Skocz do zawartości


[Skarga]Krzesłobojowe


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_CoSięStało_*

Gość_CoSięStało_*
  • Gość

Napisano 19 February 2013 - 19:51

Twój nick z gry: PolandHazz
 
Nicki osób posądzonych: krzesłobojowe
 
Opis zdarzenia: Skarga dotyczy wielu zdarzeń, jednak oto jedno z ważniejszych :
Otworzyłem drzwi do mojej farmy graczom 'krzesłobojowe' i 'hitoszka', gdy zbliżyli się do dźwigni, która uruchamia systemy nawadniające moich farm powiedziałem im, żeby nie pociągali ich. 
Pomimo ostrzeżeń gracz 'krzesłobojowe' pociągnął za dźwignie, widząc skutek w postaci zalanych farm  pobiegł na drugi koniec parteru i mimo dalszych moich ostrzeżeń i prośb, aby opuścił teren mojego domu pociągnął on za drugą dźwignie, co sprawiło, że miałem zalaną drugą farme.
Następnie biegał po domu, wkurzał mnie tylko jak się da i dopiero po obejściu całego terenu, który da się przejść w moim domu opuścił moją posesje. Oczywiście wszystko zrobił wraz z swoimi chamskimi odzywkami.
 
Dowody: Screeny, 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- Ostrzeżenia wobec gracza, pociągnięcie za pierwszą dzwignie, pociągnięcie za drugą dźwignie, a także łażenie po moim domu mimo ostrzeżeń

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 - Tutaj jeszcze chodzi po domu.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- Tutaj inny screen, erotyczna rozmowa krzesłabojowego z Hitoszką.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- 'chamska odzywka'. 
 
Sugerowany wymiar kary: Niech administracja zadecyduje.

  • Damianex1234 lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 GeneralKovalsky

GeneralKovalsky

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 61 postów
  • GeneralKovalsky

Napisano 19 February 2013 - 20:24

96S8QsX.jpg

 

Bez komentarza,,,


  • Damianex1234 lubi to

eJxzT81LLUrM8c4vS8wpzq5UUFDQBWLHwtLEoszS


#3 oko987

oko987

    nie mylić z oko460!!

  • Użytkownik
  • 345 postów
  • oko987

Napisano 19 February 2013 - 20:34

Przesadzacie, gdyby nie ich dwoje to na czacie byłyby same nudy i dosłownie NIC by się ciekawego nie działo


  • Fifi lubi to

http://craftsite.pl/...-o-sokolim-oku/ Ciekawa i wciągająca powieść. Zapraszam do czytania!

http://alexanderabberline.blogspot.com


#4 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 19 February 2013 - 20:36

Dlatego nie zgodzilam sie na jakiekolwiek wyroznienia za wybudowanie spawnu. Dopoki beda okazywac taki szacunek  innym osobom, nie beda otrzymywac zadnych przywilejow.


  • Fifi lubi to

 


#5 Gość_CoSięStało_*

Gość_CoSięStało_*
  • Gość

Napisano 19 February 2013 - 20:42

Nic by się nie działo? To dlatego trzeba się dzielić swoimi rozmowami erotycznymi i poszukiwaniami 'księdza na ślub analny'?!



#6 Hihotkaa

Hihotkaa

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Hihotka

Napisano 19 February 2013 - 20:43

Chciałabym jeszcze dodać cytat Krzesła z tamtego roku  "Hihotka jestes tania podrubka Hitoszki"(dokładne cytowanie krzesła). Niestety nie mam SS'ów bo uważałam ze to jest zwykły żart, ponieważ go nie znałam.



#7 JASIO007

JASIO007

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 311 postów
  • JASIO007

Napisano 19 February 2013 - 20:50

Uważam iż najdotkliwszą karą dla krzesła nie jest ban tylko mute na czat globalny jak i lokalny.

 

spamer cierpi jak nie może spamować. :ph34r:



#8 WcaleNieKrzesło

WcaleNieKrzesło

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 19 February 2013 - 21:05

Gdybym ja tak pisał skarge na każdą osobę która robi na złość mi i Hitoszce to musielibyscie pobanować pół serwera.

