Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uprawnienie pozwalające budować na całym świecie

worldguard

Najlepsza odpowiedź Anonimowy369 , 29 April 2013 - 16:40

@Travian188 To Zgadnij co robi to uprawnienie....

- worldguard.region.bypass.<Świat> Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 pszmalc

pszmalc

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • pszmalc

Napisano 29 April 2013 - 16:27

Jak sie nazywa permisja ktora pozwala budowac bez ograniczen na danym swiecie?


[/url]" />


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 29 April 2013 - 16:34

Nie ma takiego uprawnienia

Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#3 Anonimowy369

Anonimowy369

    Znawca

  • Użytkownik
  • 231 postów

Napisano 29 April 2013 - 16:40   Najlepsza odpowiedź

@Travian188 To Zgadnij co robi to uprawnienie....

- worldguard.region.bypass.<Świat>

Dołączona grafika

Adres IP: s146.csrv.pl:24312


#4 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 29 April 2013 - 18:43

Ale ja nie zabardzo rozumiem pytania

Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#5 Rapsodia

Rapsodia

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 753 postów
  • Bruzdi

Napisano 29 April 2013 - 19:21

Chodzi o permisję, która pozwala graczowi budować sobie gdzieś tam w buszu, czy uprawnienie dla admina/moda, tak by mógł budować na cuboidach? 



#6 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 30 April 2013 - 14:02

Nom ale bez uprawnienia to działa jeśli masz w permisionsex ustawione dla np.mod uprawnienie - * czy jakoś tak

Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: worldguard