Skocz do zawartości


Zdjęcie

Darashia - Ukryte zło


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2631 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szalony

Szalony

    Mantaling psychopata

  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 19 August 2012 - 21:02

Dołączona grafika

Od zakończenia wojny z piekłem Królestwo Darashii kwitło w dobrobycie pod panowaniem rodu Szkarłatnego Feniksa, powstały nowe miasta, trakty, jak to kiedyś Keldron pewnemu magowi, Kazarowi obiecał czarna magia przyzwolona została do użytkowania legalnie, jednakże nie bez pewnych ograniczeń, magia przywoływania sług demonicznych całkowicie zakazana została i za jej używanie groziło nawet ścięcie, aby nie dopuścić do powtórzenia tego co się działo w czasie wojny z piekłem. Dobrobyt przez Keldrona I zapoczątkowany zakończył się jednak gdy po 40 latach panowania jego prawnuk strącony z tronu został przez Lorda Annusa. który to już niecałe 36 lat rządzi Darashią, jednak nie już tak jak to było za czasów panowania rodu Szkarłatnego Feniksa, wiele zakazów zostało zniesionych a wojsko o brutalnych żołdaków uzupełnione zostało. Dobrobyt minął, może już na zawsze, na ulicach coraz częściej spotkać można żebraków co nie przytrafiało się dawnej, a sklepy kiedyś liczne są zamykane, jakoś to wszystko funkcjonuje, mniej więcej tak jak to było ponad 200 lat temu przez wejściem na tron Keldrona I...


Lokacje:


Rasy:


Bogowie nowej religii:


Zasady:


-Bez overpower.(Nie macie supermocy, Ekskaliburów(Chyba że MG pozwoli, ale czasowo) i innych dupereli godnych supermana)
- Nie ma ludzi wszechwiedzących, zanim dowiesz się np. o ataku zombie na sąsiednią wieś, musisz go zobaczyć, lub usłyszeć od NPC.

-MG zwykle nie ingeruje bezpośrednio w rozgrywkę i nie jest wymagane jego uczestnictwo, jednak może upominać graczy i w ostateczności wydalić kogoś z gry.
-W pisaniu postów używać poprawnej pisowni.
-Starać się pisać w miarę rozbudowane posty
-W miarę możliwości posługiwać się średniowieczną mową(Np. A to psubrat, zaraz mu łeb usieczę i nad gankiem w izbie powieszę)
-Decyzja MG jest niepodważalna i należy się dostosować.
-MG jestem ja i Shota.
-Offtop w spoilerach, ale naprawdę ważne info poza nim.

-Rozgrywkę zaczynamy w Ezemut.

Podanie:


Imię:
Ród z którego się wywodzi:
Wiek:
Historia Postaci:
Rasa:
Początkowy ekwipunek(bez przesady):
Wygląd(opcjonalnie):


Jak grać? :
*Co robimy*
-Mówimy
[.spoiler]offtop[./spoiler]

("Ważniejszy" offtop)
{Co się dzieje dookoła nas}(Nie dotyczy postaci innych graczy)
<Myślimy>



Gracze:


Wszystkie podania są z góry akceptowane chyba, że MG miałby jakieś uwagi.


Chciałbym podziękować również Shocie, Modiemu i Krystianowi, za pomoc w tworzeniu gry.


fd3401.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_matik7_*

Gość_matik7_*
  • Gość

Napisano 19 August 2012 - 21:04

Imię: Tamir
Ród z którego się wywodzi: Skorpionów
Wiek: 25
Historia Postaci: Tamir pochodzi z pustyni, jak cała jego rodzina. Wychowywał się w jednym z najkrócej osiedlających się plemion. Kiedy dorósł, rodzice wysłali go na "Polowanie na Khorribana". Był to rytuał, przez który musięli przejść wszyscy mężczyźni w wieku od 16 do 40 lat. Polegało ona na tym, by oswoić dzikiego zwierza i nie dać się zabić. Po kilku próbach Tamirowi udało się oswoić Wielkiego Kota, przypominającego Panterę. Po kilku latach postanowił wyjechać w podróż do Darashi, by zdobyć doświadczenie, nauczyć się języka i znaleźć... przyjaciół.
Rasa: Orrai
Początkowy ekwipunek: Sztylet ,dwa długie miecze. Strój pustynny. Coś do jedzenia.
Wygląd: Ciemna skóra i wysoki wzrost. Oczy bliskie koloru fioletowego. Brązowe, długie włosy.

