Skocz do zawartości


Zdjęcie

Drobne Oszustwo - Czyli Hack Do minecrafta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Myfon

Myfon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 17 July 2011 - 19:34

Myślisz, że jak zwyzywasz ludzi i napiszesz za przeproszeniem to nikt się nie poczuje urażony? A tak w ogóle to myślę, że granie z czymś takim na multi nie jest zbyt sprawiedliwe. Jedni się męczą, żeby znaleźć np. diamenty, dungeony; a ty wbijasz z tym na serwer i po jednym dniu masz tyle stuffu, że odechciewa się innym grać. Jaka w tym logika?

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 ReVoL

ReVoL

    Bezprzewodowy kabel

  • Użytkownik
  • 1676 postów
  • Kusy

Napisano 17 July 2011 - 19:47

A ja proponuję zablokować ten temat i dać go do kosza

#23 joint

joint

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 17 July 2011 - 20:51

na multi też działa :)

#24 KurisuFuyuumi

KurisuFuyuumi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Fuyuumi

Napisano 18 July 2011 - 17:30

UWAGA! W poniższej opinii znajdują się przekleństwa. Wstawione zostały po to, by KAŻDY zrozumiał, o co chodzi (do niektórych naprawdę trzeba po łacinie).

1. Jeśli to działa na mutli, to najpierw oglądamy danego "hackera". Jak zbiera itemy dla siebie to ban. Jak zostawia w domku, zapytać, czy będzie robił za górnika, lub czy chociaż będzie pokazywał, gdzie co jest.
2. Jak komuś nie pasuje ten mod, niech zamknie gębę i gra sobie bez tych "hacków". Ten temat jest dla tych, którzy chcą coś zbudować bez zapieprzania między stadem creeperów, spider jockeyów i innego gówna, by wypalić sobie trochę żelaza, które znaleźli pół godziny drogi od domku.
3. Tak, wszyscy wiemy, że mody/hacki/cheaty to zUo totalne i wogóle, ale, ku**a, nie róbmy z tego forum jakiegoś je*****o portalu dla ludzi, którzy będą bronić MC bez cheatów jak mohery krzyż.
4. Co do poradnika: wygląda ładnie, tak jak powinien wyglądać poradnik. Ale jednak lepiej nie wstawiać poradników do modów, bo tu większość osób modli się do Notcha, by im się creeper w du**e nie zrespił.

Dziękuję.

#25 XyzykPL

XyzykPL

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 367 postów

Napisano 18 July 2011 - 23:03

Ten cheat to moim zdaniem shit. Jak już się używa cheatów, to lepiej wgrać Single Player Commands i wpisać item diamond 4096. A ta funkcja z jasnością też bezużyteczna, bo w SPC jest komenda light.

#26 Mimonoid

Mimonoid

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 18 July 2011 - 23:22

Ten cheat to moim zdaniem shit. Jak już się używa cheatów, to lepiej wgrać Single Player Commands i wpisać item diamond 4096. A ta funkcja z jasnością też bezużyteczna, bo w SPC jest komenda light.


Wyjąłeś mi to z ust (właściwie z palców...).

Jeżeli chcecie już dokonywać wszelakich oszustw w grze, to przynajmniej używajcie lepszych narzędzi: Single Player Commands, lub po prostu InvEdit.

Choć sama idea 'podglądania' jaskiń mi się podoba. Nieraz spędziłem bezowocne, długie godziny na szukaniu jakiejś.
Dołączona grafika

#27 Haszkers

Haszkers

    Znawca

  • Użytkownik
  • 244 postów

Napisano 18 July 2011 - 23:40

Lol co to za gra na hackach ;/ Chcesz wszystko za darmo graj na singlu i tam czituj i wysadzaj dowoli a nie niszcz zabawe innym gracza .

#28 ericker9

ericker9

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 21 July 2011 - 17:17

Ludzie !
Zamknijcie za przeproszeniem te głupie ryje!
Zachowajcie to do siebie, To nie są żadne hacki tylko zwykłe mody poprawiające grę, Ułatwienie do gry a wy tu że to hakowanie na serwerach, Ludzie o LoL zastanówcie się zanim coś napiszecie :D
Tak wgl, To dał byś na 1.7.3 bo to jest na 1.5.1 :D i mi nie działa :D


Oni piszą, a nie mówią...:D
Dołączona grafika
click, please :D

#29 Helloo97

Helloo97

    Metal z krwi i kości

  • Użytkownik
  • 255 postów

Napisano 21 July 2011 - 17:33


Ludzie !
Zamknijcie za przeproszeniem te głupie ryje!
Zachowajcie to do siebie, To nie są żadne hacki tylko zwykłe mody poprawiające grę, Ułatwienie do gry a wy tu że to hakowanie na serwerach, Ludzie o LoL zastanówcie się zanim coś napiszecie :D
Tak wgl, To dał byś na 1.7.3 bo to jest na 1.5.1 :D i mi nie działa :D

Oni piszą, a nie mówią...:D


A Ty nie potrzebnie offtopujesz, cytujesz post gościa który został zbanowany. No gratuluje rozsądku.

Zamknijcie ten temat bo to już i tak nie działa, a najprostszym rozwiązaniem jest ściągnąć HD Texturpacka starszą wersje i kłaść kolorowe bawełniane klocki albo pozmieniać tekstury na przezroczyste. I to jest to samo. Dziękuje, dobranoc.

#30 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 21 July 2011 - 17:46

Można również zainstalować CJB modpack.
Proszę o zamknięcie tematu.