Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wioska NOX


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#41 Cranckey

Cranckey

    Kranik

  • Weteran
  • 866 postów
  • CranckeyPL

Napisano 14 June 2013 - 19:59

 Wytłumacz mi co jest takiego karygodnego w tym, że dwa razy został zacytowany Twój post ? Po prostu tak się zrobiło i tyle. Traktujesz to tak jakby był to główny wątek tematu. Mam wrażenie, że próbujesz wykreować siebie na wzór dragonitexa. Nie sądzę, abyś zaimponował takim zachowaniem osobom w wieku powyżej 16stu lat.

Tylko ci tylko zwróciłem uwagę. Imponowanie ludziom? Karygodnego? Przesadzasz. Każdy ma prawo pomyłki i ja to szanuję. Jak pani cię na lekcjach poprawia to też jej mówisz że chce imponować ludziom powyżej szesnastki?

Wracając do tematu po trochu się z tobą zgadzam. Aczkolwiek z tego co się doczytałem to odcinek pomiędzy Osadą Xulenthai i tym koczowniczym obozem Nox to troszeczkę mniej niż 1000 kratek. Poza tym można przewidzieć że skoro jest droga to Osada do której takowa należy może zechcieć tam coś zbudować.


  • GunitPolska i tjanusik lubią to
Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Fifi

Fifi

  • Weteran
  • 1370 postów

Napisano 14 June 2013 - 20:05

Yunius, wydaje mi się, że on po prostu zażartował z tego, że niechcący Ci się zduplikowało i nie trzeba od razu do tego dorabiać teorii spiskowej.

Ale oznaczanie płotkami wszystkiego nie jest jakoś szczególnie pozytywne dla krajobrazu, a poza tym trzeba by je ciągle przesuwać - bo przecież wioska się rozwija. Do tego regulamin zabrania budowania wiosek blisko siebie - i o ile w przypadku Ferrum, osady Xulenthai i osady GodsModeTown nie jest to aż tak bardzo istotne, bo dzielą je naturalne granice w postaci rzek czy ogromnych łąk - to w przypadku tej osady było widać drogę i dobrze byłoby sprawdzić dokąd ona biegnie (tym bardziej, że jak ktoś zauważył - zabudowania Xulenthai widać z tej osady).

Moje zdanie jest takie: tej osady nie powinno tam być, aczkolwiek rozumiem że powstała tak blisko nieumyślnie i nie mam zamiaru czepiać się złamania tego punktu regulaminu (co nie zmienia faktu, że dobrze byłoby albo ją przenieść albo umówić się, aby ustalić gdzieś granicę - co jednak nie byłoby ani zbyt ładne, ani wygodne). Niemniej jednak niedopuszczalna jest sytuacja, kiedy droga zostaje zniszczona i chociaż widać, że ktoś naprawił ją po tym, to jest niszczona ponownie - i moim zdaniem powinno to zostać ukarane jak normalny grief. To nie jest las czy cokolwiek innego, co nie jest podpisane, ale normalna infrastruktura zbudowana rękami graczy - i ewidentnie widać, że jest to czyjaś praca.

#43 MrPaszczakus

MrPaszczakus

    Allons-y Alonso!

  • Użytkownik+
  • 144 postów
  • MrPaszczakus

Napisano 14 June 2013 - 21:22

Stephen-Colbert-Popcorn.gif


Dołączona grafika

#44 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 14 June 2013 - 22:48

Steven Colbert, kocham go :D To tak na marginesie :P


  • MrPaszczakus i Fifi lubią to

 


#45 tysonek

tysonek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • tysonek

Napisano 16 June 2013 - 17:59

Venox hahah zostałem uznany za zdrajcę xd nic nie robiłem hahahah 

 

 

ps. zrobiłem (hodowlę kurczaków) , (rozmanazałem owce , krowy i kurczaki) , zacząłem budowę piętrowej farmy , dawałem surowce i kase ... dostarczałem zaopatrzenie do pubu 1 jak i 2 , pomagałem w budowie 1 pubu ( i przez jednego z osadników tej pięknej osady (mam nadzieję ,że wiecie co to sarkazm) osady zostałem nazwany złodziejem , gdyż niby ukradłem potiony . 