Bu! Ha! Pierwszy, ku&wa!

#3 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 19 August 2012 - 21:04

Imię: Keldron
Ród z którego się wywodzi: Szkarłatnego Feniksa
Wiek: 235(Wygląda na 27)
Historia Postaci: Keldron I... za dawnych czasów Król Darashii, który to pokonał Havoca, Władcę Piekieł a potem zasiadł na tronie. Panował lat 60 aż okrągłe 100 lat skończył, od czasu zwycięstwa w wojnie zastanawiał się o jakim to darze mówił magiczny głos. Aż gdy miał lat 50 doszedł do tego z pomocą Arcymistrza kręgów, Arcymaga Erginusa. A był to niezwykły jak na człowieka dar, mianowicie nieśmiertelność, nie umrze ze starości, jednak podobnie jak to jest z elfami broń może go zabić... było jeszcze coś, po dogłębnym zbadaniu umiejętności wyszło na jaw, iż może przy użyciu ogromnej ilości magii zmienić swój wiek, jest to czynność męcząca i wymagająca sporego nakładu sił magicznych i czasu, gdy wiek 100 lat osiągnął zmęczony był już rządzeniem królestwem, więc z pomocą Erginusa upozorował swoją śmierć tworząc nieżywego klona, aby go złożyć do grobu. W czasie przygotowywania klona Keldron zmienił swój wiek na 27 lat, i udając posłańca ogłosił śmierć Króla, po uroczystościach pogrzebowych opuścił Ichamur, by zwiedzić świat i ponownie zasmakować przygód... przez ten czas wiele zapomniał i nie ma już takiej wprawy w walce jak kiedyś, jednak nie znaczy to że jest niegroźny... przeciwnie, jak mu kto zagrozi to potrafi stać się śmiertelnie niebezpiecznym przeciwnikiem.
Rasa: Człowiek
Początkowy ekwipunek(bez przesady): Stalowy długi miecz magiczny, z nałożonym na niego zaklęciem iluzji maskującym królewskie insygnia. Stalowa lekka zbroja z nałożonym zaklęciem iluzji, podobnie jak w przypadku miecza ukrywającego królewskie emblematy, Kusza wielostrzałowa którą swego czasu otrzymał od krasnoluda Yannana.
Wygląd(opcjonalnie): średniej długości brązowe włosy, błękitne oczy, dobrze zbudowany i wysoki

uQcilSi.jpg?1


#4 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 19 August 2012 - 21:05

-Imię: Aizen (I'm back, bit*hes !)
-Nazwa rodu z którego się wywodzi: Ród Czarnego Miecza
-Wiek postaci: 441
-Historia postaci: Światłość...to wszystko co pamiętam, tylko to, czułem się tak jak nigdy, nie musiałem już
się niczym martwić...ale coś się stało...nie wiem co, coś źle zrobiłem, nastała ciemność, usłyszałem głos.
Nie wiem co się stało...zauważyłem tunel z...ciemnością na końcu...czyżbym został wysłany do piekła...? Nie, to nie
możliwe... nie mogłem się już wrócić, ciemność przyciągała mnie do siebie aż upadłem na plecy i obudziłem się...
-Rasa: Mroczny Elf
-Początkowy ekwipunek: Nic (tylko ubranie).
-Wygląd:
(Naprawde innego zdjęcia nie miałem a to nawet pasuje (jedyne dobre spośród tych które znalazłem))

MODI RULZ!!!! ok


#5 jammiNg

jammiNg

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 19 August 2012 - 21:14

Imię: Tertus
Ród: Cichego pazura
Wiek: 45
Historia: Nie zna swej przeszłości, wie jedynie że jego rodzice pochodzili z dominującego rodu. Został wygnany z puszczy za zabicie członka watahy.
Rasa: Zwierzołak
Początkowy ekwipunek: Krótki sztylet, łuk refleksyjny.
Wygląd:
Zwierzę:
Niczym pantera śnieżna chodząca na dwóch łapach, lekko przygarbiony.
Człowiek: Siwe krótkie włosy, broda. Parę blizn, umięśniony. Ma lewą rękę pantery śnieżnej. Nosi popielatą szatę.

