Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wysadzanie wioski Aquarius


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yunius

Yunius

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 522 postów
  • Yunius

Napisano 01 April 2013 - 15:10

Po paru miesiącach prac udało nam się w końcu ukończyć projekt pod tytułem Aquarius. Jako, że nie mamy już nic do roboty to postanowiliśmy w sposób efektowny wszystko zatopić.

Udało nam się namówić ojca dyrektora na włączenie eksplozji na obszarze Aquarius. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy o godzinie 20stej do osady na wystrzałową imprezę!

Moc wrażeń ! Darmowe itemy ! Serdecznie zapraszamy !

Jak się tam dostać? Wystarczy pójść na spawn prospero -> wejść do szklanej kopuły, przejść przez portal netherowy, następnie przez kolejny, który jest opisany jako "Aquarius" i jesteś na miejscu ;)



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 facu2468

facu2468

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 01 April 2013 - 15:46

Yunius, dobry pomysl :D bede napewno !!! i zapraszam innych



#3 JASIO007

JASIO007

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 311 postów
  • JASIO007

Napisano 01 April 2013 - 15:54

Ar ar bomba. Unicestwienie, śmierć, zgroza-zgroza, macie ogromne (kochones).

 Znacie jakiś sposób aby przemycić coś z singla ?

Mam starą elektrownie atomową w której szwankuje chłodzenie i przeciążenie jej jest bardzo proste.

A jak nie elektrownia to  mam kilka bomb atomowych i dwa stacki uranu  wystarczy na zrobienie leja o średnicy 200 kratek do bedrocka.

Jak zdążę to będę, a jak nie zdążę to nie będę.

 

Tak poza tematem bomba atomowa ''jedna'' w minecrafcie robi takie spustoszenia.  Przepraszam jeżeli jakość lub treść screenshotów jest nieodpowiednia, to są moje pierwsze umieszczone ss-y na forum. jeżeli się uda to rozpocznę mega spam wrzucając na forum setki zdjęć z gry.

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Editt; dobre, jasio nabrany, zapomniałem, że to 1 kwietnia. jajcarz jesteś. Chylę czoło.

   Na swoje usprawiedliwienie powiem ; to było bardzo możliwe, byłem na otwarciu aquarium i pomyślałem sobie, co to ma być nic tylko rozłożyć TNT i rozpi....yć w drobny mak.


  • Sibcat, MrPaszczakus i Fifi lubią to

#4 Sibcat

Sibcat

    Gristle heel

  • Użytkownik
  • 355 postów
  • Throgrim

Napisano 01 April 2013 - 18:48

Przez chwilę myślałem, że mówisz serio, ale potem przypomnialem sobie jaki dzisiaj mamy dzień. : P

m7TInq0.png


#5 Pimak

Pimak

    Craftsitowy piżmakowy błazen

  • Użytkownik
  • 379 postów
  • Pimak

Napisano 01 April 2013 - 19:06

Dzięki że napisałeś. Nabrałem kilka osób :D


Ratójmy Gleo Aira.

 


#6 Luszka

Luszka

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów
  • Luszka

Napisano 02 April 2013 - 08:39

Mało brakowało a też pognałabym oglądać fajerwerki.