Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SKARGA] nevcio oraz zgredoko


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 megabambus32

megabambus32

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 17 December 2012 - 19:14

Twój nick z gry: megabambus32
Nicki osób posądzonych: nevcio , zgredoko
Opis zdarzenia: Siedzę sobie na serwerze i kopię kopię x5 napisałem na chacie że zatrudnię murzyna do kopania bo tej pracy nie można inaczej nazwać i widzę że ktoś gracz o nazwie nevcio napisał "IDIOTA" i nie wiem czy to było do mnie ale raczej tak bo chwile nikt się nie odzywał na chacie wiec twierdzę że to było do mnie .


DURGA SPRAWA.


Po kliku sekundach na chacie napisał gracz zgredoko CYTUJE - "zgredoko >> poprę goscia , napisał tylko prawdę ._. .
Ludzie zaczęli się śmiać ja napisałem LOL bo nie wiedziałem dlaczego tak napisał , ja zawsze z zgredokiem miałem bardzo dobry kontakt ale zawszę się kłuciliśmy .
I zgredoko mi groził że powie że mam multi konto to jest moję drugie konto ale co z tego dostałem na pierwszym bana bo uzywałem hack'ów i własnie to odpokutowałem i juz nie używam żadnego fly'hack'u ani innych "KUPEK"
Dowód(screeny, film):

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Sugerowany wymiar kary: Sądzę że dla obu graczy powinna administracja ukarać dwu tygodniowym banem a jeśli nie to poproszę o obniżenię reputacji też obu graczy .Oczywiścię żeby gracz zgredoko stracił range Niebieską .
Może te sytuację potwierdzić gracz - MrFilipKom , PadulecPL Krzeslobojowe oraz GOKOP i inni gracze naszego spaniałego serwera .
Dziękuje proszę o rozpatrzenie mojego podania dokładnie .
I gracz Zgredoko napisał ze mi pokaże nie wiem co chcę mi pokazać . :)

Dam jeszcze raz dowody -

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 #MrFilipKom#

#MrFilipKom#

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 17 December 2012 - 19:17

Potwierdzam Potwierdzam szanowno administracjo

#3 WcaleNieKrzesło

WcaleNieKrzesło

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 17 December 2012 - 19:18

Potwierdzam, zgredoko dodatkowo odgrażał się że ''uwierzą mu na słowo'' i ''nic mi nie możemy zrobić'', my w sumie nie, ale administracja owszem, ale szanowny pan zgredoko o tym zapomniał.

819991310_1197866.gif?4

Zbanowany: krzeslobojowe

Banujący: GreyHavens
Wystawiony: 19-12-2014 23:27:09
MEGA: Nie
Powód: Brak
 


#4 Colombos

Colombos

    Książę Witold

  • Użytkownik+
  • 262 postów

Napisano 17 December 2012 - 19:19

No ale przecież dobrze napisał :F.
: - )

#5 Zgredoko

Zgredoko

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 89 postów
  • Zgredoko

Napisano 17 December 2012 - 19:21

nom :P w sumie ja sobie nie mam nic do zarzucenia tyle tu gram , administracja mnie zna , a żarty nie każdy rozumie.
Co Wolno Wojewodzie to nie tobie smrodzie !

#6 Seth

Seth

    Żelazny Prawiczek

  • Użytkownik+
  • 1077 postów

Napisano 17 December 2012 - 19:26

DURGA SPRAWA.


(...) kłuciliśmy .


(...) dwu tygodniowym banem (...)


Dołączona grafika

MfNfsRk.gif


#7 WcaleNieKrzesło

WcaleNieKrzesło

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 17 December 2012 - 19:41

nom :P w sumie ja sobie nie mam nic do zarzucenia tyle tu gram , administracja mnie zna , a żarty nie każdy rozumie.


To że administracja cie zna nie znaczy że nie dostaniesz bana jak przegniesz pałę.

