Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zablokowane modyfikacje i przedmioty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 Azon

Azon

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 237 postów
  • Azon_PL

Napisano 09 December 2012 - 14:29

Szkoda ze project table będzie zablokowane:/


Ta, tez mi ich szkoda. Choć z drugiej strony automatic crafting tabkle tez się w tej roli neźle spisują. Może w następnej wersji RP2 błąd z PT zostanie poprawiony.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Minetaur

Minetaur

    Nowy

  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 09 December 2012 - 16:41

A czemu pole siłowe jest zablokowane?

#23 Azon

Azon

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 237 postów
  • Azon_PL

Napisano 09 December 2012 - 17:10

Ogromnie obciąża serwer.

#24 chlitto

chlitto

    Uczony

  • Weteran
  • 578 postów
  • chlitto

Napisano 10 December 2012 - 16:08

Pole siłowe to akurat przez błędy jakie powodowało, podczas beta testów padł serw przez to i był duży problem z jego przywróceniem.

#25 Minetaur

Minetaur

    Nowy

  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 11 December 2012 - 13:46

A jeszcze takie pytanie
1.czemu znowu nether nie działa
2.czemu bałwany nie robią sniegu

#26 walkowiczbrz

walkowiczbrz

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 11 December 2012 - 17:15

A jeszcze takie pytanie
1.czemu znowu nether nie działa
2.czemu bałwany nie robią sniegu

2. Bałwany nie robią śniegu na claimie.

#27 Minetaur

Minetaur

    Nowy

  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 11 December 2012 - 19:49

Na terenie bez claimu tez nie robia

#28 chlitto

chlitto

    Uczony

  • Weteran
  • 578 postów
  • chlitto

Napisano 11 December 2012 - 23:56

w ciepłych biomach się nie tworzy

#29 Minetaur

Minetaur

    Nowy

  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 12 December 2012 - 14:28

Na podstawowym biomie nie robia

#30 kasiik1234

kasiik1234

    Uczony

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 12 December 2012 - 15:29

Widocznie jest za ciepło dla bałwana. Sprawdź w innym biomie.
Dołączona grafika

#31 Frogimen

Frogimen

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 178 postów

Napisano 15 December 2012 - 16:22

Powiem szczerze , nie gram na servie , tylko dlatego , że nie ma EE2 , ponieważ (użyje kulturalnego języka)
Tekkit bez EE2 jest jak męski członek bez jaj , dalej można go używać , ale dzieci z tego nie będzie :(

#32 Azon

Azon

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 237 postów
  • Azon_PL

Napisano 15 December 2012 - 16:33

Frogimen, jaaasne, granie z EE2 i dosrawanie wszytsich prdzmiotw za free z colectorów jest naprawde fajne - równie dobrze można grac na cretivie Jak wyobrazasz sobie jakikolwiek survivall ze zbroją z czerwonej materii? Do tego magiczne rożdżki znajdujące rudy, super pojemne troby, w ktorch przedmioty są zawsze bezpieczne. narzędzia, która niszczą cały chunk mapy w kilka sekund.... Zastanów się chwilę.

#33 Frogimen

Frogimen

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 178 postów

Napisano 15 December 2012 - 20:11

Frogimen, jaaasne, granie z EE2 i dosrawanie wszytsich prdzmiotw za free z colectorów jest naprawde fajne - równie dobrze można grac na cretivie Jak wyobrazasz sobie jakikolwiek survivall ze zbroją z czerwonej materii? Do tego magiczne rożdżki znajdujące rudy, super pojemne troby, w ktorch przedmioty są zawsze bezpieczne. narzędzia, która niszczą cały chunk mapy w kilka sekund.... Zastanów się chwilę.

Oczywiście jest kilka złych rzeczy , do zablokowania , ale co pozostaje? jeżeli wyjmie się z tekkita EE2 ,to zostaje ci tylko industrialcraft na server , co jest STANOWCZO za mało, co do kolektorów , ja powiem szczerze: Nigdy na serio nie używałem kolektorów ( na servie max 2 kolektory pod glowstone ) i radziłem sobie świetnie , bo jest milion innych sposobów na zarobienie EMC , co do różdżek , przecież można je zablokować, po za tym , te różdżki nie są takie złe , np można by dopuścić różdżkę poziomu 2 , bo nie jest ona taka wcale OP. Co do worków , skoro one są takie OP , to zlikwidować enderchesty w nich też przecież każdy może swoje rzeczy bezpiecznie schować. Co do narzędzi , to w tym masz pełną racje , lecz z nimi , jak z innymi itemkami , ta się je wywalić , bez wywalania innych , to nie tak trudne , a co do zbroi , co ze zbroją z industriala? one jest MOCNO OP , kiedy walczyłem mając czarną materie z gościem z tym gorszym pancerzem (czarnym robionym z węglanych płyt, kewlaru czy cos) jemu nie odbierało NIC apsolutnie NIC , a mi co jakiś czas odbierało po 3-4 serduszka , więc to wcale nie jest aż nazbyt mocne
Jeszcze co do balcony werpon mod , jeżeli jest wycofany , ponieważ nie można nim się zabijać w non pvp , to naprawdę widzę , że nie jest tu najlepiej , bo grałem na innych serverach i mogli sobie z tym poradzić , nikt tego nie blokował i nie dało się zabijać w nonpvp muszkietem albo z nonpvp.

