Skocz do zawartości


Zdjęcie

Call of Duty - która część najlepsza ? :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 NoNamePL

NoNamePL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 10 January 2011 - 16:05

Tylko, ale TYLKO CoD2 (CoD 4: MW nie pogardze) lub Bordelands...w CoD2 super multi i Single, nie znudzi się szybko, w MW to samo, ale MW2:
Single - oka!
Multi - Ok...no...cheat cheat cheat cheat cheat cheat cheat

Black Ops według mnie ma ciekawą kampanie (innym się nie podoba :U)
Bordelands pod warunkiem ze masz z kim grać, samemu to nie to samo, chodź nadal jest ten FUN! :3

Granie w Borderlands samemu jest tak samo nudne jak l4d w singlu =,= Chyba tylko ludzie bez znajomych w to grają sami, albo w ostatecznej nudzie :P

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Radvvan

Radvvan

    <text not found>

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 25 December 2010 - 16:11

Witam !
Otóż, za pieniążki uzbierane na wigili ( :twisted: ) zamierzam zakupić którąś część CoD'a, jednak - nigdy nie grałem w tą serię, i nie wiem, która jest najlepsza ?
Zależy mi głównie na różnorodności broni, jak i map. Fabuła, złorzność misji czy klimat, przynajmniej dla mnie, w grach tego typu nie jest ważny (pomijając horrory :)).
Jaką część polecacie ?

Tak przy okazji, wątek ten może służyć rozmowie o całej serii :)

Pozdrawiam!

#3 Curchack

Curchack

    real human being

  • Użytkownik
  • 280 postów

Napisano 25 December 2010 - 16:18

Otóż, za pieniążki uzbierane na wigili ( :twisted: ) zamierzam zakupić którąś część CoD'a!


Powiem ci od razu żebyś te pieniądze na coś lepszego przeznaczył, zwłaszcza jeśli chodzi o nowsze części CoD. Jak chcesz różnorodność broni to kup sobie Borderlands xd

#4 wlatca

wlatca

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 25 December 2010 - 18:39

Ja polecam Call o Duty 4 Morden Warfare. Sam mam na kompie i jest zajefajny. Z 666 razy go przeszłem

#5 homer0

homer0

    Notchie!

  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 25 December 2010 - 20:04

@UP
to najnowsza dobra część CODa,można jeszcze kupić WaW ponieważ jeszcze ścierwem nie jest.

A ostatnie 2 najnowsze czesci coda(MW 2,BO) powinieneś spiracić z kilku powodów :
-z tego co wiem w MW2 w oryginale jest masa hackerów(widzialem jak gracze sie na to skarza) a na nieoryginale sa ciagle banowani D:
-wiecej modow i mozliwosc stawiania w pelni konfigurowalnego dedyka(w MW2,w BO chyba tez mozna)

IWnet...porażka.Chcą żebyśmy płacili za coś co zespół crackerów złamie + ulepszy...Szczerze mówiąc miałem chęć kupic MW2,ale dobrze że popzrestałem na WaWie.Pirat jest lepszym wyrobem :P.Przeznacz te pieniążki na jakąś gre konkurencji CoDa,zrobisz lepiej.

#6 Locer

Locer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 25 December 2010 - 21:29

W mw2 mam bana za... a chooy wie ._.


Polecam Borderlands gorąco i serdecznie grałem w tego shootera całe dnie i tylko pamięć mojego kompa ogranicza mnie przed ponownym zainstalowaniem.

A jak już musi to być koniecznie CoD. To 4'rka, jest naprawdę wporzo*





*Nie będę się rozpisywał bo 50%internetu napisało o rozgrywce...

#7 ProTester

ProTester

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 25 December 2010 - 21:51

Call of Duty 2. Nie zmienię zdania, wg. mnie najlepsza w multi i najlepsza w singlu, ale to raczej nie będziesz kupować, więc kup CoD4 xd.

#8 kubasi

kubasi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 26 December 2010 - 13:19

Wg. mnie najlepsza część to CoD2. Są 4 rodzaje wojsk: ruski, Anglia, Ameryka i niemcy. Każda z nich ma po (o ile dobrze pamiętam) 8 różnych broni. Są jednak specjalne serwery gdzie jest też Polska armia, zombie (nazi-zombie jak i nowoczesne(XXIw., nowoczesne bronie)), i wiele innych. Mój ulubiony tryb to modern zombies. Na początku jest 1 zombie a reszta to wojsko. Jeśli Cie zainfekuje biegasz z piłą mechaniczną lub kijem bejsbolowym. Są tam też power-upy gdzie można być niewidzialny na określony czas, można się teleportować do innych itp. Nowe mapy i wiele innych! Więc "zapraszam i polecam".