Jammigus Forumowus (zwany także Pimpkiem, Jammigiem, Jamnigiem, Jammingiem, Jamnikiem, Jamnikiem-O-Tysiącu-I-Jednym-Pytaniu) - rzadki gatunek użyszkodnika, występujący jedynie w działach Gry Forumowe, Forumowe RPG i podobnych. Zapada w sen zimowy od października do kwietnia.

 

KNiEx.gif Landscape.png FXoxT.gif

 

  ▲  

▲ ▲

 


#6 Szalony

Szalony

    Mantaling psychopata

  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 19 August 2012 - 21:15

Możecie już grać.

Imię: Erelhior
Ród z którego się wywodzi: Płonącej róży
Wiek: 78
Rasa: Półelf
Historia Postaci: Syn Elfa Mathiretha i Ludzkiej Kobiety Ameby. Gdy oboje zostali zabici podczas wielkiej wojny z Demonami, przygarnął go Wuj Asleinad, wysoko postawiony urzędnik w Ezemucie. Od tego czasu Erelhior bardzo się zmienił, zawsze były z nim problemy. By temu zapobiec, Asleinad wynajął mistrza broni by ten nauczył młodego jeszcze wtedy Półelfa dyscypliny jak i posługiwania się orężem. Chłopiec rósł i stawał się co raz lepszy, aż w końcu stał się jednym z lepszych szermierzy w kraju...
Początkowy ekwipunek(bez przesady): Dwa sztylety, skórzana tunika z ćwiekami na prawym ramieniu oraz kilka sztyletów do rzucania.
Wygląd(opcjonalnie): Średniej długości włosy, zazwyczaj spięte w kitka, prawe oko niebieskie a lewe brązowe, wysoki i dobrze zbudowany, łatwo go rozpoznać ponieważ na lewej ręce ma tatuaż w kształcie węża który przeplata się przez całą kończynę.

fd3401.jpg


#7 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 19 August 2012 - 21:18

*Idzie przez trakt w kierunku Ezemut prowadząc konia
-To już 3 dzień... no... stare, dobre Ezemut, nie ma to jak wrócić tam gdzie się wszystko zaczęło..
*Wzdycha i powoli idzie dalej wspominając jak to było dawniej

uQcilSi.jpg?1


#8 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 19 August 2012 - 21:20

*Powoli zaczyna się budzić*
<Co się...co się stało... (Maciek z Klanu Reference)>
*Chce podnieść głowę ale uderza o deskę*
<Co do...>
*Rozgląda się wokoło siebie*
<Jestem...w trumnie ?!>
*Uderza siebie z "Plaskacza" w twarz*
<To nie sen...>
*Krzyczy*
-HALOO ! JEST TU KTOŚ ?! POMOCY !!

MODI RULZ!!!! ok


#9 herkuli

herkuli

    Znawca

  • Użytkownik
  • 257 postów
  • herkuli

Napisano 19 August 2012 - 21:20

Imię: Herkulion
Ród z którego się wywodzi: yyy jestem plebem
Wiek: 13 i pol
Historia Postaci: ee nie jest tego zbyt duzo bom mlody jest no więc od najmłodszych lat pracowałem na farmie woziłem siano, doiłem krowy i taplałem się ze swinkami. Wczoraj przyszedł do mnie czarodziej i zaproponował mi wielką sławę i przygody ale ja wole zostać w domu z moimi kochanymi świnkami
Rasa: Dziecko
Początkowy ekwipunek(bez przesady): swinia, Mag i Wojownik (ludzie)
Wygląd(opcjonalnie): yyy no chudy i niski jestem ja. Mam długie włosy w kolorze krowiego łajna i jeszcze oczy jak... jak gekon.

