Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Nowa "generacja"]Event tor- wyścigi wodne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 tjanusik

tjanusik

    流血のプリンス

  • Użytkownik+
  • 309 postów
  • tjanusik

Napisano 21 April 2013 - 09:35

Przeglądając dzis stronę główna serwisu youtube - zobaczyłem odcinek Blowa (szczerze sie przyznanie ze nie ogladam youtuberow bo mnie to poprostu nie interesuje ;) ) . Odcinek był zatytułowany cos w stylu "wyścigi lodziami" . Wiec odrazu nasunal mi sie pomysł na tor . Nowa jego generacja ktora fajnie by było przeprowadzić na jcraftcie . Plansza przypominająca aqupark - przeszkody wodne które trzeba pokonać za pomocą łodzi . Zasady sa proste - łódź ktora sie rozbije o inna lub rozpadnie sie w inny sposób- przegrywa a gracz odpada z eventu tyle ze tu chciałbym dać 4 pierwsze miejsca !
Wiec co myślicie? :D

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Timon6370

Timon6370

    Znawca

  • Użytkownik
  • 220 postów
  • Jakvbek

Napisano 21 April 2013 - 09:47

Pomysł wydaje się być ciekawy, tylko trzeba uwzględnić to, że gracze mogą niszczyć innym łódki, rozwiązaniem mogłoby być stworzenie dwóch lub więcej równoległych torów, gracz startowaliby wtedy parami i wygrany przechodziłby dalej (bądź jeżeli to możliwe odebranie graczom możliwości rozwalenie łódki na mapie eventowej). Ja mam nadzieje, że po wejściu 1.6 zostanie zorganizowany podobny event tylko zamiast łódek będziemy się ścigali na koniach :D


Zbieram te zielone strza?eczki :)

#3 Irdo

Irdo

    B A S S S L U T

  • Użytkownik+
  • 709 postów

Napisano 21 April 2013 - 09:58

Lubię wyścigi łódkami, popieram :D
  • tjanusik lubi to

#4 tjanusik

tjanusik

    流血のプリンス

  • Użytkownik+
  • 309 postów
  • tjanusik

Napisano 21 April 2013 - 10:01

@up wiesz jeszcze nigdy nie scigalem sie lozkami :P ale domyślam sie o co ci chodzi ;)
  • komaj2000 lubi to

#5 Ice_trooper

Ice_trooper

    Advanced Member

  • Użytkownik+
  • 297 postów
  • Ice_trooper

Napisano 21 April 2013 - 10:47

Próbowałem takie coś zrobić, mam początek toru, ale potem odechciało mi się (po prostu znalazłem coś ciekawszego wartego uwagi). Wiem od Kodeka, że jest możliwość zablokowania niszczenia się łódek (uważam, że zniszczenie łódki=wypad z toru jest idiotycznym pomysłem). tjanusik jak chcesz to zbuduj, a pewnie taki event się zorganizuje. Pomysł pomysłem, ale potem nie ma kto tego zbudować. Jak chcesz mogę ci udostępnić część toru.


Pomogłem? Nie zapomnij o like'u ;]

 


#6 tjanusik

tjanusik

    流血のプリンス

  • Użytkownik+
  • 309 postów
  • tjanusik

Napisano 21 April 2013 - 12:20

spoko to na galerii ;)



#7 Seth

Seth

    Żelazny Prawiczek

  • Użytkownik+
  • 1077 postów

Napisano 25 April 2013 - 09:29

Ciekawa idea, ale czy łódki będą ulegały zniszczeniu przy uderzeniu czy będą chronione jakimś plugin'em? 


MfNfsRk.gif


#8 Ice_trooper

Ice_trooper

    Advanced Member

  • Użytkownik+
  • 297 postów
  • Ice_trooper

Napisano 25 April 2013 - 12:00

Z tego co zrozumiałem od Kodeka (było to dawno) to były chronione przed jakimkolwiek uderzeniem.


Pomogłem? Nie zapomnij o like'u ;]

 


#9 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 25 April 2013 - 18:46

Na multiplayerze są okropne lagi w łódkach :F


Dołączona grafika

#10 Seth

Seth

    Żelazny Prawiczek

  • Użytkownik+
  • 1077 postów

Napisano 25 April 2013 - 20:33

Na multiplayerze są okropne lagi w łódkach :F

 

To chyba największa przeszkoda, da się jakoś zminimalizować lagi na czas event'u?


MfNfsRk.gif