Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.6.2][wideo][silnik] Smart Moving by Dzielnik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 31 July 2013 - 09:16

1.Nazwa: Smart Moving
2.Autor: Divisor
3.Link do tematu modyfikacji: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


4.Zdjęcie prezentujące modyfikacje:
5869226_f520.jpg
5.Wideo prezentujące ta modyfikacje:


6. Opis Modyfikacji (autor: ChEeFo2000).
Modyfikacja dodaje nam przede wszystkim lepsze poruszanie się po naszym świecie (możliwość wspinaczki, skradania, pływania, nurkowania, wpinania się po winoroślach, latania, skakania o parę kloców wyżej i wiele, wiele innych przydatnych rzeczy). Modyfikacja działa w trybie jednoosobowym. Dodaje nam ona również energię, która jest używana podczas akrobacji lub sprintu (energia włącza się na poziomie trudności moda "Medium" oraz "Hard" więcej o tym niżej)
 
    Podstawowe sterowanie:
       Sprint- TAB    -chyba nie muszę nic opisywać jest to sprint no może trochę lepszy od starego.
 
       Grab- L CTRL    - dzięki temu klawiszowi możemy się wspinać i jest potrzebny do wykonywania innych dodatkowych akrobacji.
 
       Zmiana trudności moda- F9     -ten przycisk pozwala nam zmienić trudność moda są 4 opcje "Easy" (nie ma energii i możemy sprintować TAB'em ile chcemy oraz wykonywać 928480972 akrobacji :D) "Medium" (wykorzystujemy energię w małych ilościach) "Hard" (jeśli jesteś hardkorem to ustaw sobie ten tryb energię tracisz nawet jeśli skaczesz normalni spacją) "Smart Moving Disabled" (jak sama nazwa wyłączamy naszego moda).
 
       Czołganie- L CTRL+L SHIFT (albo na odwrót)  -ta kombinacja jest na tyle fajna, że możemy stworzyć sobie pod ziemią tunele prowadzące do różnych miejsc (czy tak nie robią krety?) gdy się czołgamy jesteśmy jak 1 blok oraz gdy czołgamy się w głębokiej trawie (tej z której wypadają nasiona) stworki nas nie widzą.
 
       Super skok- L SHIFT+SPACJA (lub SPACEBAR)   -podczas wspinaczki lub kopalni miałeś problem z wejściem na 2, 3 ,4 klocki? Teraz to nie problem wystarczy, że zrobisz tą kombinację i możesz wejść spokojnie na 2 bloki (oczywiście doradzam aby pasek doleciał do końca te niebieskie strzałeczki) a gdy mamy 3 lub 4 bloki wzwyż robimy tą kombinację L SHIFT+SPACJA  gdy już będziemy w najwyższym momencie skoku klikamy L CTRL.
 
       Skok na główkę (do wody lub lawy)- L CTRL+SPACJA+(doradzam sprint)   -fajna animacja skoku do wody jednak jest trochę skomplikowana i nie zawsze jej używam.
 
Reszta:
 
Modyfikacja dodaje nam nową animację wchodzenia po drabinkach oraz możemy łapać się schodów a także (chyba wspinać po płotkach nie testowałem), łapać się np krat i przechodzić nad przepaścią lawy :D Podczas niektórych kombinacji TAB czyli SPRINT przyśpiesza niektóre sekwencje np wspinanie się lub czołganie.

Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Pimak

Pimak

    Craftsitowy piżmakowy błazen

  • Użytkownik
  • 379 postów
  • Pimak

Napisano 31 July 2013 - 09:22

Ale zdjęć :0 Opisz że bardziej, nie wszystkim chce się oglądać filmiki.


Ratójmy Gleo Aira.

 


#3 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 31 July 2013 - 09:24

Opisuję w 2-3 zdaniach jeśli moja odpowiedź Cię nie zaspokoiła wtedy możesz obejrzeć sobie film.


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#4 Pimak

Pimak

    Craftsitowy piżmakowy błazen

  • Użytkownik
  • 379 postów
  • Pimak

Napisano 31 July 2013 - 09:33

Odpowiedź mnie nie zaspokoiła opisz to bardziej. Nie wszystkim chce sie oglądać filmy, a niektórym wolno działa internet.


Ratójmy Gleo Aira.

 


#5 Jożko134

Jożko134

    Znawca

  • Użytkownik
  • 238 postów

Napisano 02 August 2013 - 10:46

Dokładnie : P . Mod jest bardzo fajny lecz daj kiedyś więcej screenów :)



#6 Minecrafcik666

Minecrafcik666

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 98 postów
  • Rasputlix

Napisano 02 August 2013 - 13:06

Z tym modem można robić, a także przechodzić ciekawe parkoury. Ogólnie podoba mi się, lecz zbyt ubogo opisujesz te mody ;c


o01.gif
 

#7 adamzmuda2

adamzmuda2

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 162 postów
  • adamzmuda2

Napisano 02 August 2013 - 18:13

Polski filmik o smart moving:



Jeśli pomogłem daj diax.


#8 Dr. Ned

Dr. Ned

    I can fix that!

  • Użytkownik+
  • 764 postów

Napisano 02 August 2013 - 18:35

Taka mała podpowiedź: nie spolszcza się nicków twórców. Divisor to Divisor, a nie dzielnik. Nick przerzucony przez tłumacza google to już nie nick, tylko byle jakie słowo, a to różnica jest. Aa i jeszcze fakt że jest SMP co oznacza SurvivalMultiPlayer, nieprawdaż?

// Fifi: Poprawiłem nick, ale nie wiem gdzie o tym SMP.

ned2.jpg


#9 sebek5251

sebek5251

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 02 August 2013 - 20:14

Możesz przynajmniej napisać co jak się robi np. Jak się czołgać itd

#10 ChEeFo2000

ChEeFo2000

    KrytyK

  • Użytkownik
  • 422 postów
  • ChEeFo2000

Napisano 11 August 2013 - 08:14

Dodatek do tematu

 

6. Opis Modyfikacji.

Modyfikacja dodaje nam przede wszystkim lepsze poruszanie się po naszym świecie. Mod dodaje nam również energię która jest używana podczas akrobacji lub srpintu (energia włącza się na poziomie trudności moda "Medium" oraz "Hard" więcej o tym niżej)

 

    Podstawowe sterowanie:

       Sprint- TAB    -chyba nie muszę nic opisywać jest to spirnt no może trochę lepszy od starego.

 

       Grab- L CTRL    - dzięki temu klawiszowi możemy się wspinać i jest potrzebny do wykonywania innych dodatkowych akrobacji.

 

       Zmiana trudności moda- F9     -ten przycisk pozwala nam zmienić trudność moda są 4 opcje "Easy" (nie ma energii i możemy sprintować TAB'em ile chcemy oraz wykonywać 928480972 akrobacji :D) "Medium" (wykorzystujemy energię w małych ilościach) "Hard" (jeśli jesteś hardkorem to ustaw sobie ten tryb energię tracisz nawet jeśli skaczesz normalni spacją) "Smart Moveing Disabled" (jak sama nazwa wyłączamy naszego moda).

 

       Czołganie- L CTRL+L SHIFT (albo na odwrót)  -ta kombinacja jest na tyle fajna, że możemy stworzyć sobie pod ziemią tunele prowadzące do różnych miejsc (czy tak nie robią krety?) gdy się czołgamy jesteśmy jak 1 blok oraz gdy czołgamy się w głębokiej trawie (tej z której wypadają nasiona) stworki nas nie widzą.

 

       Super skok- L SHIFT+SPACJA (lub SPACEBAR)   -podczas wspinaczki lub kopalni miałeś problem z wejściem na 2, 3 ,4 klocki? Teraz to nie problem wystarczy, że zrobisz tą kombinację i możesz wejść spokojnie na 2 bloki (oczywiście doradzam aby pasek doleciał do końca te niebieskie strzałeczki) a gdy mamy 3 lub 4 bloki wzwyż robimy tą kombinację L SHIFT+SPACJA  gdy już będziemy w najwyższym momencie skoku klikamy L CTRL.

 

       Skok na główkę (do wody lub lawy)- L CTRL+SPACJA+(doradzam sprint)   -fajna animacja skoku do wody jednak jest trochę skomplikowana i nie zawsze jej używam.

 

Reszta:

 

Modyfikacja dodaje nam nową animację wchodzenia po drabinkach oraz możemy łapać się schodów a także (chyba wspinać po płotkach nie testowałem), łapać się np krat i przechodzić nad przepaścią lawy :D Podczas niektórych kombinacji TAB czyli SPRINT przyśpiesza niektóre sekwencje np wspinanie się lub czołganie.

 

 

PS: Mam nadzieję, że mój opis zostanie dodany, lecz nie przywłaszczony przez autora.


  • Marchi, sebek5251 i Przyjaciel lubią to

Nygggarskie to forum.


#11 Fifi

Fifi

  • Weteran
  • 1370 postów

Napisano 21 August 2013 - 22:12

Wkleiłem opis. :)

#12 LemurNostalgia

LemurNostalgia

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • lema112

Napisano 24 August 2013 - 19:03

W sumie nie próbowałem jeszcze tego moda, ale czy ktoś może wie, czy oliduje on może z OptiFine, SinglePlayerComands i TMI?



"Śmierci jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona to zwykła statystyka" ~ Józef Stalin
Semper Fidelis - Zawsze wierni