Skocz do zawartości


Wehikuł czasu!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 komiks42

komiks42

    Kagan

  • Użytkownik
  • 770 postów

Napisano 13 November 2011 - 16:24

Zacząłem na 1.2_02 oglądałem na necie poradniki. Poszedłem ściąć drzewo . miałem z 5-6 sztuk, zrobiłem stół do craftingu.Nie wiedziałem jak użyci. ok po długich próbach udało się. zrobiłem kilof i dziurę w ziemi. nie miałem węgla.
ded
W?a?nie zmarnowa?e? 3 sekundy swojego ?ycia. Gratulacje!

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 l33

l33

    AnimeFanXD

  • Użytkownik
  • 201 postów

Napisano 13 November 2011 - 18:03

Ja zaczełam od 1.5,ale se zmieniłam na indeva i tak:Mam domek w ścianie,gram na easy i sobie myślę:Kurcze,monsterków nie ma.Poszłam sobie na szczyt góry,w której mialam domek.Dwa szkielety mnie zabiły.Ale się grubo rozsypałam!

Tylko baran idzie za pasterzem , wilk pójdzie swoj? drog?.

#43 Ja231

Ja231

    Uczony

  • Użytkownik
  • 441 postów

Napisano 15 November 2011 - 19:52

Ah, ten stary kolor trawy, normalne moby i małe biomy... Plaże i mój prostokątny domek z cobblestone'a... Kiedy chodowałem trzcinę cukrową tylko po to, żeby zrobić półkę na książki i ozdobić domek. Kiedy trzeba było czekać na zbawienny wschód słońca, a dziś? Wchodzisz do wyra i tyle. D:

#44 chocominecraft1

chocominecraft1

    Fan rabbitów :D

  • Użytkownik
  • 367 postów

Napisano 15 November 2011 - 20:34

Wtedy było o niebo lepiej. Świetność kilofodzierżców, Zając serwer... ach. Do tego banan na twarzy po znalezieniu węgla czy żelaza.

Ach stary dobry Zając....Było minęło.
No to coś ode mnie : wiem że banalne ale coś - Bałam się włączyć Hard a nawet Easy bo się bałam potworów i raz spróbowałam,wyszłam se do lasu w dzień i mi zza drzewa creeper wyskakuje a mi serce do gardła i już raz na zawsze nie włączyłam wyższego poziomu niż peaceful . No już teraz włączam bo już ich się nie boje :) BUHHA

#45 Arachnoist

Arachnoist

    Posiódemność

  • Użytkownik
  • 2916 postów
  • Niegramjuż

Napisano 15 November 2011 - 21:48

ja gram od alphy 1.6.3 (nawet wersję pamiętam :P)wszystko wydawało mi się takie jednolite (nie było biomów) ale śnieg mnie zaskoczył i oczarował. po prostu uwielbiałem fakt, że może mnie zasypać jak nie mam dachu w domu :)

Mianowałem ostatnio siebie komandorem offtopu, kompletnie bez powodu, a w dodatku to żaden zaszczyt, raczej lekka obelga .-. i tak jestem komandorem offtopu, temat free hugs na zawsze w moim sercu.


#46 Gość_matik7_*

Gość_matik7_*
  • Gość

Napisano 23 February 2012 - 21:05

@Refresz
Myślę, że skoro jest trochę tutaj inaczej, to można temat odświeżyć. Zmieniłem trochę pierwszy post, oraz nazwę tematu...
Ale teraz chodzi mi bardziej abyście OPISYWALI wasze pierwsze dni w MINECRAFT

Pozdrawiam i zapraszam
Matik7 :)

#47 WooXon

WooXon

    Karate? I like karate!

  • Użytkownik
  • 203 postów

Napisano 23 February 2012 - 21:18

Hah, pierwsze dni w minecraft... Mój pierwszy dzień wyglądał tak. Włączam Mc i co.. od razu wskoczyłem do jakieś takiej dziwnej jaskini pamiętam ją, na dole miała jeziorko i ściany z piasku, to był bardziej krater a obok jaskinia w której mieszkałem. Na początku nawet uwagi nie zwróciłem na drzewa, zacząłem kopać domek w skale ręką, i tak ciągle, lecz pamiętam wtedy jak mi creepery wpadały na chatę :P ile było stresu- "Co to jest?!" Nawet fizyki nie ogarniałem "Dlaczego ten piasek spada jak zasypuje sufit bazy?!" Naprawdę wtedy się miło grało bez tej wiedzy.. W dalszych dniach było lepiej, robiłem fosę, drzwi, tabliczkę ^^, itp.. Nawet nie pamiętam która to była wersja, ale to było gdzieś 10 miesięcy temu ;).
"Bo w GTA macie te samochody, ale nie macie tej zwariowalno?ci..."-Klocuch12

#48 qexet

qexet

    Nowy

  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 24 February 2012 - 16:43

Oddał bym mój aktualny świat na którym gram żeby mieć mój pierwszy "poważny" save :)(Poważny w sensie taki którego nie usunąłem po 2 minutach).Siedziałem po 5 dni w jednej bazie a potem podróżowałem i budowałem kolejną bazę.Były to kwadraty 5x5 z kamienia :lol:.Miałem chyba z 20 takich baz a potem ten save usunąłem...