Skocz do zawartości


Dragon Nest


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 10 March 2013 - 19:32

Render+Dragon+Nest+Logo+-+Design+Fire.pn

 

 

Kolejny raz Oskej wypada z grą, która jak na swoją wagę jest bardzo dobra. Dokładniej, Dragon Nest to gra Free-2-play Fantasy MMORPG w system non-target.

Mimo, iż gram w to od dziś to śmiało mogę stwierdzić, że wciągnie was na długie godziny. Opisując grafikę mogę powiedzieć, że spodoba się Otaku, ale niekoniecznie tylko im. Nie ma się co rozpisywać, bo nikt w sumie nie czyta opisu, a ja oszczędzę troche czasu, bo muszę odrobić zadanie z matmy i ogarnąć spam na gg :)

 

Do wyboru mamy 4 klasy (Warrior, Archer, Sorceress, Cleric), które dzielą się na 2 podklasy.

Osobiście wybrałem Warriora, bo mając doświadczenie z innych gier tego typu mam prawo napisać, że jest idealny dla nowych graczy.

Nie zrażajcie się małym wyborem klas, czy ganderpickiem, bo tego nie idzie zauważyć w grze :)

 

Dragon Nest bez większych problemów dogania takie produkcje jak C9, czy Vindictus, przynajmniej według mnie.

Niedawno, bo kilka dni temu twórcy otworzyli nowy serwer, który pozwala na grę w Europie, nie trzeba już pobierać specjalnego clienta.

Z resztą, tego clienta trudno się pobierało, a nawet jeśli już można było pobrać to trwało to niemiłosiernie długo (przynajmniej u mnie).

 

 

Kilka artów oraz filmików z gry, na zachętę :)

 


(Ta dziewczynka, po którą idą potworki to Rose C:)

1284962607_1024x768_the-main-characters-

(Ta pani z tył, w czerwieni to najlepiej zrobiona bohaterka w tej grze. tak myślę C:)

dragon_nest_wallpaper_by_narutoniasyaora

(Na 1 planie dumny Oskej C:)

 

 

 

Jeśli nie wiesz jak zagrać, poniżej masz instrukcje.

 

Najpierw powinieneś zarejestrować się na

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Kolejnym krokiem będzie pobranie gry, co możecie zrobić na stronce, w zakładce "download"

(Najlepiej pobierać z Pando-download, aniżeli z HTTP download)

 

Kiedy już pobierzesz gre, śmiało możesz zacząć instalować, ale tu (u niektórych) pojawia się problem, otóż samo włączenie instalki trwa kilka/nawet kilkanaście minut.

Rozpakowywanie potrzebnych plików już w oknie instalacji to ok. 30 minut, a po włączeniu gry nie zawsze działa okno logowania.

Oczywiście opisuję przypadek, który spotkał mnie, przez co pobierałem gre 3 razy :)

Nie wszyscy muszą mieć ten problem, ale jeśli coś trwa długo to nie musicie tego wyrzucać, po prostu zaczekajcie.

 

Przed rozpoczęciem gry polecam poczytać małe co nieco na temat gierki - jeśli naturalnie nigdy nie graliście w gierki w systemie non-target.

 

Po tutorialu bezzwłocznie wysłać mi /w Oskej, lub napisać maila (Bardziej opłaca Ci się napisać maila, bo nie często odpisuję na pw).


  • Imael i Vist lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ZekeX

ZekeX

    Boom i po creeperach.

  • Użytkownik
  • 545 postów
  • CraftosPL

Napisano 10 March 2013 - 19:37

Fajna gra, lecz wymaga długiego czasu do zainstalowania  <_< . Osobiście już pobieram :D.



#3 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 10 March 2013 - 19:41

Spróbuj sobie pobrać jutro z rana :)

Osobiście pobierałem to na 3 razy. Pierwszy raz wczoraj o 21, nie doinstalowało się. Drugi raz po 23, zainstalowało się, ale nie wyskakiwało mi okienko logowania po wejściu do gry. Trzeci raz próbowałem dzisiaj z rana i cud, rozpakowało się w sekunde, zainstalowało się w minutke, a włączało się 30 sekund (wraz z logowaniem)

Myślę, że to z powodu obciążenia serwerów, bo wchodząc na 5 channel jest tyle osób, że nie da się kliknąć z Q na NPC.

 

Powiem Ci, że NPC wyglądają tak słodko, że rzygałem tęczą.

Jest taka jedna NPC'tka, która ma taką mini, że na legalu widać jej majtki (a to mi się już nie podobało).

 

Nie podoba mi się tam ganderlock, ale da się to przełknąć, mimo, że gram facetem. Nienawidzę grać męskimi postaciami w mmo :(



#4 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 10 March 2013 - 19:42

Verva - moja łuczniczka, mam chyba 12 lvl, grywam sobie od czasu do czasu. Grafika nie powala, ale nie razi (przynajmniej mnie ;p), a gameplay niesamowity.


