Skocz do zawartości


Zdjęcie

XenonFT Wita was !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 XenonFT

XenonFT

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • XenonFT

Napisano 07 April 2013 - 16:46

1) Imię

Mam na imię Kamil :) Czasem przeczuwam, że na wielu portalach i grach masterzy mają wyłącznie to imie, np. CTSG, w innej grze najwyższym lvl'em również był właśnie jakiś Kamil :P
2) Zainteresowania

Minecraft, Dziewczyny :3, Gry, Informatyka, Sport( gałaaa )

3) Jak zaczęła się Twoja przygoda z Minecraftem?

Wchodzę do kolegi, jego brat maniaczy, patrzę znajoma nazwa - Minecraft (nigdy tego nie widziałem, jedynie słyszałem), jakaś fajowa ziemianka, obok dom z cegiełek, piwnica z krętymi schodami. Pogadaliśmy o tym i owym, pooglądałem kilka poradników jak robi się wszelkie narzędzia czy inne przydatne rzeczy - rozwijałem się i tak zostało - uczę się do teraz :) Premium zakupiłem roczek od poznania gry :P
4) Jak trafiłeś na CraftPortal.pl ?

Szukałem programu, który pozwoliłby mi zobaczyć, jak grali pierwsi Crafterzy(poza Classicem). Znalazłem MVC, na Waszej stronie. Zauważyłem, że to całkiem niezły portal, i zaczęłem tu wpadać :D Dzisiaj założyłem konto i postaram się tu bywać jak najczęściej,

5) Kilka słów o sobie

Jak wyżej, mam na imię Kamil. Mam lat 12(rocznik 2000, urodziny we wrześniu). Prowadzę początkujący kanał na YT - z początku mam zamiar prowadzić różne serie z Minecrafta, GP z Happy Wheels (właśnie renderuję intro). Link 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

  - póki co 5 subów, 18x więcej wyświetleń, 2 filmy - zamierzam to zmienić ! 

Mam średni komputer, dźwięk i mikrofon - Creative Fatality, 

procesor Intela, karta graf. Radeon HD Series, i tyle na temat. Modeli nie ujawniam, reszta na kanale :) Zamierzam ko prowadzić jako taki MrPiggy - zrobiłem sobie skina ze świnką, w dziwnym kostiumie z plecaczkiem :D 

 

 

Myślę, że przywyknę Wam do gustu ;]



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam