Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak poznaliście Minecrafta?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
172 odpowiedzi w tym temacie

#161 Bananovvy

Bananovvy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 06 August 2011 - 19:43

Mnie Minecrafta polecał kolega z klasy od grudnia, a ja w lutym zacząłem grać na Classicu, spodobało mi się, ale i tak marzę o Premium, być może kiedyś marzenie się spełni :P Mówił mi że ta gra się nie znudzi tak szybko jak inne, no więc postanowiłem w to grać skoro cała szkoła o tym mówi, potem wszedłem na YT, zasubskrybowałem pierwszy kanał z Let's Playem z Minecrafta ( tak tak, JJay ^^ ), po 10 dniach obejrzałem mądrości MinecraftPL i do dziś oglądam kanał Slicliego, Madzi, CTSG, JJay'a i mniej znanych Minecrafterów :D

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#162 VoDo

VoDo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 13 August 2011 - 21:39

Ja spotkałem się z MineCraft`em po raz pierwszy gdy patrzyłem na Parki z lego w Polsce. Wchodząc na stronę patrze MineCraft - zbuduj swój świat z klocków i zobaczyłem cudo na klockach

#163 Shigekazu

Shigekazu

    Master of Death

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 13 August 2011 - 21:40

Za to ja wyłapałem minecrafta z amatorskiego let's playa.

#164 golombo

golombo

    Znawca

  • Użytkownik
  • 329 postów

Napisano 13 August 2011 - 23:59

Ja przeczytałem w gazecie, potem zapomniałem ale kilka miesięcy później (dość nie dawno) znowu to chwalą, no to poszukałem w necie o czym to jest... i tak powstał Chockapic.

#165 xTheHeroXx

xTheHeroXx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 14 August 2011 - 19:37

Ja wyczytałem w prasie. Ale ogólnie to kolega mi o niej powiedział ;)
Dołączona grafika

#166 mikolaj1906lol

mikolaj1906lol

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 14 August 2011 - 22:12

Ja przyszedłem do kolegi, ten odpalił kompa ja sie patrze
-Co to za klocek masz na pulpicie (logo minecraft)
a on mówi:
-Taka fajna gra, pokaze ci
Pokazal mi swoj swiat i ja potem chcialem zagrac. Dał mi zagrać. Mój pierwszy dom był dosyć śmieszny, zrobilem sobie chatke z plaskim dachem i wykopalem kopalnie. Nagle kopie patrze co to taki dziwny kamień (Adminium) zaczynam kopac kamienym kamieniem i nic to odpóściłem sobie.Wychodząc na dwór znalazłem piasek kolega powiedział ,że da sie zrobić szkło na to ja wielki geniusz zrobiłem szklane 2 pietro. Na tym sie skończyła moja pierwsza gra w MineCraftale spodobało mi sie oglądnełem wyszystkie poradniki CTSG oraz jego serie Kanciasta Codzienność potem CTSG skończył serie i polecał różne inne Let's Pleye. Odkryłem Jay Jay Jokera oglądam jego filmiki do teraz.

#167 Bziq

Bziq

    Hatar

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 18 August 2011 - 19:35

Ja o Minecraft dowiedziałem się z recenzji w CDAction, na początku grałem jakiś czas w classic, a później postanowiłem kupić.
Dołączona grafika

#168 komiks42

komiks42

    Kagan

  • Użytkownik
  • 770 postów

Napisano 19 August 2011 - 10:40

z CDAction potem oglądałem filmy Turbowina (aktualnie TheTurbowin) i kupiłem minecrafta
W?a?nie zmarnowa?e? 3 sekundy swojego ?ycia. Gratulacje!

#169 Vorix

Vorix

    BWAAAAAAAAAAAH

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 22 August 2011 - 12:35

Kolega mnie w to wkręcił, a ja wkręciłem następnych 3 :P.
I tak się zaczęło moje "uzależnienie".
Pozdrawiam.

#170 ziomal222

ziomal222

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 22 August 2011 - 12:48

JAYJAYJOKER

#171 BlowUpMe

BlowUpMe

    Weeeeeeeeeeeee!

  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 22 August 2011 - 13:12

Ja nie miałem w co grać. Szukałem jakiejś gry. Wyskakuje mi jakiś minecraft w google. Myśle se zobacze. Oglądam filmik myśle "fajne". Po obejżeniu filmiku myśle "osz w morde jeża to jest zaje... (nie da się tego inaczej wyrazić)". Czytam se w necie i "Co ja cie moge zbudowac co ze chce ściągam to!" A pózniej stwierdziłem ze dla takiej gry warto wydać 40zł by poprostu mieć oryginał i dofinansować twórcę ;D.
Music, Gaming, Hardcore, Extreme, Optimism, Fun and more, more, more! Tak, tak jestem psychicznie chory, i dobrze mi z tym!

Dołączona grafika


#172 oskarro99

oskarro99

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 23 August 2011 - 09:23

telefon + kuzynka i jej koleżanka z telefonem 100 km ode mnie = minecraft

#173 HESEE

HESEE

    Znawca

  • Użytkownik
  • 200 postów

Napisano 24 August 2011 - 15:52

Od brata gdy byłem chory i leżałem tylko.:D
On mi coś zaczął gadać o MC pokazał filmiki i się gra spodobała.
Pozdrawiam graczy i oglądaczy MC.
Moje dzisiejsze klikni?cia to ponad 1,00 z? wsparcia dla potrzebuj?cych.
Ty te? pomó? na http://www.poomoc.pl

http://www.youtube.c...EE?feature=mhee - (YT) Zajrzyj!