/D/


#5 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 10 March 2013 - 19:45

na legalu widać jej majtki (a to mi się już nie podobało).

Ecchi rulez.

 

Co do gry to myśle że dam radę, ale na innym komputrze. Jutro zabieram sie za pobieranie EU


KurmTAx.jpg


#6 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 10 March 2013 - 19:45

@Żeluś

Gameplay, jak mówisz - jest nieziemski. Jak wejdę jutro poexpić to przy okazji Cię dodam do friendów :)

Aktualnie mam 15 lvl, zbliżam się szybko ku 16. 

Grafika mi się podoba, jest taka słodka. Wracając do gameplay'u to bardzo ciekawa fabuła, której brakuje w wielu grach mmorpg.

 

@Rosołek

Tylko nie pobieraj z tego cherrycośtam, bo to już nieaktualne jak dla mnie. Dragon Nest Eu w google i www.dragonnest.eu, czy coś w ten deseń pobieraj :)



#7 ZekeX

ZekeX

    Boom i po creeperach.

  • Użytkownik
  • 545 postów
  • CraftosPL

Napisano 10 March 2013 - 19:56

Dobra działa Heniek, instayluje się :3



#8 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 10 March 2013 - 19:58

Jak zainstalujesz to wybierz jakąś fajną klase, która będzie pomocna w grze z warriorem. Mógłbyś wziąć coś, co leci na dystans :)



#9 ZekeX

ZekeX

    Boom i po creeperach.

  • Użytkownik
  • 545 postów
  • CraftosPL

Napisano 10 March 2013 - 20:02

No problemo. Wezmę gorącą łuczniczkę (.3.)



#10 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 10 March 2013 - 20:04

A nie mógłbyś wziać jakiegoś maga (._. )?



#11 ZekeX

ZekeX

    Boom i po creeperach.

  • Użytkownik
  • 545 postów
  • CraftosPL

Napisano 10 March 2013 - 20:05

Nie... Nie jest wtedy sexy (._. )



#12 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 10 March 2013 - 20:07

Łuczniczka ma to coś w sobie, racja ._.

Żeluś jest już archerem, ale może wybierzesz inną podklase.



#13 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 10 March 2013 - 22:12

Jest taka jedna NPC'tka, która ma taką mini, że na legalu widać jej majtki (a to mi się już nie podobało).

 

Ta od organizowania eventów się wita takim schyleniem, ale zawsze w jedną stronę, jak się ustawisz to pokazuje co ma pod spodem xd (btw. wyglądało na brak majtek, albo czerwone, nie przyglądałem się za bardzo)

 

Nie... Nie jest wtedy sexy (._. )

 

Robisz czarodziejke - klikasz "rotate" - o boże jak sexy - wbijasz nią 19178643276478215478 lvl

 

Ja osobiście nie powiedziałbym o archerce "gorąca", coś bardziej w deseń "kobieca" (lol, gadamy o grze czy o majtkach i kobietach xd)

 

By trochę uciąć tą dyskusję mam pytanie: Warto zbierać te gemy? bo cały czas mi przeszkadzają i nic z nich nie craftuję, jak tak to jak nimi coś ulepszyć?


/D/


#14 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 10 March 2013 - 22:14

Kurdełke. Zrobili coś z CraftPortal i skasowały się komentarze tutaj :C


Użytkownik Oskej edytował ten post 11 March 2013 - 19:50


#15 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 12 March 2013 - 15:12

powodzenia w walce z bossem minotaurów zdejmującym ci 50% życia jednym ciosem, w akompaniamencie 1084253168936478253785 szkieletów w miejscu, gdzie prawie nie ma miejsca by odskoczyć, a summonów cały czas przybywa -.-


/D/


#16 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 12 March 2013 - 20:10

Chodzi Ci o tego bossa, co kontroluje go ta śliczna, malutka harpio-podobna dziewczynka ?



#17 Zelowy

Zelowy

    "V"

  • Użytkownik+
  • 746 postów

Napisano 13 March 2013 - 13:38

nie, to chyba quest zaraz po  zdobyciu tego takiego naszyjnika, pokój przed bossem jest pomieszczenie w kształcie krzyża z 3 pieczęciami, jak jedną rozwalisz to wychodzą minotaury. Ja ja zniszczyłem wtedy 1 i minotaury same reszte zniszczyły, powodzenia w walce z 6cioma takimi na moście takim, że 1 sie ledwo mieści w przejściu x.x

 

rozwiązaniem w sumie jest po prostu nie granie na poziomie Master samemu :D


/D/


#18 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 13 March 2013 - 13:40

Wbij czasem na Nesta, bo samemu tak nudno, że szok. Zwerbowałem kilka osób do gry, ale tez za często nie wqchodza.



#19 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 13 March 2013 - 16:27

Dobhra, zobacze cóż to tóż to, tylko jaką klasą etc. iść?



#20 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 13 March 2013 - 16:32

Idź tym, co Ci się podoba, lolwat.

Ja gram warriorem - swordfaperem.