Skocz do zawartości


Zdjęcie

Multiverse-core

Multiverse

Najlepsza odpowiedź Jakpok , 09 June 2013 - 00:21

Pewnie nie zaimportowałeś wcześniej świata do multiversa. Użyj komendy /mv import nazwa_swiata normal. Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 08 June 2013 - 23:29

Mam pewien problem przy wgrywaniu mapy kiedy wgrywam mapę i wpisuję komendę /mv tp nazwa_swiata to jest ,że świat został nie znaleziony i jak go usune to jest to samo ale jak wchodzę do FileZille to mapa jest WTF??? Nie wiem mam nadzieje ,że pomożecie


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Jakpok

Jakpok

    Uczony

  • Weteran
  • 485 postów
  • jakpok

Napisano 09 June 2013 - 00:21   Najlepsza odpowiedź

Pewnie nie zaimportowałeś wcześniej świata do multiversa. Użyj komendy /mv import nazwa_swiata normal.

#3 Cranckey

Cranckey

    Kranik

  • Weteran
  • 866 postów
  • CranckeyPL

Napisano 09 June 2013 - 08:03

Tak jak kolega wyżej powiedział,ale jeśli twoja mapa jest w Netherze bądź Endzie musisz zamiast normal wpisać end lub nether.


Dołączona grafika

#4 HardCoreXPL

HardCoreXPL

    Znawca

  • Użytkownik
  • 387 postów
  • HardCoreXPL

Napisano 09 June 2013 - 09:11

Ewentualnie tworzysz świat w MV i podmieniasz mapkę. Ale pierwszy sposób jest lepszy.


Frytki.png


#5 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 09 June 2013 - 19:04

Nawet jeśli wgram i zainportuje to pojawia mi się zupełnie inna mapa 


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#6 gacus007

gacus007

    Ekspert

  • Weteran
  • 1290 postów
  • gacus007

Napisano 09 June 2013 - 21:04

Nie możliwe, jeśli wszystko poprawnie wykonałeś,aby inna mapa sie pojawila ,może punkty odniesienia gdzieś sa na mapie ?



#7 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 10 June 2013 - 14:16

Robię tak:

Wgrywam mapę o nazwie Survival_Games_3

Robie reload na serwerze za pomocą komędy /reload

Wpisuje /mv import Survival_Games_3 normal

A następnie /mv tp Survival_Games_3

I jestem na jakiejś innej mapie nie wiem czemu się tak dzieje.

Pomocy


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#8 gacus007

gacus007

    Ekspert

  • Weteran
  • 1290 postów
  • gacus007

Napisano 10 June 2013 - 15:03

A zwiedziłeś ja cala bo może jesteś na wygenerowanej mapie ,a fragment twojej mapy znajduje sie gdzieś indziej.



#9 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 10 June 2013 - 15:10

Tak zwiedziłem i nic z tego nie wyszło ;(


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#10 gacus007

gacus007

    Ekspert

  • Weteran
  • 1290 postów
  • gacus007

Napisano 10 June 2013 - 15:24

A na singlu działa ci ta mapa ?



#11 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 10 June 2013 - 15:46

Tak na singleplayer wszystko działa idealnie.


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#12 Drax98

Drax98

    Nowy

  • Użytkownik
  • 47 postów
  • Draxiu

Napisano 15 June 2013 - 09:38

Musisz najpierw zimportowac mape z dokladna nazwa.. Potem mozesz sie dopiero teleportowac


b_560_95_1.png


#13 HardCoreXPL

HardCoreXPL

    Znawca

  • Użytkownik
  • 387 postów
  • HardCoreXPL

Napisano 15 June 2013 - 11:57

Albo pójdź na skróty i zastąp tą nową mapkę tą "Survival_Games_3" może zadziała.


Frytki.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Multiverse