Skocz do zawartości


Zdjęcie

[PBF] Void of Space


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2271 odpowiedzi w tym temacie

#2261 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 22 July 2013 - 09:43

Otworzył oczy, początkowo szeroko, mrugając nimi, po chwili zaś unormował wysokość powiek. Podniósł się trochę i usiadł na podłodze.

- Cholera jasna... Nic mi nie jest... Chyba...


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2262 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 22 July 2013 - 09:46

Pokazał mu otwartą dłoń.
-Ile palców widzisz?

LhrBkHs.jpg


#2263 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 22 July 2013 - 09:47

Zamknął na chwilę oczy, a po chwili znów szeroko otworzył. Obraz rozjeżdżał mu się w oczach.

- Emm... Dziesięć?


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#2264 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 22 July 2013 - 09:50

Opuścił dłoń, po czym wzdechnął.
-Jeszcze z tobą nie wszystko dobrze, ale powinieneś dojść do siebie.
Wstał.
-A tak właściwie to co się stało?

LhrBkHs.jpg


#2265 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 22 July 2013 - 09:54

Obraz w oczach unormował się, siły w nogach wróciły, toteż powstał i spojrzał na Sircha.

- Nie wiem do końca... Byłem w jakiejś pustce... I jeden z tych Pradawnych coś gadał... Że niby jestem jakimś spadkobiercą, że muszę powstrzymać Powódź... Mówił też coś o tym, że Khatarsis już raz wystrzeliło... I to chyba tyle...


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#2266 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 22 July 2013 - 09:58

Spojrzał, nieco zdziwiony i zaciekawiony, na Pereza.
-Pradawny? Khatarsis wystrzeliło?

LhrBkHs.jpg


#2267 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 22 July 2013 - 09:59

- No... Pradawny. I tak, wystrzeliło. Kiedyś już mieli podobny problem z Powodzią, więc musieli użyć broni ostatecznej. 


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#2268 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 22 July 2013 - 11:04

- Czyli wtedy nie udało im się tego całkowicie wyeliminować... więc... czemu teraz miałoby się udać?


uQcilSi.jpg?1


#2269 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 22 July 2013 - 11:07

- No... Wyeliminowali to na setki, czy tam tysiące lat, więc nawet jeśli nie wyplenimy tego całkiem, ocalimy kolejne setki pokoleń...


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#2270 MikoGot

MikoGot

    Znawca

  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 22 July 2013 - 19:18

- Hmm... ciekawe - stwierdziła Kortana - Co z uruchomieniem Khatarsis? Pradawny powiedział Ci?


Dla tych co lubią opowiadania o przetrwaniu, eksploracji i rozbudowie: http://faris2kolonia.blogspot.com/


#2271 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 23 July 2013 - 10:05

- No... Tak jakby. Wbił mi coś do głowy, można powiedzieć. Prześwitują mi w głowie jakieś obrazy... To pewnie miejsca, do których mamy się udać...


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#2272 MikoGot

MikoGot

    Znawca

  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 23 July 2013 - 20:30

- Na co czekamy? - zapytał Hermes wstając.


Dla tych co lubią opowiadania o przetrwaniu, eksploracji i rozbudowie: http://faris2kolonia.blogspot.com/