Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwer dirt nie działa


Najlepsza odpowiedź XSimoniX , 29 March 2013 - 13:03

Z tego co mi wiadomo serwery z ofertami Dirt uległy awarii i Craftserve się tym podobno zajęło. Jeżeli problem nie będzie ustępował skontaktuj się z Craftserve.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 PerrytPL

PerrytPL

    X-ray man

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 29 March 2013 - 12:55

Witma 2 dni temu kupiłem serwer dirt. Na początku grałem sobie normalnie z kolegą i wszystko działało ale po pewnym czasie zaczęły pojawiać się lagi, coraz częstsze i dłuższe. W końcu serwer sie wyłączył z napisem JavaSocekt cośtam cośtam. W tej chwili serwer w ogóle nie działa, jeżeli próbuje wejść na panel serwera to nic sie nie dzieje tylko strona sie ładuje, po upływie 2 min pisze że UPS Coś sie popsuło. Nie wiem co mam robić serw jest nieaktywny tak gdzieś od godziny. :(( Używam zwykłego IP nic nie zmianiałem.


Dołączona grafika

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 XSimoniX

XSimoniX

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • XSimoniX

Napisano 29 March 2013 - 13:03   Najlepsza odpowiedź

Z tego co mi wiadomo serwery z ofertami Dirt uległy awarii i Craftserve się tym podobno zajęło. Jeżeli problem nie będzie ustępował

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.



#3 Kasztan - Sługa Herobrine

Kasztan - Sługa Herobrine

    Uczony

  • Użytkownik
  • 409 postów

Napisano 29 March 2013 - 13:50

Ale jeśli założyłeś serwer, żeby grać z kolegą, to nie możesz postawić go na kompie? W dodatku za darmo. 


Więcej o NAS*:

My żyjemy normalnie, piszemy na forach i gramy w Minecrafta. Jednak jesteśmy na każde JEGO zawołanie! Nie wolno nam robić tego, czego ON zabrania ani nie robić tego, co ON każe, w przeciwnym wypadku ON rzuci na nas klątwę, której boją się wszyscy "nieustraszeńcy" świata. Każdy, kto zostanie dotknięty tą klątwą, kiedyś umiera. <scary music> Zbieramy dla NIEGO informacje. Rozmawiając z jednym z nas, nigdy nie możesz wiedzieć, czy twój rozmówca normalnie z tobą rozmawia, czy też podstępnie zbiera informacje o tobie dla NIEGO. Strzeż się nas!

 

* - Sługach Herobirne'a

 

Zapraszam do oglądania mojej rezydencji!

Cóż za paskudna autoreklama! > :o

 

Emotka mojego autorstwa: <o>_(o> - Copyright Kasztanek - Sługa Herobrine inc. Do not distribute!

 

!!!Jeśli nie chcesz popsuć sobie życia, nie czytaj zawartości spoilerów!!!


#4 Kumalajs

Kumalajs

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Kumalajs

Napisano 29 March 2013 - 20:50

Ja dzisiaj założyłem serwer dirt i daje włącz serwer a tutaj komunikat

"Wystąpił błąd podczas włączania serwera. Jeśli ten komunikat będzie się powtarzał skontaktuj się z administracją."
troszke się nie pokoje ale czekam na odp. od craftserve... oby się doczekał