Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SKARGA?] CoSieStalo - ogólne nieogarnięcie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: SKARGA (0 użytkowników oddało głos)

Uważasz skargę za słuszną?

  1. Tak! (4 głosów [20.00%])

    Procent z głosów: 20.00%

  2. Nie! (13 głosów [65.00%])

    Procent z głosów: 65.00%

  3. Nie mam własnego zdania. (3 głosów [15.00%])

    Procent z głosów: 15.00%

Głosuj

#1 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 30 December 2012 - 17:32

Hej, chciałbym tak po cichu złożyć otwartą skargę na w/w moderatora. Nie wiem czy ktoś podziela moje zdanie ale widzę to tak - osoba ta nieogarnia forum, tzn. słabo jej to wychodzi. Nie będe się rozpisywał - dołącze tylko dowody:

#1 - Estetyka
https://craftportal....993-inneserwer/


#2 - Błędy
https://craftportal....-pograc-ze-mna/


#3 Ogólny nieład


Gdyby ktoś coś podejrzewam to mówie od razu - nie prowadzę żadnej "wojny" z w/w Moderatorem. Zezwalam na sprawdzenie PW ^^
Proszę o opinię :)

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 30 December 2012 - 17:42

Moderator to człowiek, prawo do błędów ma.
Aktualni moderatorzy forum głównie nie dbają o estetykę notek - po wlepianiu 20 dziennie przez miesiąc, pisałbyś cały esej czy napisałbyś w czym problem i tyle? Większość rzeczy robi się na szybkość, kiedy w zalegających zgłoszeniach widnieje ponad 500 wyników (po moim powrocie kiedyś rekordem było 680, ffs).
"Ogólny nieład" - poinformowanie o wyrzuceniu tematu do kosza z powodu błędnych tagów etc nazywasz ogólnym nieładem? Nie rozumiem.
Owszem, jest kilka rzeczy które CSS powinien poprawić jednak nie widzę tutaj powodu do skargi.
Dla mnie, jak i prawdopodobnie dla reszty moderatorów, skarga będzie bezpodstawna.

#3 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 30 December 2012 - 17:45

2x@up
Może i się zgodzę z tym, że nie każdemu chciałoby się podpisywać pod każdym z tematów ale zawsze można użyć kopiuj -> wklej.

#4 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 30 December 2012 - 17:47

2x@up
Może i się zgodzę z tym, że nie każdemu chciałoby się podpisywać pod każdym z tematów ale zawsze można użyć kopiuj -> wklej.


Każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia jak i rozpatrzenia.

#5 Ryptun

Ryptun

    ✈ █ █

  • Użytkownik+
  • 1590 postów

Napisano 30 December 2012 - 18:27

CoSieStalo jest spoko. Nie dba o estetykę, bo to trwa :)
Nie bijcie go za to...

#6 Mrucux7

Mrucux7

    Wujek Markus

  • Weteran
  • 368 postów
  • Mrucux7

Napisano 30 December 2012 - 18:44

#2 - Błędy
https://craftportal....-pograc-ze-mna/


Nazwa tematu: Kto chce ze mna pograc?
Kilka pozycji wyżej jest temat zbiorowy :Szukam ekipy do grania - Temat zbiorowy.
Wątpię żeby to był błąd. Jakbyś sam był moderatorem to byś miał po 5000000 skarg dziennie, i byś nie dbał za bardzo o schludność bo wszyscy i tak by cię zrozumieli.
Mrucux7 < Mój autograf, Jeśli jesteś moderatorem, to proszę, wpisz mi się do sygny. Piszę poprawnie po Polsku.
~ Adikso ;)
~ Mursztin
~ Rhanjie(☞゚ヮ゚)☞

#7 Gość_CoSięStało_*

Gość_CoSięStało_*
  • Gość

Napisano 30 December 2012 - 18:47

Wiesz, Xayanix. Czasami moderuje na tablecie, czasami na komputerze - więc czasami coś się zdarzy, aczkolwiek np. temat "Kto chciałby pograć ze mną" został podpięty, nie wiem jakim cudem. Prawdopodobnie tablet albo zwykła pomyłka.. A co do pisania kosz, koszyk, brak tagów to spójrz na to z tej strony - Wchodzisz na CraftPortal do działu inne i jesteś moderatorem. Znajduje się tam kilka tematów o tych tytułach:
-Kto ze mna zagra??11oneoneone;
-Ej, jaki nik mam wybrać
i inne...Co możesz zrobić?
1.Zaznaczyć tematy, wplepić warny - KOSZ.
2.Odpisać w temacie ładnie (Za brak dostosowania się do regulaminu, tutaj czyt.(brak tagów, zła nazwa tematu) drogi uzytkowniku (tutaj imie użytkownika) otrzymujesz warna w wysokości (ilość punktów), warn zostanie usunięty po 31 dniach. Proszę zapoznać się z regulaminem, pozdrowienia -Moderacja), a pózniej do kosza..
3.Napisać (Kosz/Brak tagów.) i wyrzucić do kosza..

W sumie ustaliłem kilka nowych zasad, np. tagi czy system podpinania tematów. A jak uzytkownik wchodzi na forum, nie widzi całej strony w tematach z tagami ani dwóch podpiętych tematów i piszę bezmyślnie temat to gratuluje...