 

Btw. ty (autorze tematu) też nie jesteś święty, hamsko wrąbałeś się z tym gównem przed dom Bezimiennego_ oraz wcześniej wbiłeś z farmami w teren który wcześniej został zajęty przez innego gracza. Rozumiem wiek i te sprawy, ale ciebie mialem akurat za osobę w miare ogarniętą, niestety widać że tak nie jest.


  • Fifi lubi to

819991310_1197866.gif?4

Zbanowany: krzeslobojowe

Banujący: GreyHavens
Wystawiony: 19-12-2014 23:27:09
MEGA: Nie
Powód: Brak
 


#9 Gość_CoSięStało_*

Gość_CoSięStało_*
  • Gość

Napisano 19 February 2013 - 21:09

Co do domu bezimmienego - dom tam stał od stycznia niewykończony, nie planował żadnych zabudowań przed swoim domem ani go nie widywałem. Co do terenu facu - faktycznie, przyznaje się do tego, na jego prośbę usunąłem te budynki. 

 

Aha, wrąbałem się z gównem, dobrze wiedzieć :)



#10 WcaleNieKrzesło

WcaleNieKrzesło

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 19 February 2013 - 21:22

Co do domu bezimmienego - dom tam stał od stycznia niewykończony, nie planował żadnych zabudowań przed swoim domem ani go nie widywałem. Co do terenu facu - faktycznie, przyznaje się do tego, na jego prośbę usunąłem te budynki. 

 

Bezimiennego widuje czasami na serwerze więc mi tu nie pieprz że nie. Pozatym co, stała przed jego domem jakas tabliczka że nie planuje budowy czegokolwiek przed domem? Aaa w sumie teraz widzę z kim mam do czynienia https://craftportal....-nieogarniecie/


819991310_1197866.gif?4

Zbanowany: krzeslobojowe

Banujący: GreyHavens
Wystawiony: 19-12-2014 23:27:09
MEGA: Nie
Powód: Brak
 


#11 Gość_CoSięStało_*

Gość_CoSięStało_*
  • Gość

Napisano 19 February 2013 - 21:26

Nie, nie stała przed jego domem żadna tabliczka. A ta skarga, jak inni zauważyli była bezsensu. 



#12 WcaleNieKrzesło

WcaleNieKrzesło

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 19 February 2013 - 21:32

Nie, nie stała przed jego domem żadna tabliczka. A ta skarga, jak inni zauważyli była bezsensu. 

 

Tak samo jak ta. Z resztą trwają bezustanne próby usunięcia nas z serwera, czy to prowokacje, czy obrażanie mnie i Hitoszki. Serio ludzie, dajcie se spokój bo tylko sie błaźnicie. A to że taki zgredoko przy operatorach specjalnie mnie prowokuje łamiąc regulamin to oczywiście nikt nic nie zrobi. Albo taki Barteek2010 wyzywa wszystkich którzy sie z nim nie zgadzają od najgorszych to też nikt nie reaguje. Lepiej doczepić sie o to że przypadkiem przestawiłem dźwignię. Ludzka ciekawość, przykro mi.


  • oko987 i Fifi lubią to

819991310_1197866.gif?4

Zbanowany: krzeslobojowe

Banujący: GreyHavens
Wystawiony: 19-12-2014 23:27:09
MEGA: Nie
Powód: Brak
 


#13 Gość_CoSięStało_*

Gość_CoSięStało_*
  • Gość

Napisano 19 February 2013 - 21:37

Bezustanne próby? Moja pierwsza skarga, wcześniej do Ciebie nie miałem żadnych pretensji. Ludzka ciekawość? Przestawiłeś aż dwie mimo moich próśb...


  • Fifi, OgoniastyPL i kalister lubią to

#14 ps4Scrap

ps4Scrap

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 19 February 2013 - 21:46

Jakby przeszkadzał Ci czat - nie musisz go czytać, w opcjach możesz go wyłączyć :) Jakby Ci przeszkadzało to, że chodzi Ci po domu, gdybyś go lubił i wbiłby Ci bez pytania na chate to byś nic mu nie powiedział, ale tak się zachowują typowe polaczki, które mają po 10 lat i będą starały się ud****ć innych na siłe. Taka jest niestety mentalność 1/2 ludzi w Polsce, dlatego ten kraj schodzi na psy.