  • Cranckey lubi to

eJzzCXXydFXwdwMBZ1cgULByUeBKLkpMKynOLEnV                                         

                                                                                                    


#46 venox3

venox3

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • venox3

Napisano 21 June 2013 - 15:32

To wszystko co wymieniłeś robił zb56


                                                                                                                                                                     Pomogłem? Daj  Diaxa  :D

 

 

e16ab549ec87c0cdf99c30a0d7f7b2d5.jpg


#47 tjanusik

tjanusik

    流血のプリンス

  • Użytkownik+
  • 309 postów
  • tjanusik

Napisano 21 June 2013 - 16:18

(rozmanazałem owce , krowy i kurczaki)...

jak to dziwnie zabrzmialo :/...

sQbvrbk.png?1?4226


  • Cranckey i tysonek lubią to

#48 tysonek

tysonek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • tysonek

Napisano 21 June 2013 - 18:28

Nie ma to jak mieć skojarzenia tjanusik :D  Venox poza tym to ja zrobiłem hodowle kurczaków ... dostarczałem itemy do pubu i teraz nie kituj i się nie popisuj przy ludziach bo w internecie koks a w świecie klucha ... 


eJzzCXXydFXwdwMBZ1cgULByUeBKLkpMKynOLEnV                                         

                                                                                                    


#49 venox3

venox3

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • venox3

Napisano 01 July 2013 - 20:33

Dawno to napisałeś ale jak to w świecie klucha.

Jestem człowiekiem nie uważam się za lepszego.

A gorszy też nie jestem.

 

PS: co miałeś na myśli pisząc ?

 

a w świecie klucha ... 


                                                                                                                                                                     Pomogłem? Daj  Diaxa  :D

 

 

e16ab549ec87c0cdf99c30a0d7f7b2d5.jpg


#50 tysonek

tysonek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • tysonek

Napisano 02 July 2013 - 17:51

to było porównanie jak próbujesz się zachowywać w internecie , a jaki pewnie jesteś w normalnym świecie , nazywasz mnie zdrajca bo odszedłem od osady ... Nie mam ochoty na takie dziecinne zabawy i obrazy .


  • MrPaszczakus lubi to

eJzzCXXydFXwdwMBZ1cgULByUeBKLkpMKynOLEnV                                         

                                                                                                    


#51 venox3

venox3

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • venox3

Napisano 21 July 2013 - 09:34

Ciebie już nie napiszę do czego można porównać 

 

Proszę już nie udzielaj się w tym temacie 

 

Nie należysz do osady 

 

Ani z tego co wiem nie zamierzasz dołączyć ...


                                                                                                                                                                     Pomogłem? Daj  Diaxa  :D

 

 

e16ab549ec87c0cdf99c30a0d7f7b2d5.jpg


#52 Pimak

Pimak

    Craftsitowy piżmakowy błazen

  • Użytkownik
  • 379 postów
  • Pimak

Napisano 21 July 2013 - 12:47

To ta osada istnieje?


  • MrPaszczakus lubi to

Ratójmy Gleo Aira.

 


#53 venox3

venox3

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • venox3

Napisano 30 July 2013 - 15:50

Istnieje

Jest nieoficjalna ale istnieje


                                                                                                                                                                     Pomogłem? Daj  Diaxa  :D

 

 

e16ab549ec87c0cdf99c30a0d7f7b2d5.jpg


#54 tysonek

tysonek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • tysonek

Napisano 30 July 2013 - 17:21

Czyli nie istnieję i nie masz prawa zabraniać mi udzielać się w tym temacie ... 


eJzzCXXydFXwdwMBZ1cgULByUeBKLkpMKynOLEnV                                         

                                                                                                    


#55 Pimak

Pimak

    Craftsitowy piżmakowy błazen

  • Użytkownik
  • 379 postów
  • Pimak

Napisano 30 July 2013 - 19:56

Czyli nie jest oficjalna. Czyli mogę postawić sobie domek i tysonek też. Ale żaden z nas nie chce. A jeśli zniszczylibyście to ban :>


  • tysonek lubi to

Ratójmy Gleo Aira.

 


#56 Miszla

Miszla

    Nie mam przyjaciół

  • Użytkownik+
  • 513 postów
  • Miszla

Napisano 31 July 2013 - 17:26

Możesz mnie śmiało wypisać z listy członków. Nie grałam na jcraft'cie z powodu, z resztą słusznego bana. Sprawa się pokomplikowała, a ta osada (z tego co widzę) zaczyna być bardziej znana. W wiosce nie zrobiłam wiele. Nie miałam na to czasu. Zdążyłam tylko zbudować domek i poznać mieszkańców.



#57 tysonek

tysonek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów
  • tysonek

Napisano 31 July 2013 - 19:21

Mbn jeśli można wiedzieć za co masz bana ? A swoja drogą Nox Znana Wioska pffff


eJzzCXXydFXwdwMBZ1cgULByUeBKLkpMKynOLEnV                                         

                                                                                                    


#58 Miszla

Miszla

    Nie mam przyjaciół

  • Użytkownik+
  • 513 postów
  • Miszla

Napisano 31 July 2013 - 19:41

Znana z tego problemu. Dostałam za grif. Słusznie dostałam. Sie wbiło na serwer sie, sie nie przeczytało regulaminu sie i sie wzięło surowce rozwalając czyiś domek sie.