#8 PR Cavree

PR Cavree

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 30 December 2012 - 18:51

Ogólnie, to nie rozumiem żadnego z tych "przewinień". CoSięStało wykonuje swoją pracę identycznie jak wszyscy inni. Bardziej bym się spodziewał takiego tematu na moderatora Mat530, bo wlepia warny za nic bez opamiętania (bez obrazy oczywiście to tylko taka moja opinia), CoSięStało wykonuje swoją robotę dobrze i powinien zostać.

#9 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 30 December 2012 - 18:54

Obstawiam że Xayanix dostał jakiegoś warna od w/w i teraz się próbuje odbić..

#10 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 30 December 2012 - 19:06

Bardziej bym się spodziewał takiego tematu na moderatora Mat530, bo wlepia warny za nic bez opamiętania (bez obrazy oczywiście to tylko taka moja opinia),

Podaj choć jeden powód dla którego tak robię.

tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#11 Kodi98

Kodi98

    Forumowy Kodi

  • Użytkownik
  • 535 postów

Napisano 30 December 2012 - 19:14

#1 - Estetyka
https://craftportal....993-inneserwer/



#2 - Błędy
https://craftportal....-pograc-ze-mna/


#3 Ogólny nieład


Gdyby ktoś coś podejrzewam to mówie od razu - nie prowadzę żadnej "wojny" z w/w Moderatorem. Zezwalam na sprawdzenie PW ^^
Proszę o opinię :)


1# jeden błąd... dwa razy A

2# Upsneło mu sie... i tak to usunął...

3# prosto i na temat...

CraftSitePlay.png

 

uqic.jpg


#12 PR Cavree

PR Cavree

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 30 December 2012 - 19:32

Podaj choć jeden powód dla którego tak robię.


Jeden powód - jeden koleś zrobił trolltemat których na forum są miliony, a Ty mu permbana wlepiłeś. Nie pamiętam jego nicku * bodajże budyń jakiś

#13 Enderbercik

Enderbercik

    Enderghast

  • Użytkownik+
  • 169 postów
  • EnderBercik

Napisano 30 December 2012 - 20:46

@up jeżeli chodzi Ci o KapitanaBudynia, to każdy z moderatorów na miejscu Mata zrobiłby to samo. Sam administruję niewielkie forum i nie znoszę takich dzieciaków, którzy piszą cokolwiek, byle pisać. A jak nie pamiętasz nicku, to oskarżenie jest bez sensu, bo każdy może napisać "on zbanował dziesięc osób za nic, tylko nicków nie pamiętam".

@topic Moderator, admin, to nadal ludzie, każdy ma prawo zrobić błąd. Raz mu się podpiął temat, a miał wylądować w koszu - i co z tego, zapewne po chwili ktoś zauważył ten błąd i poprawił. Nie widzę niczego złego w pisaniu krótkich postów co jest źle. Regulamin nie jest skomplikowany, ponadto w każdym dziale jest tysiące tematów, które spełniają regulamin - napisać więc prawidłowy temat to nie powinien być żaden problem.
A jak ktoś ma dylemat, czemu temat jest w koszu, to może wysłać moderatorowi wiadomość pm.

#14 PR Cavree

PR Cavree

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 30 December 2012 - 20:57

@up jak mówiłem trolltematów są miliony, a większość daje tylko góra 30% warna

#15 Xayanix

Xayanix

    no_idea();

  • Użytkownik+
  • 936 postów
  • UnixejPL

Napisano 31 December 2012 - 11:32

Obstawiam że Xayanix dostał jakiegoś warna od w/w i teraz się próbuje odbić..


Dokładnie tak!
Mam już 120 warnów od tego moderatora i własnie dlatego zalozylem temat.


#16 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 31 December 2012 - 12:46

Powiem krótko, zwięźle i na temat.
2#
Błędy. Każdemu misclick zdarzyć się może, ale skoro CSS stara się moderować z tabletu to już w ogóle. Poza tym problem został dosyć szybko usunięty zgodnie z założeniem.
3# (Odnosi się także do 1#)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


W chwili odpowiadania mamy 24 zgłoszenia. Każdym musimy zająć się z osobna. Na serio wolałbyś siedzieć codziennie i ładnie, gustownie wypisywać o co biega niż napisać po prostu w czym rzecz i robić dalej?
Trudno jest dotrzymać tempo zgłoszeniom. Gdyby nad każdym rozczulać się tak samo i dokładnie opisywać problem tak jak opisał to CSS

2.Odpisać w temacie ładnie (Za brak dostosowania się do regulaminu, tutaj czyt.(brak tagów, zła nazwa tematu) drogi uzytkowniku (tutaj imie użytkownika) otrzymujesz warna w wysokości (ilość punktów), warn zostanie usunięty po 31 dniach. Proszę zapoznać się z regulaminem, pozdrowienia -Moderacja), a pózniej do kosza..

To zapewne podczas odpisywania, wrzucenia do kosza i "odfajkowania" zgłoszenia doszłoby zapewne kolejne zgłoszenie.
TL;DR
Błędy każdemu się zdarzą a na dokładne odpisanie i opisanie problemu czasu nie ma

Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#17 Soneillon

Soneillon

    My own life, my own lies.

  • Weteran
  • 1363 postów

Napisano 31 December 2012 - 15:13

Uważam temat za wyczerpany, a dalszą dyskusję za zbędną, zamykam. W razie czego pisać na PW.