"... po trupach do celu..."  ;)


Dołączona grafika


#15 Gość_CoSięStało_*

Gość_CoSięStało_*
  • Gość

Napisano 19 February 2013 - 21:54

@ps4scrap - Twój post to jedna wielka masakra, mało zrozumiałem. A jeśli wchodzi mi człowiek do domu, rusza rzeczy bez pozwolenia i jeszcze pałęta się po domu i go chce wyrzucić, to znaczy, że 'jestem typowym polaczkiem i schodze na psy'

dafuq?



#16 WcaleNieKrzesło

WcaleNieKrzesło

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 19 February 2013 - 21:58

@ps4scrap - Twój post to jedna wielka masakra, mało zrozumiałem. A jeśli wchodzi mi człowiek do domu, rusza rzeczy bez pozwolenia i jeszcze pałęta się po domu i go chce wyrzucić, to znaczy, że 'jestem typowym polaczkiem i schodze na psy'

dafuq?

Chodziło mu o to że sie doczepiasz o byle gó**o.


819991310_1197866.gif?4

Zbanowany: krzeslobojowe

Banujący: GreyHavens
Wystawiony: 19-12-2014 23:27:09
MEGA: Nie
Powód: Brak
 


#17 ps4Scrap

ps4Scrap

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 19 February 2013 - 21:58

Hmh... chodzi mi o to, że gdybyś lubiał ową osobę na którą teraz napisałeś skargę to nie miałbyś nic przeciwko, że Ci się pałęta po domu i przełącza przeróżne dźwignie - szczerze miałbyś to gdzieś, jednakże nie lubisz krzesła, więc oczywiście wadzi Ci to, że przełącza jakieś dźwignie bez pozwolenia i biega Ci po domu - jakby to miało znaczenie, że biega Ci po domu i przełącza dźwignie, które w żadnym wypadku nie wpływają na Twoją grę, nic Ci się nie stało. Czat równie dobrze możesz wyłączyć jeśli Ci on przeszkadza, a porozumiewać się na TeamSpeaku, skoro jest stworzony - proste i logiczne, nieprawdaż? A typowym polaczkiem jesteś dlatego, że piszesz na nich takie głupie skargi za to, że próbują być zabawni i w niczym Ci przeszkadzają - a tymi skargami uniemożliwiasz im dojście do CZEGOŚ (fakt faktem jest to jedynie gra i do czego tu można dojść   :wacko: )

@UP: w skrócie - tak.  :D


Dołączona grafika


#18 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 19 February 2013 - 22:10

Jakby przeszkadzał Ci czat - nie musisz go czytać, w opcjach możesz go wyłączyć :) Jakby Ci przeszkadzało to, że chodzi Ci po domu, gdybyś go lubił i wbiłby Ci bez pytania na chate to byś nic mu nie powiedział, ale tak się zachowują typowe polaczki, które mają po 10 lat i będą starały się ud****ć innych na siłe. Taka jest niestety mentalność 1/2 ludzi w Polsce, dlatego ten kraj schodzi na psy.

"... po trupach do celu..."  ;)

A teraz trampki, dres i z powrotem na dzielnie, a nie nołlajfisz, gała sama się nie potoczy. Te odzwywki typu "typowe polaczki" mnie dobijają.

 

 

Co do tematu - kłócicie się już o byle g*wno jakim jest zachowanie Krzesła K. i Hitoszki H. (i śliskich kocyków). A powaznie, Hazz, po hugo ich wpuszczałeś? Nie wiem jak wy, ale ja już się przyzwyczaiłem do ich zachowania i je po prostu ignoruje, póki to się nie odbija zbytnio na mnie i na innych graczach - mam to w wysokim mniemaniu. Dajcie sobie wszyscy spokój. Pracuą sobie na taką opinie to sobie wkońcu na coś zapracują.


  • Fiwo735, GunitPolska i Cranckey lubią to

#19 ps4Scrap

ps4Scrap

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 19 February 2013 - 22:13

A teraz trampki, dres i z powrotem na dzielnie, a nie nołlajfisz, gała sama się nie potoczy.

 

Mam się śmiać czy płakać? 


Dołączona grafika


#20 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 19 February 2013 - 22:13

Mam się śmiać czy płakać? 

Mógłbym cię spytać o to samo


  • Fiwo735 i GunitPolska lubią to