#9 mikidyb102

mikidyb102

    Three Days Grace

  • Użytkownik
  • 232 postów

Napisano 26 December 2010 - 13:22

Jeżeli chodzi o single to CoD2, a jeżeli chodzi o multi i single to CoD mw i CoD mw2.
W 2 grałem parę lat temu i przeszedłem x razy, mw przeszedłem rok temu i na multi grałem trochę, a mw2 mam, gram single jest taki sobie ale multi jest ok.

#10 bodzio222

bodzio222

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 20 January 2011 - 21:48

Dla mnie CoD 4 na równo z CoD 2. Jeszcze nie grałem w CoD 7 więc może się to zmienić. :)

#11 Kalafior_phpbb3_import1246

Kalafior_phpbb3_import1246

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 30 December 2010 - 11:04

Jeżeli chodzi o single to CoD2, a jeżeli chodzi o multi i single to CoD mw i CoD mw2.
W 2 grałem parę lat temu i przeszedłem x razy, mw przeszedłem rok temu i na multi grałem trochę, a mw2 mam, gram single jest taki sobie ale multi jest ok.


Multi nie jest ok bo jest full cziterów. Ja mam osobiście na mw2 bana za czity, wreszcie wykryli oni czita z roku poprzedniego ^.^ Kiedyś co drugi gracz czitował, więc gra nie miała sensu.
Ja Ci polecam Mw na kompa, lub starsze, ale mi się najbardziej 4 podoba ; 0

#12 NoNamePL

NoNamePL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 30 December 2010 - 11:10

Ja ci polecę BO lub MW(1). Wg. mnie najlepsze części CoDa :) Z obydwu będziesz zadowolony.

#13 ProSkill

ProSkill

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 30 December 2010 - 14:50

Polecam Call of Duty 4 Modern Warfare. Świetna gra i na multi się sprawdza. A jak masz więcej kasy to MW2 lub BO bo WaW to beznadzieja

#14 matejss

matejss

    Legend

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • matejss

Napisano 31 December 2010 - 01:15

Tylko, ale TYLKO CoD2 (CoD 4: MW nie pogardze) lub Bordelands...w CoD2 super multi i Single, nie znudzi się szybko, w MW to samo, ale MW2:
Single - oka!
Multi - Ok...no...cheat cheat cheat cheat cheat cheat cheat

Black Ops według mnie ma ciekawą kampanie (innym się nie podoba :U)
Bordelands pod warunkiem ze masz z kim grać, samemu to nie to samo, chodź nadal jest ten FUN! :3

#15 Musiek

Musiek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 22 January 2011 - 13:19

A ja bendę Inny Polecę ci starego dobrego najlepszego wg.mnie Call Of Duty 1 ! A jak na Multi bo Multi to jego jeszcze lepsza strona to Call Of Duty 1 United Offensive! obie gry epickie i wg.mnie najlepsze z całej serii może i już starę ale dobre . Z każdą nową częścią CoDa psują go coraz bardziej!

#16 madPL

madPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 22 January 2011 - 20:45

ja grałem prawie we wszystkie i Modern Warfare 2 jest najlepsza

#17 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 postów

Napisano 28 January 2011 - 07:26

MW2 miał naprawdę świetną kampanię, jak dla mnie powiew świeżości. Wyglądało to niemal jak film, polecam grę, nawet pomimo tego, że w multi nie grałem.
Co do WaW to znudził mnie już w pierwszej misji (sic!) - było, było, było, nic nowego. Nie mówię, że gra zła, bo tak nie jest, ale w kwestii single MW2 miażdży.
W multi zapewne lepszy jest WaW.

Ale na Twoim miejscu kupiłbym Left4Dead 2, jeśli go jeszcze nie masz. Naaaajlepsza gra coop w jaką grałem, nie mogłem od niej odejść. Niestety nooby w tej grze wyjątkowo dobijają, bo jeśli nie masz dobrych kompanów to daleko nie zajdziesz na rozsądnych poziomach trudności. I mimo, że map jest niewiele, to za każdym razem rozgrywka wygląda zupełnie inaczej.

#18 Lauri455

Lauri455

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 28 January 2011 - 20:23

Ja bym na serię Call of Duty już nie patrzał, zapomnij o tym.
Jeżeli chodzi o różnorodność broni to chyba Borderlands będzie najlepszym wyjściem.

#19 Mofixil

Mofixil

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 29 January 2011 - 09:21

Ja ci polecę BO lub MW(1). Wg. mnie najlepsze części CoDa :) Z obydwu będziesz zadowolony.


Z MW1 może, BO ssie na całej linii.