Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spawn Fenrir Zaprasza!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Migo2468

Migo2468

    Znawca

  • Użytkownik
  • 251 postów
  • Migo2468

Napisano 07 April 2013 - 01:11

Woli wyjaśnienia, nie mam zamiaru podejmować żadnych funkcji pomocnika, a przynajmniej na chwile obecną. Chodź wątpię aby taka propozycja wyszła ze strony Administracji w moim kierunku. 

Pomocników jest wystarczająco na chwilę obecną. 

Nie podlizuję się również nikomu, po prostu wyrażam swoje zdanie w swoisty sposób, czasem zabawny czasem dość dosłowny. 

Jeżeli kogoś uraziłem przepraszam bardzo. 

 

 

Można rzec że chcę odkupić swoje winy i problemy jakie sprawiałem w przeszłości. Udzielam się aktywniej głównie z powodu chęci i ciekawej (pasującej mojej osobie) tematyki. 


  • Yunius i tjanusik lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 tjanusik

tjanusik

    流血のプリンス

  • Użytkownik+
  • 309 postów
  • tjanusik

Napisano 02 June 2013 - 18:10

Od razu zastrzegam , że nie jest to żadne offtopic - chciałbym tu ponownie zaprosić graczy na ten wspaniały spawn , którym mam zaszczyt się opiekować ;)
Otóż gdy udamy sie teraz na Spawn Fenrir możemy zaobserwować wiele zmian . Są one związane z przekopiowaniem niektórych budowli ze świata creative , na mapę główną - za co chciałbym bardzo podziękować administracji . Może nie każdy widział pięknego smoka lub monumentalny zamek więc chciałbym zwrócić na to uwagę gdyż budowle są godne podziwu.
Mam nadzieję , że pisząc ten post i zwracając uwagę na te zmiany w tym powszechnie nazywanym "zaniedbanym spawnie" uda mi się zachęcić graczy do osiedlenia się na nim :D
a oto kilka zdjęć owych budowli:



#23 tjanusik

tjanusik

    流血のプリンス

  • Użytkownik+
  • 309 postów
  • tjanusik

Napisano 08 September 2013 - 08:03

Myślę, żę w związku z małą zmianą na spawnie Fenrir pozwolę sobie odświeżyć temat :D

Uzupełniłem temat o dane Spawnu jak i zmieniłem całkowicie jego wygląd (zachęcam do jego przeczytania oraz osiedlenia się na spawnie!)

pozdrawiam,

tjanusik :)


  • GreyHavens i Lotos69 lubią to

#24 Krasnal2600

Krasnal2600

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • krasnal2600

Napisano 08 September 2013 - 10:42

Najs reklama moim zdaniem najlepszego spawnu :)

#25 Seth

Seth

    Żelazny Prawiczek

  • Użytkownik+
  • 1077 postów

Napisano 14 September 2013 - 12:47

Czy tylko mi wieża w logo spawn'u nie przypomina tej wieży ze spawn'u starej mapy? :D Ach, to były czasy.


  • tjanusik lubi to

MfNfsRk.gif


#26 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 14 September 2013 - 12:57

Nieee, moj spawn byl zupelnie inny ;) Mozesz sobie na creative porownac :)


 


#27 BlasiusG

BlasiusG

    Znawca

  • Użytkownik
  • 265 postów
  • BlasiusG

Napisano 15 September 2013 - 20:09

Charon zaprasza bardziej, a najbardziej na dworzec (na wprost do placyku z baeconem i w prawo), z którego możesz dotrzeć koleją do osad Ferrum oraz Xulenthai;)


  • JASIO007 lubi to

#28 Seth

Seth

    Żelazny Prawiczek

  • Użytkownik+
  • 1077 postów

Napisano 15 September 2013 - 20:48

Charon zaprasza bardziej, a najbardziej na dworzec (na wprost do placyku z baeconem i w prawo), z którego możesz dotrzeć koleją do osad Ferrum oraz Xulenthai;)

 

Widzę że my jako konkurencja nie próżnujemy ;)


MfNfsRk.gif


#29 tjanusik

tjanusik

    流血のプリンス

  • Użytkownik+
  • 309 postów
  • tjanusik

Napisano 16 September 2013 - 06:17

Charon zaprasza bardziej, a najbardziej na dworzec (na wprost do placyku z baeconem i w prawo), z którego możesz dotrzeć koleją do osad Ferrum oraz Xulenthai;)

Jak chcesz se reklame robic to sa inne sposoby niz mowienie o swoim spawie w temacie o innym ;)

#30 JASIO007

JASIO007

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 311 postów
  • JASIO007

Napisano 16 September 2013 - 07:47

Charon zaprasza bardziej

mistrzostwo świata, a ile w tym humoru :3


  • tjanusik lubi to