Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z modami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 opararafal2

opararafal2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • rivo

Napisano 09 July 2013 - 13:32

macie link ! tu zobaczycie moj problem filmik trwa kilkanascie sekund prosze o pomoc ! 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Jakpok

Jakpok

    Uczony

  • Weteran
  • 485 postów
  • jakpok

Napisano 09 July 2013 - 13:40

Wytłumacz dokładniej o co ci chodzi. Ten serwer jest modowany? Kilka zwięzłych zdań myślę wyjaśni sytuację lepiej, niż ten film.


  • opararafal2 lubi to

#3 opararafal2

opararafal2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • rivo

Napisano 09 July 2013 - 13:47

no wiec tak : jest to server bukkit wgrywam mody tak jak na wielu poradnikach i z pozoru jest wszystko ok ! jak widzieliscie mam zainstalowany forge . No i naprzyklad w modyfikacji minions jest ta taka rożdzka to tylko przyklad i proboje ja wziac z gamemoda i gdy ja przeciagam na moj ekwipunek robi sie to co na filmie ! server dziala bez zarzutu lecz nw co z tymi itmami jeszcze nie sprawdzilem czy modifikacje dzialaja pod wzgledem nie wiem jak to powiedziec np generowania mapy w sesie jakies duze drzewa itp ale narazie glowny problem to te itemy prosze o pomoc  !



#4 RyV

RyV

    Znawca

  • Użytkownik
  • 333 postów
  • RyV

Napisano 09 July 2013 - 14:29

A ile masz tam modów wgranych ? Może serwer się crashuje przez jakiegoś wgranego moda...


mca.png
mca.png

 


#5 Kenji66

Kenji66

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 July 2013 - 14:39

No to zakupiłeś zły serwer, na innych śmigają paczki bez problemu. Ja dałem sobie spokój z modowaniem i użyłem gotowej paczki oferowanej przez ten serwis, gotowe paczki zewnętrzne w ogóle nie ruszą. I co najlepsze też nawala i mody się gryzą.. :)