Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konwenty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
636 odpowiedzi w tym temacie

#601 Maeglin

Maeglin

    Tolkienista

  • Użytkownik+
  • 315 postów

Napisano 28 March 2015 - 11:49

Ja jeszcze nie planowałem, nie wiem czy w ogóle będę planował prelekcje na ten Pyrkon ;-; Na Copernicon nie zaplanowałem i nie nudziłem się ani przez chwilę.


"Nie zgasną światła gdy świat trwa,
nie przyćmi ich mijając czas
choć wiatr niezmierną ciemność gna
nad staw, nad górę i nad las!"

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#602 Shamge

Shamge

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 28 March 2015 - 13:13

Ja jeszcze nie planowałem, nie wiem czy w ogóle będę planował prelekcje na ten Pyrkon ;-; Na Copernicon nie zaplanowałem i nie nudziłem się ani przez chwilę.

W sumie to cały czas łaziliśmy po Toruniu ;_; Copernicon zapewnił nam tylko nocleg.


Użytkownik Shamge edytował ten post 28 March 2015 - 13:14

Słońce zachodzi, nadeszła pora żerowania. Stado Shamg wyruszyło na polowanie ~Tiberian.

 

Przejawia cechy typowego ucznia gimnazjum (albo i emo) ~Severiana

 


#603 Equant

Equant

    I'll steal all the oxygen

  • Użytkownik+
  • 222 postów

Napisano 29 March 2015 - 22:59

Jest jakaś Skype'owa konfa dla Kłaftsajtowiczów na Pyrkonie?

,,Better call Neo." ~Modi1

E52DBLl.gif


#604 MikoGot

MikoGot

    Znawca

  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 18 April 2015 - 22:50

Będę na Pyłkonie.

Pierwszy raz w życiu. Jej!


Dla tych co lubią opowiadania o przetrwaniu, eksploracji i rozbudowie: http://faris2kolonia.blogspot.com/


#605 Payper Duck

Payper Duck

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 115 postów

Napisano 18 April 2015 - 22:54

Ja nie wiem czy jechać, bo w sumie to samemu to tak eh


Użytkownik Payper Duck edytował ten post 18 April 2015 - 22:54


#606 Maeglin

Maeglin

    Tolkienista

  • Użytkownik+
  • 315 postów

Napisano 19 April 2015 - 17:44

Uwaga!

Oficjalne spotkanie użytkowników forum CraftPortal na Pyrkonie 2015 odbędzie się w pyrkonowy piątek w godzinach 17.00-18.00 na parkingu przed wejściem do hali 6A (tej, na której w zeszłym roku była noclegownia).

Spotkanie jest otwarte i nie prowadzimy żadnych zapisów, więc kto chce może przyjść. Termin nie podlega zmianom, potraktujcie ten meeting jak punkt pyrkonowego programu.

Pozdrawiam.


"Nie zgasną światła gdy świat trwa,
nie przyćmi ich mijając czas
choć wiatr niezmierną ciemność gna
nad staw, nad górę i nad las!"

#607 roszymek

roszymek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 499 postów
  • roszymak

Napisano 19 April 2015 - 21:05

Ja będę na Pyrkonie pierwszy raz w życiu :P


    

                              Chcesz zobaczyć ciekawe animacje? Nie?... A może jednak?

                                               

                                              https://www.youtube....W2NA7ew/videos 

                                          


#608 Jumperr

Jumperr

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 92 postów
  • Jumperr98

Napisano 19 April 2015 - 21:38

Spokoooo, nie zjemy Cię :P Chociaż...

Miglin, zjemy czy nie?


  • KillShoot lubi to

Dołączona grafika


#609 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 19 April 2015 - 21:49

A byćcie koledzy i powiedzcie takiemu newbieszowi jak ja, co powinien zabrać i gdzie wsadzić ten pieruński wielki plecak.
  • Maślak lubi to
Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#610 Equant

Equant

    I'll steal all the oxygen

  • Użytkownik+
  • 222 postów

Napisano 19 April 2015 - 22:00

>bądź na Pyrkone tylko w sobotę
>CS meet jest w piątek :""")

fagits. Ale nie wiem, może się jakoś uda wybrać w piątek.

,,Better call Neo." ~Modi1

E52DBLl.gif


#611 KomuroK

KomuroK

    Harder Better Faster Stronger

  • Użytkownik+
  • 41 postów
  • KomuroPL

Napisano 23 April 2015 - 14:11

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

JA. CHCĘ. NA. ZIEMNIAKON!


