Skocz do zawartości


Zdjęcie

Minecraft Beta - Dyskusja Ogólna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 8-bit

8-bit

    Ten od Gothica

  • Użytkownik+
  • 317 postów
  • polski8bit

Napisano 31 May 2013 - 16:07

Jako, że nie ma działu "Stare wersje" z odpowiednimi podziałami, otwieram dyskusję ogólną o...

Minecraft Beta

Generalnie dyskutujemy tu o wersjach w fazie Beta, ale najlepiej widziane są te od 1.0 do 1.7, ponieważ 1.8 to już wersja prawie jak najnowsza.

Zapraszam Betowców do dyskusji!

g5Lab.gifZsmTS.gifVETXY.gifc3Kii.gifzAkLl.gif

 

 hUCPQ.gif
Jak chcesz to klikaj smoki, nie to nie. ¯\_(ツ)_/¯

ouruGVt.jpg
Jestem pixelludem.

 
 

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Maximus

Maximus

    Dziesiąty Upiór Pierścienia

  • Użytkownik+
  • 414 postów

Napisano 31 May 2013 - 16:25

Przyznam szczerze , że moim zdaniem Beta była najlepszym okresem Minecraft'a.
Alpha była dość zapuszczona , a o wersji Full szkoda gadać...

Wtedy wszyscy moi znajomi zaczęli grać , mój kuzyn , brat cioteczny , kumpel z klasy , ja sam...
Wtedy był taki nowy klimat , który zastąpił ten stary , z czasów Indeva i Alphy.

Okres Bety moim zdaniem był prawdziwym Złotym Okresem Minecraft ,który zakończył się tym smutnym styczniowym dniem , kiedy to Notch oddał diamentowy miecz Jeb'owi.

Chlip chlip... Dziękuję .
  • DarknessXIII lubi to

#3 niunilove6

niunilove6

    Znawca

  • Użytkownik
  • 279 postów
  • Julsowa

Napisano 31 May 2013 - 16:38

Ah, wspomnienia. Mimo, że było pełno bugów to i tak pewnie większość żywi uczucie do jakiejś z tych wersji, bo jest po prostu związana z wspomnieniami. Tęsknię, ale cóż. Do dziś pamiętam bicie szkieleta przez drzwi... ;)


Nie mam smoków, nie zbieram autografów i diaxów, więc nie wiem, co tu wstawić.


#4 Maximus

Maximus

    Dziesiąty Upiór Pierścienia

  • Użytkownik+
  • 414 postów

Napisano 31 May 2013 - 19:06

Albo te pierwsze , epickie pierwsze kroki w sześcicennym świecie , pierwsze , ścięte bloki , i śmieszne i niepowtarzalne budynki... Beto moja Beeto czemuś nas opuściłaś.

#5 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 31 May 2013 - 19:18

Według mnie najlepsza była Beta m.in. ze względu na generator mapy :)


Dołączona grafika

#6 Khizbu

Khizbu

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 192 postów

Napisano 31 May 2013 - 19:25

Beta 1.5 for the win. Zdecydowanie najlepiej wspominam tę wersję. Minecraft był wtedy "czysty" od wszelkich dodatków, polegał na wyobraźni 


Ktoś jeszcze ma wątpliwości?
NEwZBB6.png
N3y9KSz.png


#7 PanSzczotka

PanSzczotka

    Niczym Szlachta

  • Użytkownik+
  • 723 postów
  • Brushes_Shoppe

Napisano 02 June 2013 - 13:53

W betę najlepiej mi się grało ponieważ nie było tych mikstur, głodu, sprintu. Teraz minecraft jest za łatwy.


gallery_50204_53_61125.png


#8 norkiew

norkiew

    The Dark Mushroom Picker

  • Użytkownik+
  • 1111 postów
  • norkiew

Napisano 28 June 2013 - 02:05

Minecraft ma teraz z 1000 zbędnych pierd*lników... Ta gra kiedyś była doskonała w swojej prostocie. Mimo wszystko schodki kładzione w różnych pozycjach to strzał w 10



#9 Gość_TheCytrus_*

Gość_TheCytrus_*
  • Gość

Napisano 28 June 2013 - 02:13

Wiecie czemu każdy mówi że beta jest lepsza? Ponieważ każdy z nas zaczynał od bety i wtedy gra się najbardziej podobała - ta przyjemność kiedy wykopałeś pierwszy raz diament a później złość że wleciełeś z nim do lawy. Te osoby które zaczynają grać teraz za rok będą mówili ''Kiedyś minecraft na wersji 1.5.2 był lepszy, nie było tych koni, rekinów, bomb jądrowych, czołgów (czy co tam dodadzą) :D


  • Marcin129 i kujd lubią to

#10 Kemez

Kemez

    Przyjmujący Na Klatę!

  • Użytkownik+
  • 223 postów
  • Azahit

Napisano 28 June 2013 - 07:42

Blok z cobla i schody z dyni to był pierwszy domek xd.

Pamiętam jak kiedyś myślałem, że lawa potrafi roztapiać bloki dirt, stone xd.

Boostery z wagoników na 1000 kratek, pierwszy deszcz z 1.5 ;_;


  • kujd lubi to

"Hajs to pieniądz"~ Kemez

 

"Gdzie szczury i robactwo nie wytrzymuje, tam ja rozwijam skrzydła..."