PS. Azon spokojnie z tym pisaniem , nie zjadaj liter , zostaw dla biednych dzieci z afryki :D

#34 Azon

Azon

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 237 postów
  • Azon_PL

Napisano 15 December 2012 - 21:28

Tylko Industrial? Ważne, że trzon technicznych modów czyli Red Power 2 jest. Do tego Railcraft oraz Bulidcraft. Ender Chesty nie są bezpieczne, po pierwsze każdy może ci ukraść z niej przedmioty a po drugie są zdecydowanie mniejsze. Dodatkowo skoro twierdzisz, że faktycznie EE jest OP i twierdzisz, że zawsze można to zablokować to powiedz mi co z EE chciałbyś mieć? Bo naprawdę nie widzę w EE nic co nie jest zbyt potężne.

Ps. Dopiero teraz zauważyłem, ze nia ma autokorekty - przepraszam.

#35 Minetaur

Minetaur

    Nowy

  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 15 December 2012 - 21:47

Przecież mozecie dać flage na nieśmiertelność na cubie i po problemie wtedy tez lasery nie będą przeszkadzać :>

#36 Azon

Azon

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 237 postów
  • Azon_PL

Napisano 15 December 2012 - 23:46

Minetaur, może nie zauważyłeś ale nie ma cuboidów, są claimy frakcji.

#37 Frogimen

Frogimen

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 178 postów

Napisano 16 December 2012 - 09:00

Tylko Industrial? Ważne, że trzon technicznych modów czyli Red Power 2 jest. Do tego Railcraft oraz Bulidcraft. Ender Chesty nie są bezpieczne, po pierwsze każdy może ci ukraść z niej przedmioty a po drugie są zdecydowanie mniejsze. Dodatkowo skoro twierdzisz, że faktycznie EE jest OP i twierdzisz, że zawsze można to zablokować to powiedz mi co z EE chciałbyś mieć? Bo naprawdę nie widzę w EE nic co nie jest zbyt potężne.

Ps. Dopiero teraz zauważyłem, ze nia ma autokorekty - przepraszam.


Powiedziałem , że jest TROCHĘ op ,ale industrial jest o wiele bardziej OP ,a chciałbym mieć EE2 , żeby mieć tablet alchemiczny, kilof kopiący tunele 3 razy szybciej , automatyczne zbieranie rud , czyli klikasz prawym i masz całą rudę , zamiast zbierać godzinę , kopiarkę ( tam ,że wkłada się itemki i one zmieniają się na EMC , które zamienia się na itemek w ramce , nie pamiętam ) móc robić pułapki , że ktoś wchodzi ci do zamku , a ty zamieniasz kamienny sufit w piasek i dziękujemy za pobyt , wpadaj kiedy chcesz.

Industrial jest op , jak wyżej napisałem , (chyba) karbonowa zbroja ( po prostu ta gorsza , czarna ) jest mimo tego ,że kosztuje ... zaledwie kilka staków węgla , a zbroja z EE2 z czarnej materii , jedna materia 17 diamentów , więc 1 czarna materia jest więcej warta niż cała zbroja karbonowa , to ta karbonowa jest lepsza , więc sam oceń co jest bardziej OP

I co do innych modów , człowieku , przecież to są wojny frakcji o ile się nie mylę , to kto ci będzie robił mechanizmy redstonowe , albo bawił się w tory na takim servie , gdzie każdy może to zniszczyć w kilka sekund.

Zostaje tylko industrial.

Po za tym , jeżeli odpowiadasz na czyjś komentarz to odpowiadaj na całość i nie traktuj wybiórczo , bo napisałem , że EE2 jest trochę OP , ale Industrial o wiele bardziej :/

#38 Minetaur

Minetaur

    Nowy

  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 16 December 2012 - 19:42

Mi chodzilo o spawn

#39 Toragg

Toragg

    Nowy

  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 25 December 2012 - 16:57

Jeśli chodzi o ee to powinien być przynajmniej tablet oraz kamień filozoficzny.

#40 Azon

Azon

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 237 postów
  • Azon_PL

Napisano 25 December 2012 - 17:38

Jeśli chodzi o ee to powinien być przynajmniej tablet oraz kamień filozoficzny.


Czyli oczywiście znana wszystkim możliwość robienia diamentów z cobla...