  • Shamge lubi to

76561198051428424.png EV6IX.gif


#612 Payper Duck

Payper Duck

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 115 postów

Napisano 23 April 2015 - 15:49

A byćcie koledzy i powiedzcie takiemu newbieszowi jak ja, co powinien zabrać i gdzie wsadzić ten pieruński wielki plecak.

Ubrania i pieniądze, nie trzeba śpiworu na koszulce możesz się położyć i przykryć bluzą. Uh, jakiś telefon pewnie i może książki do podpisów. Coś jeszcze? Bo ubrania masz, pieniądze to wyżywienie, gdzie spać masz.



#613 Oihcras

Oihcras

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 23 postów

Napisano 28 April 2015 - 17:41

Mimo pobytu od 12 do 17 w sobotę, było dużo lepiej, niż myślałem, że na konwencie może być. Minąłem nawet Maeglina, ale zanim się odwróciłem, zniknął w tłumie. Podsumowując:

-Obecność na filmiku Wardęgi, który nagrywał.

-Zdjęcie z CTSG

-Uściśnięcie ręki Korwina.

-Masa zabawy.

 

Świetnie spożytkowane 35 złotych.


Byłoby miło, gdybyś zajrzał. Portrety mojego autorstwa.

http://craftsite.pl/...ołówka-sarchia/


#614 Maślak

Maślak

    Nie mam dziewczyny

  • Użytkownik+
  • 423 postów
  • Maślak ♪#0698
  • Maslak

Napisano 28 April 2015 - 18:20

 Tak jak przewidywałem, nudziłem się ;-; Mimo wszystko jestem zadowolony z wydania sześciu dyszek na trzydniowy bilet. Spałem u siostry w mieszkaniu, więc było komfortowo. Byłem na jednej prelekcji, która była totalnym dnem - koleś czytał prezentację, nawet obrazków nie było. Połowa ludzi zdążyła wyjść zanim się skończyło. To mnie zniechęciło do reszty, jednak miałem plany. Przed inną prelekcją przyszedłem 40 minut wcześniej, ale była już duża kolejka i bym się nie załapał (wiele osób przesiadywało w sali na kilku prelekcjach). Trochę smutłem gdy mój kumpel zadowolony chodził z ekipą TF2 i tańczył kongę w cosplayu snipera a ja raczej się szlajałem z resztą, ale za rok będzie inaczej, już się szykuję :D
 Co do spotkania to drętwo było :/ Kilka osób grało w Munchkina, część rozmawiała w grupkach a reszta tylko milczała. Nawet nie znałem tożsamości niektórych uczestników, bo nikt mi się nie przedstawił, a z wyglądu znam tylko część. No, ale spodziewałem się czegoś takiego ;__;



#615 Jumperr

Jumperr

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 92 postów
  • Jumperr98

Napisano 28 April 2015 - 18:21

Mimo faktu, że nie miałem jak niestety dłużej z Wami posiedzieć, dzięki wszystkim za wspólny meet w piątek oraz przelotne rozmowy przez cały czas trwania konwentu. Mimo ogromu roboty, tegoroczny Pyrkon oceniam pozytywnie :)


Dołączona grafika


#616 Maeglin

Maeglin

    Tolkienista

  • Użytkownik+
  • 315 postów

Napisano 28 April 2015 - 18:44

 Minąłem nawet Maeglina, ale zanim się odwróciłem, zniknął w tłumie. 

:0

Trzeba było krzyczeć!


"Nie zgasną światła gdy świat trwa,
nie przyćmi ich mijając czas
choć wiatr niezmierną ciemność gna
nad staw, nad górę i nad las!"

#617 Equant

Equant

    I'll steal all the oxygen

  • Użytkownik+
  • 222 postów

Napisano 29 April 2015 - 06:59

Dla mnie ten Pyrkon był najlepszym konwentem w życiu ;-; Niby byłem tylko w sobotę (od 9 do około 16), ale i tak było genialnie. Mam fotę z CTSG, znajomym zrobiłem zdjęcia z Nervarienem, DisStreamem i Wardęgą, spotkałem się z Severianą, Paszą, na moment z Shotą i kimś jeszcze (nie przedstawił się :/), choć nie było to jakieś genialne (po części przez znajomych krzyczących ,,Mateusz, i tak nie zasrasz", chociaż sama konwersacja tež nie była jakaś super, w sumie ja lekko spieprzyłem ;_;). Byłem na dwóch panelach, jednym o hardkorach i każualach, drugim o relacjach między bohaterami LoLa, obydwa były raczej słabe ;-; Na moment jeszcze wbiłem na Wielki Panel Youtuberów. Poza tym spotkałem się ze znajomym, którego nie widziałem od paru miesięcy i kupiłem dwa komiksy Dębskiego. W przyszłym roku chciałbym przyjechać na dłużej ;-;

,,Better call Neo." ~Modi1

E52DBLl.gif


#618 TheUnbridle

TheUnbridle

    Jedi

  • Użytkownik
  • 53 postów
  • TheUnbridle

Napisano 10 May 2015 - 18:37

Halo halo ktoś wybiera się na Sakurakon?



