Skocz do zawartości


Zdjęcie

Battlefield Heroes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nomyzik

Nomyzik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 08 December 2010 - 16:26

To dość oczywiste że to nie to samo co 2 czy BC2 które zresztą posiadam i gram często gęsto. D: Ale mimo wszystko według mnie gra ma to coś, zwłaszcza gdy się gra ze znajomymi. ;) Maksymalny poziom to 30? Możliwe ale mi się też wydawało że widziałem wyższe.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Mofixil

Mofixil

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 07 December 2010 - 21:51

Nie ma czegoś takiego jak komandos poziom 35 tam, maksymalny poziom to 30.

Może zaczął nabijać presti... STOP! WRÓĆ, to nie MW2.
Grałem w BF:H, i zostawiłem, dla mnie to beznadziejna gra, nie ma z kim grać, nie ma czym grać, to nie jest battlefield do jakiego przyzwyczaiły mnie takie części jak 2, 2142 czy BC2.

#3 Mac70

Mac70

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 07 December 2010 - 21:47

grałem z 5 miesięcy temu, commando 35 lvl, soldier 20 lvl, gunner 10 lvl, znudzilo sie.. bym grał dłużej gdyby nie: było płatnych przedmiotów, było więcej klas + więcej map + więcej pojazdów, jeszcze raz bez płatynch przedmiotów

polecam Commando


Nie ma czegoś takiego jak komandos poziom 35 tam, maksymalny poziom to 30. A co do płatnych przedmiotów, to na czymś muszą zarabiać, ale powiem ci fakt - bronie, które kupuje się tylko za twardą walutę różnią się od standardowych i super/uber tylko wyglądem, niczym więcej. Mapy powstają nowe cały czas, klasy raczej wątpliwe aby kiedykolwiek nowe dodali.

#4 matejss

matejss

    Legend

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • matejss

Napisano 07 December 2010 - 21:34

grałem z 5 miesięcy temu, commando 35 lvl, soldier 20 lvl, gunner 10 lvl, znudzilo sie.. bym grał dłużej gdyby nie: było płatnych przedmiotów, było więcej klas + więcej map + więcej pojazdów, jeszcze raz bez płatynch przedmiotów

polecam Commando

@Down
może się pomyliłem ale pamietam że lvl był na 30+ a skoro max 30 to 30 :I..

#5 Nomyzik

Nomyzik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 07 December 2010 - 16:24

Arghhh commando uwielbiałem grać :D Soldier to takie typowe mięcho a commando trzeba było grać bardziej taktycznie - zakradać się, zakładać pułapki strzelać celnie szybko i z odpowiedniego miejsca... gdy oczekiwałem czegoś więcej niż rzezi brałem commando. ;) Commando jednak takich wysokich wyników nie miałem. Gunner z kolei jest najbardziej uniwersalny i jest właściwie jedyną jednostką piechoty zdolną do samodzielnej walki z czołgami. ( bez czołgu oczywiście D: )

#6 dawidl9

dawidl9

    Śledź

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 07 December 2010 - 16:19

Też w to grałem.Nawet kilka razy.Miałem gunnera w royalach 13, soldiera w national 10 i commando w royal 7.

@UP
Zależy od tego komu się kim lepiej gra.Mi np. ciężko grało się commando, a gunnerem grało mi się cuodwnie, jednak najczęściej miałem problemy z graczami, którzy byli commando.

#7 Mac70

Mac70

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 06 December 2010 - 22:52

Najpierw pytanie - ktoś w to gra? Jakie macie poziomy? Jakie klasy preferujecie?

Ja osobiście preferuję gunnera i żołnierza, choć w sumie potrafię sobie poradzić każdą klasą. Moich dwóch snajperów ma poziom 14, ale skupiam się na dwóch royalach - żołnierzu (19) i gunnerze (18). Poza tym ostatnio założyłem nową postać, niemieckiego żołnierza (3). Pamiętam, jak kiedyś lubiłem tą grę, ale w sumie gram w nią do dziś i piszę do niej poradniki (jak obliczyłem, napisałem ich już około 20). Nie jest to gra świetna, ale bardzo dobra i taka, do której chce się wracać - zdecydowanie.

A wy - co myślicie o tej grze?

#8 lo53n

lo53n

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 07 December 2010 - 11:35

Ja gralem na wczesniej becie, mialem Gunnera na 9 i zolnieza na 7 ( po 2 dniach gry ) w royal army. Wtedy bodajze byly po 3 bronie na leb (duzy dmg, maly rate, wyrownane dmg i rate oraz maly dmg i duzy rate), stroje byly (nie wszystkie ale spora czesc) za rl kase (za cos trza sie utrzymywac nie?:D).
Tak se mysle moze wroce do gry, ponoc sporo sie zmienilo. No i oczywiscie polecam ;) jedna z lepszych internetowek

#9 Nomyzik

Nomyzik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 07 December 2010 - 15:23

Mój ulubiony battlefield :) Niestety zaprzestałem gry ponieważ wiele się zmieniło według mnie niestety na gorsze :cry: na przykład ceny wszelkich dupereli itp. Moją ulubioną klasą był i jest soldier - pierdzielenie że gunner ma jakąś tam niezwykłą przewagę jest według mnie nie na miejscu. Niemal zawsze byłem na pierwszym miejscu w rankingu więc albo grałem z lamami albo jestem dobry ;) Miałem fajny strój na zawsze z cocacoli (google nie boli) no i to jakoś mi wyrównywało to że te ceny cholernie wzrosły.

#10 mikrodaniel

mikrodaniel

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 20 December 2010 - 13:34

Ja gram w battlefield heroes tylko nie pamiętam jakie poziomy mam ale mam Gunnera,Solidera i commando

#11 Trix10

Trix10

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 25 December 2010 - 14:21

Po komentarzach wnioskuje że gra jest fajna więc zacznę grać.
PS: grałem batelfield2 przez LAN z bratem fajnie było podstawieć komandosem C4 i buchać wszystko:D