Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SKARGA] Tikulski quake84 Boryster pollor


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Migo2468

Migo2468

    Znawca

  • Użytkownik
  • 251 postów
  • Migo2468

Napisano 07 August 2013 - 10:12

Twój nick z gry: Migo2468
Nicki osób posądzonych: Tikulski quake84 Boryster pollor (skarga grupowa)
Opis zdarzenia: Gracze wyżej zostali wydaleni ze zgrupowania lub odeszli dobrowolnie z niego. Z uwagi na to iż znali rozkład osady postanowili ją okraść. 

Mimo prośby o wyjście gracze dalej przeszkadzali w grze, i dokuczali podpalając klocki. 
Gracze również okradli skrzynki magazynu (wiem ze nie są zabezpieczone) nie chodzi o stratę tylko o fakt próby kradzieży.

 

Dorzucę jeszcze obrazę kierowana do wioski oraz członków Almaz. 

 

Chciałbym zaznaczyć iz cała sytuację spowodował użytkownik Tikulski oraz quake84. 
Dodam również iż użytkownik quake84 notorycznie prowokuje kłótnie oraz przeklina na czacie globalnym. Świadczą o tym skargi niżej oraz szereg screenów które mam we własnej kolekcji. Gdy przyjdzie pora je udostępnię publicznie. 


Dowody

Konsola: Client> 2013-08-07 10:43:11 [CLIENT] [INFO] [CHAT] Migo2468 >> quake Tikul pollor prosze wyjsc z Almaz

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 


Sugerowany wymiar kary
Ograniczenie swobody dostępu na terenie Almaz od prospero do stadionu Almaz. 
Ewentualnie zakaz zbliżania i ban na 14 dni. 


  • Pawian9912, Rapsodia i Niutek2002 lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Narina

Narina

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 449 postów
  • Narina

Napisano 07 August 2013 - 10:42

Składasz skargę na quake, że między innymi okradł cię a jeszcze wczoraj albo dzisiaj (nie pamiętam czy było to przed czy po północy) sam go okradałeś.


  • bartico6 lubi to

#3 bartico6

bartico6

    Pogromca Endu

  • Użytkownik
  • 92 postów
  • quake84

Napisano 07 August 2013 - 10:46

Panie. Bycie na waszym terenie jest zgodne z regulaminem, to raz.
Dwa: Skrzynki niezabezpieczone, więc życie.
Trzy: Jak mieliśmy podpalać klocki skoro one są na terenie zgrupowania, na terenie którego - nie będąc jego członkami - nie możemy ingerować? Skłamałeś!
Cztery: Bluzgi bluzgami, chyba wszyscy wiedzą że mi się to zdarza, ale nie tego skarga dotyczy.
Pięć: Ban na 14 dni? Za co? Kradzież ze skrzynek niezabezpieczonych nie jest karalna, siedzieć na waszym terenie każdemu wolno, wedle TWOJEJ filozofii: "Nie zabezpieczamy wejść bo po co budować na multiplayer skoro tylko ty to oglądasz", spowodowałeś TY sytuację wyrzucając mnie ze zgrupowania bez ostrzeżenia, bez żadnego słowa, poprostu kick i sie nie odzywasz.

Jak coś jeszcze będę miał to wyedytuję post.

Tak jak Narina powiedziała, razem z Yuniusem i MashuuMidori mnie okradliście, więc nie psiocz proszę że ci coś ukradliśmy. NALEŻAŁO CI SIĘ


  • Sibcat i Pimak lubią to

Moje poprzednie posty to porażka, może ktoś to usunąć?


#4 Migo2468

Migo2468

    Znawca

  • Użytkownik
  • 251 postów
  • Migo2468

Napisano 07 August 2013 - 10:54

Skarga nie tyczy kradzieży jakbyś przeczytał ze zrozumieniem to byś się o tym dowiedział. 

 

Tyczy ona zachowania. 


  • tjanusik lubi to

#5 tjanusik

tjanusik

    流血のプリンス

  • Użytkownik+
  • 309 postów
  • tjanusik

Napisano 07 August 2013 - 11:00

@up up trochę przesadziles z tym "należało ci sie " bo o tym czy sie należało czy nie decyduje nasza administracja. Czytając ten temat patrze-znowu skarga na quake'a - stary weź przestań przeklinać i robić problemy bo jest to poprostu 'niefajne' myślisz ze przeklinaniem i wyzywaniem stajesz sie doroslejszy? Nie. W moich oczach osoba która robi to tak notorycznie jest poprostu żałosna a już sama wymowka 'bluzgi bluzgami ale wszyscy wiedza ze mi sie to zdarza' jest chyba najzalosniejszym zdaniem w Twojej wypowiedzi! Chłopie nic do ciebie nie mam ale skończ z tym bo to jest poprostu głupie . Jeśli sam wiesz ze jak to okresliles 'to Ci sie zdarza' to zrób coś ku temu żeby tak nie było .