#619 Gość_Severiana_*

Gość_Severiana_*
  • Gość

Napisano 10 May 2015 - 20:41

Pyrkon stał się dla mnie symbolem wolności. Chyba trochę dorastam, zdaję sobie sprawę z ilości obowiązków, jaka na mnie czeka itd. i te trzy dni były tak cudownym oderwaniem od rzeczywistości, że... chcę już Pyrkon 2016. Podzielę moje wrażenia bardzo schematycznie:
Minusy:
- nie wzięłam karimaty
- miałam za krótki śpiwór i prawie płakałam, bo było mi zimno od tej cholernej podłogi ;__;
- mocno nie ogarniałam sytuacji z prądem, raz gniazdko nie ładowało telefonu, na drugi dzień to samo gniazdko ładowało dziesięć telefonów na raz 
- ogólnoforumowe spotkanie wyszło naprawdę żałosne xD
- w durnym losowaniu wygrałam tylko ciepłe lody i trzy cukierki
- przy zamawianiu pizzy pierwszego wieczoru wyszłam na idiotkę, bo nie mogłam znaleźć dostawcy
- musiałam wrócić z Poznania
Plusy:
- wszystko poza powyższym
 
Okropnie się cieszyłam, widząc po raz kolejny Shamge, Paszę, Tibucha, Torta i tychwszystkichktórzywwiększościnieraczylisięprzedstawić. Jest mi trochę głupio, że powiedziałam Sham, że jej kotlet smakował jak piasek (przepraszam [*]), ale on naprawdę smakował jak piasek xD Na łopatki rozwalił mnie nieznajomy pan Mateusz, był tak podobny do pewnego chłopaka, że miałam ochotę się mu oświadczyć (i uświadomił mi, że karma istnieje, kiedy uderzyłam kogoś zabraną mu butelką, a ona odbiła się od jego głowy i rozcięła mi wargę). Dzięki Pyrkonowi poczułam, co to pragnienie, kiedy nie mogłam spać, a akurat wtedy, o czwartej w nocy, skończyła mi się woda i byłam gotowa sprzedać kota za butelkę Sprite. Byłam na cudownym koncercie harfiarki Barbary Karlik, która doprowadziła mnie do łez (cóż za niespodzianka) kołysanką o lwach. Niesamowicie podobał mi się panel z pisarzami Insignis Media. Dmitry Glukhovsky skradł moje serce humana i usłyszałam od niego najpiękniejsze "sure" w życiu (niestety, nie była to odpowiedź na pytanie "will you marry me?" :/). Więcej czasu, niż na prelekcjach, spędziłam z przyjaciółkami na hali, jedząc wszystko, co się nawinęło i czytając książki, ale nie żałuję. Szczerze mówiąc, w pierwszym dniu miałam wrażenie, że zmarnowałam pieniądze, nudziłam się, pojawiały się nawet przebłyski "a może po prostu pójdę na pociąg i wrócę?". Nie macie pojęcia, jak bardzo cieszę się, że zostałam.
 
PS. NAJBARDZIEJ ŻENUJĄCY MOMENT ŚWIATA: WCHODZISZ DO ŁAZIENKI, BEZ PYTANIA O ZGODĘ PRÓBUJESZ WYKOMBINOWAĆ DLA SIEBIE MIEJSCE DO ŁADOWANIA TELEFONU, PSUJESZ PRZEDŁUŻACZ I WYŁĄCZASZ WSZYSTKIE ŁADOWARKI NARAZ, PO CZYM WYCHODZISZ BEZ SŁOWA, BO MASZ OCHOTĘ SIĘ ZABIĆ ZE WSTYDU XD

Użytkownik Severiana edytował ten post 10 May 2015 - 20:43


#620 Shamge

Shamge

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 06 July 2015 - 16:33

i uświadomił mi, że karma istnieje, kiedy uderzyłam kogoś zabraną mu butelką, a ona odbiła się od jego głowy i rozcięła mi wargę

To ja byłam tą ofiarą :////// Ale i tak to było piękne C:


Użytkownik Shamge edytował ten post 06 July 2015 - 16:37

Słońce zachodzi, nadeszła pora żerowania. Stado Shamg wyruszyło na polowanie ~Tiberian.

 

Przejawia cechy typowego ucznia gimnazjum (albo i emo) ~Severiana