819991310_1197866.gif?4

Zbanowany: krzeslobojowe

Banujący: GreyHavens
Wystawiony: 19-12-2014 23:27:09
MEGA: Nie
Powód: Brak
 


#8 JuriasuHime

JuriasuHime

    世界で一番おひめさま

  • Użytkownik+
  • 469 postów
  • Nieaktualne : P
  • Hime

Napisano 17 December 2012 - 19:43

Weźcie wszyscy na wstrzymanie, teksty typu ''wynajme murzyna'' też nie są na miejscu.
Najlepiej nie wchodźcie sobie w drogie, a jak ktoś ma jakiś problem z innym graczem niech pisze skargę na forum lub modreq.
PRO TIP:
Jeżeli ktoś będzie się w was zaczynał bez powodu to na F2 się robi zdjęcia, złóżcie w milczeniu skargę lub modreq na taką osobę, wtedy nie będzie żadnych wątpliwości kto zaczął.

#9 WcaleNieKrzesło

WcaleNieKrzesło

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 17 December 2012 - 20:15

Weźcie wszyscy na wstrzymanie, teksty typu ''wynajme murzyna'' też nie są na miejscu.
Najlepiej nie wchodźcie sobie w drogie, a jak ktoś ma jakiś problem z innym graczem niech pisze skargę na forum lub modreq.
PRO TIP:
Jeżeli ktoś będzie się w was zaczynał bez powodu to na F2 się robi zdjęcia, złóżcie w milczeniu skargę lub modreq na taką osobę, wtedy nie będzie żadnych wątpliwości kto zaczął.


Dalej uważam że nazwanie kogoś idiotą jest bardziej obraźliwe niż to, że ktoś na czacie napisze ogólnie że ''szuka murzyna do pracy''.

819991310_1197866.gif?4

Zbanowany: krzeslobojowe

Banujący: GreyHavens
Wystawiony: 19-12-2014 23:27:09
MEGA: Nie
Powód: Brak
 


#10 kaban00

kaban00

    Operator jCraft

  • Użytkownik+
  • 158 postów
  • kaban00

Napisano 17 December 2012 - 20:31

No czeeeeeeeeeeeeść :D
Żeby sprawiedliwości stało się zadość... Gracz nevcio dostaje 1 dniowe mute by nauczył się gryźć się za klawiaturę i nie obrażać innych. Co do zgredoko - ogarnij się :) Naprawdę lepiej będzie dla Ciebie, bo to, że grasz dużo nie upoważnia Cię do odwalania wszelkiego rodzaju manian na serwerze :) Fakt, lubię Cię i szanuję, ale wszystko ma swoje granice dlatego otrzymujesz ode mnie UPOMNIENIE :D A megabambus niech sięgnie po słownik bo ortografia w oczy pali :D
PLUS - Hime dobrze Wam radzi ;) Czasem przemilczcie niektóre rzeczy, nie wchodźcie sobie w drogę by nie uprzykrzać gry ;)

#11 Zgredoko

Zgredoko

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 89 postów
  • Zgredoko

Napisano 17 December 2012 - 20:40

no i gitara
Co Wolno Wojewodzie to nie tobie smrodzie !

#12 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 17 December 2012 - 20:57

Dodam, ze multikonto nie jest na serwerze zabronione, kilku graczy - w tym i ja ma dwa konta.

 


#13 Fifi

Fifi

  • Weteran
  • 1370 postów

Napisano 17 December 2012 - 21:13

Moim zdaniem nie powinno się używać takich sformułowań jak "zatrudnię murzyna". Co nie zmienia faktu, że nie powinno się także wyzywać innych graczy od idiotów.
Tak więc obie strony powinny się trochu ogarnąć. :P

A przede wszystkim, jak ktoś nie zachowuje się tak jak powinien, to trzeba mu kulturalnie zwrócić uwagę i dopiero jak grzeczne metody nic nie pomogą, to zgłosić to administracji przez /modreq albo skargę na forum (a nie obrażać delikwenta).

#14 steve-x

steve-x

    Znawca

  • Użytkownik
  • 299 postów
  • ozmierzchu

Napisano 17 December 2012 - 22:16

Robicie z igły widły. Zgadzam się z Hime i Fifim. Sformułowania "murzyn" i "idiota" są warte jedno drugiego i oba całkowicie zbyteczne.