Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wam też to się przydarzyło?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 przemoll1

przemoll1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 23 December 2010 - 22:28

Witam. wyruszyłem w małą podróż łodzią... plywałem i szukałem jakiegoś fajnego miejsca do rozbudowania. Gdy popatrzyłem się w prawo zauważyłem wrota do piekieł! ja ich nie wybudowałem. Wy również spotkaliście te zjawisko? I wchodząc do niego i wracając z powrotem na ziemie byłem znowu koło starego domku koło mojego tele...

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 SzczurekPL

SzczurekPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 23 December 2010 - 22:36

Można spotkać portale do Nethera wygenerowane przez generator mapy. Jest to normalna rzecz.

#3 Jajnick

Jajnick

    Pr0 kolorek nicku

  • Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 23 December 2010 - 23:39

Nie wciskaj F4 piracie! (Yyy... tak kiedyś było). W każdym razie, to w 100% naturalne (w generatorze of kors), nie przejmuj się.

#4 Demol

Demol

    Nowy

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 24 December 2010 - 08:38

Ja tak miałem na savie siorki. płyniemy na sąsiednią wyspę, a tu na lodzie: portal do netheru. Oczywiście oba (ten i tamten w domku mojej siostry) wrzucały w jedno miejsce w piekle, a ten w piekle wyrzucał do tego w domku o.o A spróbujesz mi powiedzieć, że mam pirata... Miałem MC KP zanim ty jeszcze wiedziałeś o tej jakże zacnej grze.

#5 fun maker

fun maker

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 24 December 2010 - 11:16

Nie wciskaj F4 piracie! (Yyy... tak kiedyś było). W każdym razie, to w 100% naturalne (w generatorze of kors), nie przejmuj się.


ale ty głupi jesteś, przecież jak by F4 wcisną to by portal pojawił się obok niego -_-'
zdarza się że czasami portale tworzą się podwójne, ja tak miałem nie raz.

#6 Avatar

Avatar

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 24 December 2010 - 16:52

Taaa tak się zdarza zwłaszcza w generatorze ._.

#7 ThePanZielarz

ThePanZielarz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 24 December 2010 - 16:56

Tak, miałem coś takiego - idę sobie po lesie a tu słyszę takie "-zziu, -zziu", rozwalam kilka liści i zonk! Portal