 

 


#11 Dominator465

Dominator465

    Nowy

  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 30 June 2013 - 16:13

Ja 1.5 nie wspominam za dobrze bo mogłem pograć najwyżej 30 minut ;_; potem blackscreen albo taki bluescreen, tylko że nie śmierci. Czekałem do 1.6 żebym mógł sobie jakoś komfortowo zagrać.


  • kujd lubi to
Dołączona grafika

#12 MiltenSilk

MiltenSilk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1018 postów
  • miltenkot

Napisano 30 June 2013 - 16:20

Beta to raczej była dobra do survivalu(do 1.8), a Full do Creative, Ja gram od 1.7.3, więc dużo o tym okresie nie wiem, pamiętam tylko dobrze moją jaskinie, drewniany domek i jakąś czarną dziurę xD


  • kujd lubi to

#13 Adarlex

Adarlex

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 30 June 2013 - 16:36

Ja zaczynałem od Alphy 1.2_02 :) i ją wspominam najlepiej - lecz beta miała to coś - Jak Czasy Renesansu :) - Dochodziło kilka - bardzo przydatnych i ciekawych rzecz, i naprawiano bugi. Beta była po prostu Perełką Minecraft'a :)


  • kujd lubi to

#14 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 30 June 2013 - 18:12

Zacząłem grać na wersji 1.7.3 i dla mnie to była najlepsza wersja.. Pamiętam jak chciałem zbudować dom z piasku.. No a dziwiłem się czemu mi dach spada :D Tak na prawdę uwielbiam i obecne wersje ale generator psuje obecnego Minecrafta.. Niech przywrócą stary generator to poczuje się jak w Niebie ;_; 


Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#15 MiltenSilk

MiltenSilk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1018 postów
  • miltenkot

Napisano 30 June 2013 - 18:32

Zacząłem grać na wersji 1.7.3 i dla mnie to była najlepsza wersja.. Pamiętam jak chciałem zbudować dom z piasku.. No a dziwiłem się czemu mi dach spada :D Tak na prawdę uwielbiam i obecne wersje ale generator psuje obecnego Minecrafta.. Niech przywrócą stary generator to poczuje się jak w Niebie ;_; 

Tak, przydał by się tamten generator tylko z ulepszonym biomem junglowym oraz strukturami.

I tak najlepszy był by nowy generator może w 1.7 Full będzie  jakiś nowy:D



#16 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 30 June 2013 - 18:43

Ważne jest żeby generator został zmieniony.. Pamiętacie jak były góry pustynne? Wystarczy obejżeć JJayJokera żeby zobaczyć jak za******y generator był. Szkoda że takowego nie ma :(


Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#17 MiltenSilk

MiltenSilk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1018 postów
  • miltenkot

Napisano 30 June 2013 - 18:51

Ważne jest żeby generator został zmieniony.. Pamiętacie jak były góry pustynne? Wystarczy obejżeć JJayJokera żeby zobaczyć jak za******y generator był. Szkoda że takowego nie ma :(

Tak racja teraz jak chodzę na 1.5 Full to widzę pustynie praktycznie bez gór:/ Mogli by dodać 2-3 rodzaje pustyń jedne płaskie drugie pośrednie i trzecie z wysokimi górami.



#18 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 30 June 2013 - 20:58

Ja na becie zacząłem granie w minecrafta i poza tym uważam że minecraft 1.7.3 był ostatnią minecraftową podstawą - o wiele trudniejsza rozgrywka. W prawdzie wolę najnowsze wersję ale wraz z wyjściem 1.6 zamierzam zrobić sobie zasoby ze starymi dźwiękami - stare czasy były cool. Zresztą generator był lepszy niż ten ponieważ latające urywki świata to według mnie znak minecraftowego świata. Albo stary generator albo taki naprawdę ładny generator. Ten obecny jest taki se ani doskonały ani nie taki "prosty".

Tak więc ja w 1.6 zamierzam zrobić - paczki ze starym dźwiękiem zranionego gracza i stary wybuch, oraz jakimś sposobem chcę zwiększyć ilość zadawanych serc przez moby tak o 1 serce. Jeśli ktoś wie jak to zrobić proszę o wiadomość.



#19 Captain Nonsense

Captain Nonsense

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 524 postów

Napisano 01 July 2013 - 17:30

IMHO Mojang powinien anulować większość zmian od 1.7 beta i zacząć rozwijać MC od nowa.


t8o.png

#20 Walet

Walet

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 304 postów

Napisano 01 July 2013 - 18:10

Betę wspominam bardzo dobrze, widok czterech latających klocków ziemi z których spływa woda lub rośnie brzoza wywoływał uśmiech na twarzy. Stary generator był naprawdę fajny, te porwane kawałki gór i żwirowe plaże, choć ich ni lubiłem to i tak ładnie się prezentowały. Niech będą furtki, konie, blok węgla, ale niech przywrócą zmodyfikowany stary generator. Gram od końca Alphy i ZAWSZE szukałem płaskiego terenu blisko wody gdzieś w lesie. Teraz nie jest tak łatwo znaleźć takiego terenu bo po każdym Stwórz nowy świat spawnujemy się albo w Dzungli albo w Tajdze. Nowy generator jest płaski i strasznie popsuty, nie raz widzę Tundrę przez którą leci pas szerokości 6 biegnący przez mapę na którym nie ma śniegu lub lodu w przypadku morza. Choć by w 1.7 nie dodali żadnego moba, bloku i jedzenia ale przywrócili stary generator to jestem gotów czekać nawet rok be żadnego snapschotu.:)


q19TCb3.png