Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak to działa, Co to jest?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 NeoneK

NeoneK

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów
  • NeoneK

Napisano 09 June 2013 - 08:40

Witajcie, potrzebuje waszej pomocy w jednej ważnej sprawie dla mojego serwera mianowicie chodzi o spawny potworów. Wiem ,że były takie tematy ale nie o to chodzi. Potrzebuje dokładnej instrukcji jak przy pomocy NBTedit zrobić spawn na potworach określonych, bo potrzebuje tak aby na cały świat był wyłączony spawn a tylko w wyznaczonych miejscach był włączony, dziwnie to brzmi ale bardzo tego potrzebuje.

 

Kolejna sprawa najlepszy plugin na NPC/Quest jaki polecacie, miałem kilka już takich pluginów ale wymarzonego nie znalazłem, ofc. oprócz Citizens bo nie chciało mi tam działać coś.

 

Możliwość zrobienia że co 10 leveli podnoszą się statystyki, lub życie mniejsza. Co 10 leveli - Woj +1.5 serca, Łucz. +1, Mag +0.5. Bardzo fajnie by to pomogło mojemu serwerowi :) 

P.S oczywiście wszystkich zapraszam na ten serwer jeszcze go tworzymy ale na CraftServe bedzie zapowiedź niedługo. Pozdrawiam wszystkich Craftowiczów :D xD


9xKMqTh.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MaaLee

MaaLee

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 09 June 2013 - 08:49

Hm.
Jak chcesz miec spawn potowrow tylko w okreslonych mijescach to najpierw napisz /rg flag __global__ mob-spawning deny (wylaczy to spawn wszystkich mobow). Potem jak masz juz region na ktorym maja sie respic to napisz /rg flag <nazwa cuba> mob-spawning allow.

#3 NeoneK

NeoneK

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów
  • NeoneK

Napisano 09 June 2013 - 08:52

Hm.
Jak chcesz miec spawn potowrow tylko w okreslonych mijescach to najpierw napisz /rg flag __global__ mob-spawning deny (wylaczy to spawn wszystkich mobow). Potem jak masz juz region na ktorym maja sie respic to napisz /rg flag <nazwa cuba> mob-spawning allow.

Tyle że chodzi mi bardziej o NBT tutaj ponieważ te ok.10 rodzajów potworów mi nie starczy i w NBT edit bedą edytowane :), i chodzi właśnie o to ;d ale dzięki i tak za odpowiedz :)


9xKMqTh.jpg


#4 HardCoreXPL

HardCoreXPL

    Znawca

  • Użytkownik
  • 387 postów
  • HardCoreXPL

Napisano 09 June 2013 - 18:08

Witajcie, potrzebuje waszej pomocy w jednej ważnej sprawie dla mojego serwera mianowicie chodzi o spawny potworów. Wiem ,że były takie tematy ale nie o to chodzi. Potrzebuje dokładnej instrukcji jak przy pomocy NBTedit zrobić spawn na potworach określonych, bo potrzebuje tak aby na cały świat był wyłączony spawn a tylko w wyznaczonych miejscach był włączony, dziwnie to brzmi ale bardzo tego potrzebuje.

Mobarena? Albo tak jak wyżej.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

Kolejna sprawa najlepszy plugin na NPC/Quest jaki polecacie, miałem kilka już takich pluginów ale wymarzonego nie znalazłem, ofc. oprócz Citizens bo nie chciało mi tam działać coś.

Citizens? 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

Możliwość zrobienia że co 10 leveli podnoszą się statystyki, lub życie mniejsza. Co 10 leveli - Woj +1.5 serca, Łucz. +1, Mag +0.5. Bardzo fajnie by to pomogło mojemu serwerowi  :)

P.S oczywiście wszystkich zapraszam na ten serwer jeszcze go tworzymy ale na CraftServe bedzie zapowiedź niedługo. Pozdrawiam wszystkich Craftowiczów  :D xD

heroes?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

. MCMMO?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.


  • NeoneK lubi to

Frytki.png


#5 NeoneK

NeoneK

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów
  • NeoneK

Napisano 09 June 2013 - 18:19

Posprawdzam to ale jeszcze jak ma ktoś pomysły to piszcie :)


9xKMqTh.jpg