*Dumnie wypiałem pierś przez co wyglądałem jeszcze bardziej głupkowato*

#10 Gość_matik7_*

Gość_matik7_*
  • Gość

Napisano 19 August 2012 - 21:21

(Właśnie czytałem opis i nie zauważyłem tego byś napisał, że w Ezemucie zaczęła się ta cała fala terroru, ale mi to nie przeszkadza :P)
(Czyli co? Znów tutaj zaczynamy? :3 )

*Jedzie przez las na swoim pantero-podobnym stworze w kierunku Ezemutu*
<Martwię się... A jesli nie tu nie zechca? Rzadko chyba my, Orraiowie, przybywamy do Darashi...>
*Przyspiesza trochę*

#11 herkuli

herkuli

    Znawca

  • Użytkownik
  • 257 postów
  • herkuli

Napisano 19 August 2012 - 21:22

*puka do małej trumny*
<hmm trumny nie krzyczą>
*otwiera trumnę*
< ten człowiek jest dziwny>
*ucieka z krzykiem*

#12 Zajax

Zajax

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 716 postów

Napisano 19 August 2012 - 21:23

Imię: Kazar


Ród z którego się wywodzi: Czarna ręka


Wiek: 60 lat


Historia Postaci: Zamknięty w kostce brata cudem się uwolniłem. Postanowiłem odejść od dużych miast i zamieszkałem w małym domku w lesie czytając książki.


Rasa: Cienie


Początkowy ekwipunek(bez przesady): Zestaw alchemika, kostur, jedzenie.


Wygląd(opcjonalnie):

Dołączona grafika

#13 Szalony

Szalony

    Mantaling psychopata

  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 19 August 2012 - 21:23

@Herkuli
Bez jaj... Popraw to podanie...

fd3401.jpg


#14 jammiNg

jammiNg

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 19 August 2012 - 21:23

*Biegnie traktem prowadzącym z Shariz do Ezemut*
-Dobrze... Jeszcze kilka mil i będę na miejscu... Stara siedziba króla... Tam znajdę czego mi trzeba.

Jammigus Forumowus (zwany także Pimpkiem, Jammigiem, Jamnigiem, Jammingiem, Jamnikiem, Jamnikiem-O-Tysiącu-I-Jednym-Pytaniu) - rzadki gatunek użyszkodnika, występujący jedynie w działach Gry Forumowe, Forumowe RPG i podobnych. Zapada w sen zimowy od października do kwietnia.

 

KNiEx.gif Landscape.png FXoxT.gif

 

  ▲  

▲ ▲

 


#15 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 19 August 2012 - 21:23

(Herkuli... jaja se robisz? Ochrona, wyprowadzić go stąd .__.)
*Idzie powoli wśród drzew mając przed oczami wydarzenia sprzed 200 lat
-To tutaj walczyłem z demonem cienia..
*Patrzy na drogę przed sobą
-A tutaj zginął przyjazny mi kupiec... i dwóch strażników..
*Wzdycha i idzie dalej

uQcilSi.jpg?1


#16 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 19 August 2012 - 21:24

(Herkuli, jaja sobie robisz ? Ta trumna jest w krypcie, w zamku, a pozatym, słaby trolling)

*Krzyczy jeszcze głośniej*
-HALOOO ?!
*Uderza o wieko trumny*

MODI RULZ!!!! ok


#17 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 19 August 2012 - 21:24

Przepraszam, moge uzyc krasnoluda z poprzedniej edycji? Wyszlo mi ze mialby 146 lat kolo... Ale krasnale wiekowe moga byc ale nie wiem jak w Darashii...
Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#18 herkuli

herkuli

    Znawca

  • Użytkownik
  • 257 postów
  • herkuli

Napisano 19 August 2012 - 21:24

- ale tu o to chodzi ze jestem swiniopasem i nie umiem zbytnio pisac ani opowiadac *powiedzial Herkulion*
to jest trolling? nie mi chodzi tylko o to ze no takim glupkiem wioskowym jestem

#19 Shota

Shota

    Łajza

  • Użytkownik+
  • 1468 postów
  • Shotyslawa

Napisano 19 August 2012 - 21:25

Cholera, jeszcze karty postaci nie zdążyłam napisać i już zamtuz na kółkach... Herkuli, ogarnij ty się.

"Lecz cieniom zbrakło nagle sił, a cień się mrokom nie opiera!
I powymarły jeszcze raz, bo nigdy dość się nie umiera...

I nigdy dość, i nigdy tak, jak tego pragnie ów, co kona!...
I znikła treść — i zginął ślad — i powieść o nich już skończona!"

 

~ Bolesław Leśmian "Dziewczyna"


#20 Gość_matik7_*

Gość_matik7_*
  • Gość

Napisano 19 August 2012 - 21:25

- ale tu o to chodzi ze jestem swiniopasem i nie umiem zbytnio pisac ani opowiadac *powiedzial Herkulion*


Dołączona grafika