Co do tematu to ban na 14 dni to chyba zbyt dużo jak za takie przewinienia choć nie wiem patrząc na to ze podobne skargi już były i jak zauważyłem zdarzają sie notorycznie,
Pozdrawiam :)
  • MrPaszczakus, Pawian9912 i GunitPolska lubią to

#6 bartico6

bartico6

    Pogromca Endu

  • Użytkownik
  • 92 postów
  • quake84

Napisano 07 August 2013 - 11:03

Twoja skarga nie ma konkretnych podstaw w takim razie. Wnoszę wniosek o usunięcie tematu, @KodekPL albo @GreyHavens. Ewentualnie ktos inny kto ma taka możliwość.

tjanusik, przyzwyczajenie do bluzgów, staram się z tym walczyć i bluzgam na tym czacie mniej (przynajmniej nie ma w każdej wypowiedzi 4 bluzgów jak było wcześniej) więc walczyć z tym walczę. Nie zmienia to faktu że bluzgam jedynie gdy taki gunitfaza lub migo prowokuje mnie swoimi tekstami, wtedy dostaję ataku rage'u i zaczyna się "wojna" na czacie. Sam z siebie nie bluzgam bo po co.


  • tjanusik lubi to

Moje poprzednie posty to porażka, może ktoś to usunąć?


#7 Migo2468

Migo2468

    Znawca

  • Użytkownik
  • 251 postów
  • Migo2468

Napisano 07 August 2013 - 11:09

Chciałbym zaznaczyć iż aktualnie są oszczerstwa kierowane do mojej osoby i osoby z mojej wioski. Nie mając dowodów proszę o usuniecie tej wypowiedzi a przynajmniej bezpośredniego niewskazywania mojej osoby w wypowiedzi. 


  • GunitPolska lubi to

#8 tjanusik

tjanusik

    流血のプリンス

  • Użytkownik+
  • 309 postów
  • tjanusik

Napisano 07 August 2013 - 11:11

Twoja skarga nie ma konkretnych podstaw w takim razie. Wnoszę wniosek o usunięcie tematu, @KodekPL albo @GreyHavens. Ewentualnie ktos inny kto ma taka możliwość.

tjanusik, przyzwyczajenie do bluzgów, staram się z tym walczyć i bluzgam na tym czacie mniej (przynajmniej nie ma w każdej wypowiedzi 4 bluzgów jak było wcześniej) więc walczyć z tym walczę. Nie zmienia to faktu że bluzgam jedynie gdy taki gunitfaza lub migo prowokuje mnie swoimi tekstami, wtedy dostaję ataku rage'u i zaczyna się "wojna" na czacie. Sam z siebie nie bluzgam bo po co.

to dobrze, ze sie starasz ale to ze ktos Cie denerwuje to nie jest powod aby tak robic i mysle, ze nie tylko mnie ale kilka innych osob to poprostu razi.


  • bartico6, GunitPolska i Lotos69 lubią to

#9 Migo2468

Migo2468

    Znawca

  • Użytkownik
  • 251 postów
  • Migo2468

Napisano 07 August 2013 - 11:13

Dorzucimy coś jeszcze bo to w sumie ta sama sytuacja: 

 

Niszczenie bloków: 

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

Cały czas chcę zaznaczyć iż próby niszczenia odbywały się w obrębie całego magazynu Almaz nie tylko wybranych klocków. 



#10 Migo2468

Migo2468

    Znawca

  • Użytkownik
  • 251 postów
  • Migo2468

Napisano 07 August 2013 - 11:15

Ponowne wtargnięcie gracza quake84 na teren Almaz mimo prośby nadal się znajduje na obiekcie i przeszkadza w rozgrywce:

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#11 bartico6

bartico6

    Pogromca Endu

  • Użytkownik
  • 92 postów
  • quake84

Napisano 07 August 2013 - 11:20

"Nie zabezpieczamy wejść bo po co budować na multiplayer skoro tylko ty to oglądasz"
Sam tak mówisz, o co ci chodzi

EDIT:

Greedujesz na bana migo, piszesz co się da z nadzieją że ktoś zostanie zbanowany. Chciałeś masz, pollor dostał na 7 dni za 1 itemframe. Cieszysz się? 1 item frame, Z JABŁKIEM W ŚRODKU. BARDZO ŁATWYM do uzyskania. Na 7 dni chłopak nie może grać, podczas gdy mieliśmy osadę robić. Ciesz się ciesz z bana który został nadany z przesadną długością.... Zadowolony? Bo póki co nikt nie zrobił NIC karalnego, a ty piszesz z prawdopodobnie nadzieją że weźmiesz adminów na litość nad całokształtem i pobanują wszystkich pomimo braku winy!


Moje poprzednie posty to porażka, może ktoś to usunąć?


#12 Kodek

Kodek

    jCraft Head Admin

  • Weteran
  • 1387 postów
  • KodekPL

Napisano 07 August 2013 - 13:21

Tylko gracz pollor dostaje tymczasowy ban za rzeczywisty grief, reszta niczego nie zrobiła. Zamykam.