Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak dostepu do servera dirt.


Najlepsza odpowiedź MaaLee , 10 April 2013 - 08:57

Czasami pojawia się wiadomość 'Ups. Coś się...', ale jest to spowodowane jakimiś pracami technicznymi.

Jak ja tak mam, to po paru minutach już wszystko działa.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 atom114

atom114

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Atom1141

Napisano 01 April 2013 - 19:12

Witam, mam pewien problem. Zakupiłem dziś server "Dirt", po około godzinie gry na serverze zostaliśmy razem z kolegą wyrzuceni z servera oraz dostęp do konsoli jak i strony niestety jest niemożliwy ponieważ pojawia się napis "UPS! Coś się.....". Chciałbym się dowiedzieć co może być przyczyną takiego stanu rzeczy. Wysłałem również ticketa do supp. ale wole się zapytać też na forum bo byćmoże wina leży po mojej stronie.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 pawcio0928

pawcio0928

    Nowy

  • Użytkownik
  • 41 postów
  • pawcio0928

Napisano 01 April 2013 - 20:42

Spróbuj z innej przeglądarki, a tak to czekaj na odwiedź z supportu. 



#3 zelo666

zelo666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 05 April 2013 - 14:13

siema, mam taki sam problem. Serwer dziala mi moze godzine dziennie i pojawia sie taki sam komunikat, wysylam do nich wiadomosci czy to naprawia i nie widac postepow. Teraz serwer dziala ale jak na niego wejde to nic nie moge robic, nawet nie moge go zresetowac bo sie zawiesza.



#4 MaaLee

MaaLee

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 10 April 2013 - 08:57   Najlepsza odpowiedź

Czasami pojawia się wiadomość 'Ups. Coś się...', ale jest to spowodowane jakimiś pracami technicznymi.

Jak ja tak mam, to po paru minutach już wszystko działa.