12:33

jak wymienić karte jaja se robisz ??? Tylko minecraft mi nie działą inne gry działają Np : Lol, cs , Dark Messiah itp wale to jeśli mam wymienić karte to mam wywalone na minecraft -.-

Spokojnie i ignoruj amatorów co się nie znają :) to wina gdzieś poza sprzętem na tą chwile.



#35 illidjan12

illidjan12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Yoyo

Napisano 17 August 2013 - 12:37

ale jest to wtedy kiedy uruchamiasz launcher by zyczu czy wtedy kiedy dajesz uruchom grę czy wtedy kiedy kończy się ładować pasek. takie szczegóły są ważne :)

ona jest bardziej na system windows 8 nie wiem czy ruszy od tak na xp

Nie rozmieszaj się :)

1 nie ma keylogera a ta strona która pokazuje że ma to ja potrafię w 5min zrobić

2 java działa wtedy kiedy jest obsługiwana tzw jak ktoś wyłączy jave to i wyłącza też niby tego keylogera

3 zyczu by nie ryzykował i nie był taki debil by robić keylogera w launcher tylko napisałby już wirusa łatwiej szybciej i bezpieczniej :)

4 i co konta facebooka by kradł gimbusom? lol

5 miej twarde dowody na to :)

karta graficzna nie ma tu nic do gadania :) a dwa to nie musisz mieć bardzo dobrej karty graf. Każdy wie że minecraft bazuje na javie a java na procesorze :)

Jeśli chodzi o launcher skallcraft.eu to w ogóle się nie włącza nic sie nie dzieje a przy launcherze by zyczu to się włącza okienko i jest białe tło dalej nic sie nie dzieje ;0 jeśli chcesz jakieś ss czy cos to powiedz



#36 illidjan12

illidjan12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Yoyo

Napisano 17 August 2013 - 12:38

Spokojnie i ignoruj amatorów co się nie znają :) to wina gdzieś poza sprzętem na tą chwile.

eh , a tak bardzo chciałem zagrać z kolegami w mc ;/



#37 mikers93

mikers93

    Uczony

  • Użytkownik
  • 595 postów

Napisano 17 August 2013 - 12:38

Jeśli chodzi o launcher skallcraft.eu to w ogóle się nie włącza nic sie nie dzieje a przy launcherze by zyczu to się włącza okienko i jest białe tło dalej nic sie nie dzieje ;0 jeśli chcesz jakieś ss czy cos to powiedz

Może faktycznie nagraj cały problem bo nie wiem w którym miejscu zachodzi problem to jest ważne.

eh , a tak bardzo chciałem zagrać z kolegami w mc ;/

i zagrasz tylko EDYTUJ POSTY PROSZĘ CIĘ :)



#38 illidjan12

illidjan12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Yoyo

Napisano 17 August 2013 - 12:40

Może faktycznie nagraj cały problem bo nie wiem w którym miejscu zachodzi problem to jest ważne.

i zagrasz tylko EDYTUJ POSTY PROSZĘ CIĘ :)

OK pobiorę jakiś program do nagrywania pulpitu i wrzucę na yt :)

 

ok wrzuca sie filmik na YT jak sie wrzuci to podeśle link

 

Proszę o to link do filmiku



#39 RADEK2090

RADEK2090

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 66 postów
  • FiErA24

Napisano 17 August 2013 - 19:48

M<c by zyczu tylko na jave 7!



#40 illidjan12

illidjan12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Yoyo

Napisano 17 August 2013 - 19:49

M<c by zyczu tylko na jave 7!

z javą 7 też nie działa -.-